WESPRZYJ TYGODNIK 7 DNI NA ZRZUTKA.PL

Skontaktuj się z nami!

Reklama

To jest miejsce na Twoją reklamę

Kontakt

Tygodnik Regionalny 7 dni

Al. Wolności 22 lok. 12
42-217 Częstochowa

Redakcja

tel. 34 374 05 02
redakcja@7dni.com.pl
redakcja7dni@interia.pl

Biuro reklamy

tel. 34 374 05 02
kom. 512 044 894
marketing7dni@gmail.com
redakcja7dni@interia.pl

Edit Template

Zdobądź sprawność finansową z Fortuną (10) – ubezpieczony

Już tysiące ludzi skorzystało z porad blogującego aspiranta Fortuny, który o pieniądzach wie prawie wszystko. Czytaj kolejne porady i zdobądź sprawność finansową z Fortuną! Uwaga – konkurs!

Obóz Milionerów czeka na najlepszych!

Już wiemy, kiedy się odbędzie – od 3 do 9 czerwca 2013 r.!

Wiemy też, gdzie: mamy dla Was całe piętro w hostelu w samym centrum Warszawy i opiekę wykwalifikowanego pilota, przewodnika wycieczek z uprawnieniami.

Wycinaj z gazety i zbieraj znaczki sprawności finansowych, aby wziąć udział w konkursie i wygrać dla siebie lub dla wskazanej osoby w wieku 16-19 lat wyjazd na obóz naukowy Akademii Leona Koźmińskiego, realizowany na licencji amerykańskiego Camp Millionaire. Więcej informacji na stronach:http://fortunaradzi.pl/index.php/zdobywajcie-ze-mna-sprawnosc-finansowa/ oraz http://gazetylokalne.pl/.

Zajęcia w Akademii Leona Koźmińskiego według programu Camp Millionaire są już zaplanowane. Gry decyzyjne i finansowe czekają na uczestników. Czekają też atrakcje turystyczne i kulturalne stolicy – muzea, teatry, koncerty, zwiedzanie centrali NBP. Pełne wyżywienie. Wszystko opłacone! Można nawet uzyskać dofinansowanie do przejazdu do Warszawy z miejsca zamieszkania.

Ukazał się ostatni odcinek serii edukacyjnej „Zdobądź sprawność finansową z Fortuną”. Kto uważnie śledził poprzednie odcinki, z pewnością ma już komplet kuponów i gotów jest wziąć udział w konkursie. Co zrobić, aby stać się jednym z DWUDZIESTU finalistów konkursu i trafić na jedyny w Polsce, unikatowy obóz milionerów?

1.       Wystarczy wysłać do nas list lub e-mail ze zgłoszeniem (SGL, ul. Foksal 3/5 lok. 19, 00-366 Warszawa  lub: fortunaradzi@gmail.com), w którym należy podać: imię i nazwisko oraz wiek uczestnika konkursu, adres, telefon lub e-mail kontaktowy.

2.       Oprócz tego należy napisać oświadczenie, że posiada się 11 kuponów konkursowych wyciętych z gazety i wykonało się przynajmniej 11 ćwiczeń opisywanych w publikacjach i na stronie internetowej www.fortunaradzi.pl.

3.       Najważniejszą częścią zgłoszenia jest LIST MOTYWACYJNY. Trzeba w nim krótko, ale przekonująco uzasadnić, dlaczego to Ty masz wziąć udział w Camp Millionaire. Jury konkursu pod przewodnictwem aspiranta Fortuny  dokona wyboru uczestników na podstawie przedstawionych argumentów.

Przyjmowanie zgłoszeń będzie trwało do końca kwietnia. Jury ogłosi listę laureatów konkursu najpóźniej do dnia 6 maja na stronie www.fortunaradzi.pl.

Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie Gazet Lokalnych. W konkursie biorą udział czytelnicy 80 gazet lokalnych ukazujących się poza miastami wojewódzkimi. Reklamacje lub uwagi dotyczące konkursu można zgłaszać bezpośrednio do organizatora: SGL, ul. Foksal 3/5 lok. 19, 00-366 Warszawa.

Uwaga, maturzyści: termin obozu wydaje się idealnie dopasowany do kalendarza matur – już po egzaminach, a przed ogłoszeniem wyników. Macie lepsze plany niż zostać w tym czasie przyszłymi milionerami? Zachęcam Was do udziału w konkursie. Nie czekaj. Zgłoś się pierwszy!

Wasz aspirant Fortuna

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

KLIKNIJ                                                                       I OGLĄDAJ                                                      Nowy ład w                                                Urzędzie Miasta                                                  bez Biura Ładu Korporacyjnego

Dołącz do nas!

Zapisz się do Newsletera

Udało się zasubskrybować! Ups! Coś poszło nie tak...
Archiwum gazety
Edit Template
Materiały audio
Materiały wideo

Kontakt

Tygodnik Regionalny 7 dni

Al. Wolności 22 lok. 12
42-200 Częstochowa

Biuro reklamy

tel. 34 374 05 02
kom. 512 044 894
e-mail: marketing7dni@gmail.com
e-mail: redakcja7dni@interia.pl

 
Redakcja

tel. 34 374 05 02
e-mail: redakcja@7dni.com.pl
e-mail: redakcja7dni@interia.pl

Wydawca 7 dni

NEWS PRESS RENATA KLUCZNA
Al. Wolności 22 lok. 12
42-200 Częstochowa
NIP: 949-163-85-14
tel. 34/374-05-02
mail: redakcja@7dni.com.pl

Media społecznościowe

© 2023 Tygodnik Regionalny 7 dni
Partnerzy: Serwis drukarek i laptopów Optima-MD
Przejdź do treści