Skontaktuj się z nami!

Reklama

To jest miejsce na Twoją reklamę

Kontakt

Tygodnik Regionalny 7 dni

Al. Wolności 22 lok. 12
42-217 Częstochowa

Redakcja

tel. 34 374 05 02
redakcja@7dni.com.pl
redakcja7dni@interia.pl

Biuro reklamy

tel. 34 374 05 02
kom. 512 044 894
marketing7dni@gmail.com
redakcja7dni@interia.pl

Edit Template

Wybierz dobrze swoją odzież narciarską!

Choć mamy środek lata, czas leci nieubłaganie i z pewnością niebawem potrzebna będzie solidna odzież narciarska. Co więcej, nawet podczas naszego polskiego lata istnieje wiele miejsc, w których panuje zima. Możesz się tam śmiało wybrać, aby pojeździć na nartach. Jeśli pragniesz z takiego wypadu przywieźć jedynie miłe, przyjemne wspomnienia, koniecznie poświęć nieco uwagi na wybór odzieży narciarskiej oraz niezbędnych akcesoriów. Sprawdź, na co warto zwrócić uwagę i jak dokonać zakupu!

Odzież narciarska – komfort termiczny

Zima to pora roku, w której króluje zimno. Nic więc dziwnego w tym, że pierwszym aspektem, na jaki powinniśmy zwrócić uwagę podczas zaopatrywania się w odzież narciarską jest komfort termiczny. Niezależnie od tego, czy to odzież narciarska damska czy odzież narciarska męska – najważniejsze jest ciepło. Kurtka narciarska powinna być dobrze dopasowana, podobnie jak spodnie narciarskie. Warto zainwestować w dodatek, jakim jest bielizna termoaktywna skarpety narciarskie. W ten sposób nie przemarzniesz, nawet jeśli spędzisz na stoku długie godziny. Ubrania narciarskie mają to do siebie, że zazwyczaj nie krępują ruchów, są odpowiednio rozciągliwe i wygodne. Jeśli mierzysz kurtkę bądź spodnie i tego nie odczuwasz, koniecznością jest poszukanie czegoś innego, lepszego. Ważnym dodatkiem są rękawice narciarskie męskie i damskie, które zagwarantują ciepło naszym palcom.

Wiatroszczelność, wodoszczelność i oddychalność – wybierz odzież narciarską

Odzież narciarska powinna należeć do wytrzymałej, dlatego też produkowana jest z wysokiej jakości materiałów. Do jej atutów należy również wiatroszczelność oraz oddychalność. Kurtki i spodnie narciarskie nie mogą przemakać, ponieważ w ten sposób narciarz zbyt szybko by się wyziębił. Na rynku nie brakuje materiałów charakteryzujących się nowoczesną membraną. Posiadają ją rękawice narciarskie, jak i inne dodatki. Miel widziane są wysokie parametry wiatroszczelności. Im wyżej, tym bardziej wieje. Nie warto rezygnować z bielizny termoaktywnej, która świetnie poradzi sobie z odprowadzniem wilgoci. W sklepach narciarskich warto zamówić również specjalne nakładki antypoślizgowe na buty, które znacznie ułatwią użytkowanie.

Patenty, które wyróżniają kurtki narciarskie

Kurtki narciarskie mogą pochwalić się szeroką gamą rozwiązań i patentów ułatwiających użytkowanie. Przykładem są wewnętrzne mankiety, fartuch przeciwśnieżny, wysoki kołnierz, kieszeń na google, na telefon czy odtwarzacz muzyki. Wszystko po to, aby uprzyjemnić życie narciarza.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dołącz do nas!

Zapisz się do Newsletera

Udało się zasubskrybować! Ups! Coś poszło nie tak...
Archiwum gazety
Edit Template
Materiały audio
Materiały wideo

Kontakt

Tygodnik Regionalny 7 dni

Al. Wolności 22 lok. 12
42-200 Częstochowa

Biuro reklamy

tel. 34 374 05 02
kom. 512 044 894
e-mail: marketing7dni@gmail.com
e-mail: redakcja7dni@interia.pl

 
Redakcja

tel. 34 374 05 02
e-mail: redakcja@7dni.com.pl
e-mail: redakcja7dni@interia.pl

Wydawca 7 dni

NEWS PRESS RENATA KLUCZNA
Al. Wolności 22 lok. 12
42-200 Częstochowa
NIP: 949-163-85-14
tel. 34/374-05-02
mail: redakcja@7dni.com.pl

Media społecznościowe

© 2023 Tygodnik Regionalny 7 dni
Skip to content