Skontaktuj się z nami!

Reklama

To jest miejsce na Twoją reklamę

Kontakt

Tygodnik Regionalny 7 dni

Al. Wolności 22 lok. 12
42-217 Częstochowa

Redakcja

tel. 34 374 05 02
redakcja@7dni.com.pl
redakcja7dni@interia.pl

Biuro reklamy

tel. 34 374 05 02
kom. 512 044 894
marketing7dni@gmail.com
redakcja7dni@interia.pl

Edit Template

WIELKI HOROSKOP 2017

WIELKI HOROSKOP 2017

BARAN 21.03. – 20.04.

Możesz odetchnąć. Dla Ciebie ten rok zapowiada się korzystnie i spokojnie. Dopiero w samej końcówce roku wejdziesz w etap zwiększonej odpowiedzialności. Na razie skup się na tym, żeby naładować akumulatory i przestudiować mapę swoich zawodowych planów, solidnie przygotowując ścieżkę dalszej zawodowej kampanii. Warto pomyśleć o dodatkowej edukacji. Rozejrzyj się za kursami, studiami podyplomowymi. W grudniu jak ognia unikaj kosztownych wydatków. 
W dobranych związkach czas solidarnych, obustronnych wysiłków przyniesie prawdziwą satysfakcję. Gwiazdy sprzyjają zakupowi domu i powiększeniu rodziny. Samotne Barany niech odróżniają miłość od fatalnych zauroczeń, bo możliwe są zarówno wzloty, jak i bolesne upadki.

BYK 21.04. – 22.05.

W roku, w którym masz nieco więcej czasu dla siebie, nawiąż kontakt ze swoim wewnętrznym JA. Zastanów się, jakie cechy są Twoimi największymi zaletami. Staraj się je dobrze spożytkować. Swoje szczególne uzdolnienia, jakiekolwiek by były, rozwijaj i szlifuj. Tworzysz teraz najcenniejszy kapitał, z którego będziesz czerpać w kolejnych latach. W pracy spokojnie kontynuuj dotychczasowe plany, a przy okazji zastanów się, z czego powinnaś zrezygnować, aby zająć się tym, co ma przyszłość. Nachodzący rok sprzyja miłościom już udomowionym. Tylko od Ciebie zależy, czy spokojna stabilizacja okaże się przyjemna. Samotne Byki nie powinny się niecierpliwić. Jeśli pojawi się ktoś interesujący, czekaj na rozwój wydarzeń, ale bez nadmiernych emocji.

BLIŹNIĘTA 23.05. – 21.06.

W tym roku poczujesz się pewniej i swobodniej, odnotujesz przypływ pozytywnej energii i ciekawych pomysłów. Życie pokaże swoją najlepsza stronę. Jeżeli masz obrany cel, śmiało ruszaj w drogę. Przyciągasz do siebie pomyślne wydarzenia oraz sprzyjające Twoim zamiarom osoby. To dobry czas, aby zaprezentować światu to, co masz najlepszego. W tym roku – szczególnie – możesz zaufać losowi. Gwiazdy wróżą pomyślność i okazje do wykorzystania. Kariera nabierze więc rozpędu. Jowisz czuwa nad każdym Twoim krokiem, Saturn umacnia osiągnięcia. Spośród wielu okazji do zarobku wybieraj najlepsze, a zarobione pieniądze mądrze inwestuj. Od czasu do czasu zdaj się na intuicję, bo nos nie powinien Cię zawieść. Z cała pewnością osiągniesz większy prestiż. 

RAK 22.06. – 22.07.

Dobra praca, perspektywy rozwoju pojawią się, ale pod koniec roku. Na początku musisz się uzbroić w cierpliwość i iść do celu małymi krokami. Awans lub samodzielność zawodowa pokażą, że oprócz blasków nowej sytuacji istnieją również cienie. Uran Ci pomoże, jeżeli chcesz zmienić pracę albo wyjechać za granicę. Osoby ceniące stabilizację będą narzekać na częste zwroty akcji. Coś, co wydawało się pewne, może nagle się okazać mirażem. Dlatego postępuj elastycznie, miej w zanadrzu plan B i niczego nie zakładaj z góry. Życie rodzinne będzie biegło w miarę spokojnie i bez nagłych zakrętów. Jeśli wydaje ci się to banalne, zważ, że lepiej troszkę się nudzić, niż martwić! Zawieraj nowe znajomości, ale nie spiesz się w ocenach. Pamiętaj: czasami pozory mylą. 

LEW 23.07. – 23.08.

Układ planet zdecydowanie popiera inicjatywy nowego biznesu, zmiany zawodu czy choćby miejsca pracy. Podnieś swoje kwalifikacje i ruszaj po sukces. Jest ci pisany! Inwestuj w swoje talenty i umiejętności, a będzie to motorem błyskotliwej kariery. Twój umysł wejdzie w naprawdę wysoką formę, więc zafunduj mu fitness w postaci kursów, studiów lub choćby systematycznego czytania lektur bądź nowości książkowych. Finansowo rok zapowiada się stabilnie i dla Lwów prowadzących własną firmę, i pracujących na etacie. W pierwszej połowie roku przyjdą szanse na wzbogacenie się! W drugiej kontroluj prędkość, z jaką pozbywasz się gotówki. Lwy single otoczone przyjaciółmi nie będą narzekać na samotność. Gwiazdy sygnalizują nadejście miłości.

PANNA 24.08. – 22.09.

Trochę wahań, wątpliwości i pytań do losu – oto co spotka Cię w 2017 roku. Skoncentrujesz się na sprawach pierwszoplanowych. Pamiętaj, że podjęte w tym roku decyzje trudno będzie odkręcić, a wydarzenia okażą się naprawdę istotne. Możesz urodzić dziecko, zacząć budowę domu lub wejść w etap, kiedy kariera stanie się dużym wyzwaniem. Szczegóły są dziś tajemnicą, jednak niczego nie wolno ci traktować powierzchownie. Potrzebny ci jest wewnętrzny spokój. Nie ryzykuj tego, co już zdobyłaś, bowiem żadne brawurowe plany w tym roku się nie powiodą. W małżeństwach nastąpi zmiana dynamiki w relacji. Mniej zawrotów głowy i drżenia serca, więcej cichych i spokojnych wieczorów. Single muszą wykazać się intuicją. Nie tłum swojego serca, a miłość cię zaskoczy.

WAGA 23.09. – 23.10.

Nadchodzi dobry czas na zapuszczanie korzeni, znalezienie swojego miejsca na świecie. Wydarzy się to dosłownie i w przenośni. Saturn w nadchodzących miesiącach znajduje się w korzystnym dla ciebie położeniu, w obszarze związanym z nauką i komunikacją. Niektóre Wagi mogą zacząć pisać blog, w którym będą poruszały ważne sprawy, a może zaangażują się w działalność społeczną lub polityczną, zechcą bowiem, by ich osobiste zdanie miało wpływ na to, co dzieje się wokoło nich. Kontakty towarzyskie również nieco się zmienią. Mniej pociągać cię będą ludzie myślący wyłącznie o rozrywce, bardziej zaś ci, którzy poważniej i odpowiedzialniej patrzą na życie. Twój uczuciowy związek stanie się bardziej autentyczny, a skrywane obawy znikną.

SKORPION 24.10. – 22.11.

Do połowy października, zajmuj się sprawami bieżącymi. Zrób też porządki, by nie utknąć w sieci starych zobowiązań. Może należy zakończyć jakiś projekt, napisać pracę dyplomową, zrobić sobie stronę w internecie? Jesienią poczujesz przypływ kreatywności i ambicji. Pośród planet nie masz wrogów, więc nic nie będzie się przewracać do góry nogami. Jeśli wpadniesz w dołek finansowy, to tylko na własne życzenie. Wprawdzie silniejsze wparcie od losu dostaniesz dopiero w roku następnym, ale się nie zniechęcaj. Odrobina dobrej woli, nieco pracy nad sobą i możesz naprawić to, co się zepsuło. W 2017 roku gwiazdy dają ci wyjątkową szansę na miłość od pierwszego wejrzenia. Jeżeli w tym roku poznasz kogoś, w kolejnym będzie to ten jedyny.

STRZELEC 23.11. – 21.12.

Korzystny wpływ gwiazd nasili się w lutym, sierpniu i w listopadzie. Staniesz się zdolna do obrony swojego zdania, praw i pragnień. Dlatego, nawet jeśli nie wszystko w tym roku będzie się układało tak jak oczekujesz, pomoże ci przypływ siły i odwagi. Wysoki poziom energii warto wykorzystać, by zaprowadzić nowe porządki. Zerwiesz z tym, co cię ograniczało, podcinało skrzydła. Będziesz miała niezbędną determinację, aby zabrać się za sprawy, które niedawno wydawały się ciebie przerastać. Związki, które pokonały zakręty, wyjdą na prostą. Cieszcie się życiem, spędzajcie ze sobą jak najwięcej czasu, nie martwcie się przyszłością. Single całkiem niepostrzeżenie mogą przekroczyć granicę przyjaźni. Okaże się, że w nowej roli świetnie się sprawdzą. 

KOZIOROŻEC 2.12. – 19.01.

W tym roku nie pozwól, by ambicje przesłaniały ci horyzont. Staraj się spojrzeć na swoje życie z szerszej perspektywy, dostrzegając przede wszystkim te aspekty, które nadają mu koloryt i smak. Zadbaj o swój nastrój. Odnajdź miłe sercu drobiazgi, które nic nie kosztują, a wydają się bardzo cenne. Codziennie zrób coś dla siebie. Jeśli zaś masz ochotę zobaczyć się z kimś, nie wmawiaj sobie, że musisz zrobić porządki w piwnicy. Możliwe, że zaczniesz się zastanawiać nad zmianą sposobu zarabiania pieniędzy, szukać innych dróg rozwoju. W końcówce roku możesz otrzymać propozycję, na którą czekasz. Osoby w związkach będą zajęte sprawami materialnymi i komfortem  rodziny. Jednak niech kwestie praktyczne nie przesłonią ci romantycznej strony życia we dwoje.

WODNIK 20.01. – 18.02.

Nastaw się na rozwój. Saturn do pierwszych dni 2017 roku będzie w korzystnym położeniu, możesz czuć się bezpiecznie. Źródłem twoich sukcesów stanie się dobra ocena sytuacji oraz łączenie nowatorskich trendów z doświadczeniem. Wrzesień i październik będą dla ciebie czasem ekspansji. Możesz wystartować z nowym przedsięwzięciem, które wzmocni kondycję twojej firmy lub twoje stanowisko oraz prestiż. Patrz w przyszłość z optymizmem. Zwracaj uwagę na otoczenie – pojawią się osoby, których przyjaźń i wsparcie bardzo ci pomogą. Wolne Wodniki przeżyją ognisty romans. I wcale nie jest powiedziane, że ogień się wypali. Nie daj się jednak ponieść lekkomyślności, po pierwszej randce nie zapraszaj do wspólnego zamieszkania. Lato sprzyjać będzie ślubom. 

RYBY 19.02. – 20.03.

Odkryjesz własne, nieznane dotąd drogi, być może rozpoczniesz zupełnie nowy etap w życiu. To dobra wiadomość. Nabierz odwagi! Gwiazdy stoją teraz po twojej stronie. Jeśli masz przed sobą konkretny cel, planety będą ci sprzyjać. Skup się na tym, co uważasz za najważniejsze w swojej pracy. W 2017 roku możesz ubiegać się o awans, z powodzeniem obronić dyplom, wyjechać służbowo. W finansach – szanse, które warto wykorzystać. W drugiej połowie roku do gry włączy się Jowisz, który będzie bardzo sprzyjać sukcesom, finansom i sprawom urzędowym. Staraj się więc spoglądać na swoją karierę z szerszej perspektywy, planując kolejne kroki. Samotne Ryby, także te z odzysku, mogą stać się obiektem gorącej adoracji. Wkrótce życie zacznie się układać.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dołącz do nas!

Zapisz się do Newsletera

Udało się zasubskrybować! Ups! Coś poszło nie tak...
Archiwum gazety
Edit Template
Materiały audio
Materiały wideo

Kontakt

Tygodnik Regionalny 7 dni

Al. Wolności 22 lok. 12
42-200 Częstochowa

Biuro reklamy

tel. 34 374 05 02
kom. 512 044 894
e-mail: marketing7dni@gmail.com
e-mail: redakcja7dni@interia.pl

 
Redakcja

tel. 34 374 05 02
e-mail: redakcja@7dni.com.pl
e-mail: redakcja7dni@interia.pl

Wydawca 7 dni

NEWS PRESS RENATA KLUCZNA
Al. Wolności 22 lok. 12
42-200 Częstochowa
NIP: 949-163-85-14
tel. 34/374-05-02
mail: redakcja@7dni.com.pl

Media społecznościowe

© 2023 Tygodnik Regionalny 7 dni
Skip to content