Skontaktuj się z nami!

Reklama

To jest miejsce na Twoją reklamę

Kontakt

Tygodnik Regionalny 7 dni

Al. Wolności 22 lok. 12
42-217 Częstochowa

Redakcja

tel. 34 374 05 02
redakcja@7dni.com.pl
redakcja7dni@interia.pl

Biuro reklamy

tel. 34 374 05 02
kom. 512 044 894
marketing7dni@gmail.com
redakcja7dni@interia.pl

Edit Template

Panorama Morska Jarosławiec – Raj na ziemi na wyciągniecie ręki

Wiosenne słońce już nas zachęca do myślenia o zbliżającym się dużymi krokami urlopie. Nie ma potrzeby daleko szukać odpowiedniego miejsca. By zaznać odpoczynku, plażować i korzystać z nadmorskich atrakcji wcale nie trzeba wyjeżdżać do Egiptu, czy Tunezji, tym bardziej, że media coraz częściej straszą nas niestabilną sytuacją w popularnych destynacjach turystycznych.

Wystarczy pojechać nad nasz polski Bałtyk. Wcale przy tym nie trzeba marnować czasu na szukanie różnorodnych atrakcji w przewodnikach czy portalach podróżniczych, bo można znaleźć wszystko w jednym miejscu. Tym miejscem jest Panorama Morska w Jarosławcu (położonego w bliskiej odległości od Darłowa). Miejscowość otaczają sosnowe lasy. Takie gatunki drzew, jak sosna czarna, modrzew, czy dagrezja wydzielają mnóstwo eterycznych olejków, które dodatkowo poprawiają zdrowy mikroklimat okolicy. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Dla miłośników morskich kąpieli, którzy nie mogą się doczekać letnich upałów Panorama już teraz zapewnia mnóstwo atrakcji. Niemal przez cały rok jest dostępny Aquapark ze sztucznymi falami morskimi, basenami ze zjeżdżalniami, fontannami i krytym basenem z rwącym nurtem.

Ogromny kompleks przypomina gorące wyspy Pacyfiku, a dla tych którym nie wystarcza samo plażowanie i korzystanie z urządzeń rozrywkowych Panorama oferuje także strefę wellness. Można tam zażyć oczyszczającej kąpieli z solą z Morza Czarnego, dotleniającej kąpieli borowinowej, regenerującej kąpieli algowo-termalnej oraz wzmacniającej kąpieli jodowo-bromowej. Na spragnionych relaksu czekają bąbelki w świecie jacuzzi.

Jeśli ktokolwiek marzy o oczyszczeniu organizmu z toksyn – ma do wyboru suchą saunę fińską, łaźnię parową i sanarium, czyli połączenie kąpieli tropikalnej i na ciepłym powietrzu. Bezpieczny basen dla dzieciaków ma 25 cm głębokości, a woda w nim podgrzewana jest przez cały rok. Liczne atrakcje w postaci kolorowych i bajkowych zwierząt są uwielbiane przez dzieci, bo przenoszą najmłodszych wczasowiczów w świat marzeń i fantazji.

Obiekt jest znakomicie wyposażony z myślą nie tylko o najmłodszych odwiedzających. Dla tych którzy, chcą zadbać o zdrowie i urodę oferowane są kompleksowe usługi fitness, kort tenisowy, gabinet odnowy biologicznej, salon fryzjerski i kosmetyczny. Pieszczochów spragnionych masaży Panorama Morska zaprasza na różnorodne rodzaje masaży (masaż twarzy, dekoltu, szyi, stóp itp.) wykonywanych specjalistycznymi technikami przez wykwalifikowaną kadrę. Można spróbować masażu kamieniami, świecami, muszlami i różnych odmian peelingu. Oferta zabiegów spa jest bardzo szeroka i zadowoli najbardziej wybrednych i wymagających wczasowiczów. Mogą oni wybierać pomiędzy zabiegami regenerującymi, ujędrniającymi, oczyszczającymi, rewitalizacyjnymi, odmładzającymi czy nawilżającymi, wykonywanymi z użyciem profesjonalnych kosmetyków znanych marek.

Obiekt służy także jako znakomite sanatorium dla kuracjuszy rehabilitujących się po wypadkach i schorzeniach. Kuracjusze, a zwłaszcza ci na specjalnych dietach, docenią możliwości kuchni, która pozwoli każdemu skomponować zbilansowany jadłospis zgodnie z zaleceniami lekarzy.
Oferta noclegowa jet także bardzo atrakcyjna i różnorodna. Można wybierać między pokojami w osobnych domkach a luksusowymi apartamentami. Wiele z nich jest specjalnie dostosowanych do potrzeb rodzin z małymi dziećmi, seniorów czy osób niepełnosprawnych.
Niewątpliwą zaletą ośrodka jest jego położenie. Panorama znajduje się zaledwie 350 m od plaży, na którą dochodzi się spacerem w niecałe 5 minut.

Jest to jedyne miejsce w Polsce, w którym można zaznać wszystkich wspomnianych wyżej i wielu nie wymienionych w artykule atrakcji. Dlatego jeśli ktoś chce mieć całą ofertę urlopowych rozrywek i przyjemności w jednym miejscu, to wybór nasuwa się sam. Trzeba jechać do Panoramy Morskiej w Jarosławcu.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dołącz do nas!

Zapisz się do Newsletera

Udało się zasubskrybować! Ups! Coś poszło nie tak...
Archiwum gazety
Edit Template
Materiały audio
Materiały wideo

Kontakt

Tygodnik Regionalny 7 dni

Al. Wolności 22 lok. 12
42-200 Częstochowa

Biuro reklamy

tel. 34 374 05 02
kom. 512 044 894
e-mail: marketing7dni@gmail.com
e-mail: redakcja7dni@interia.pl

 
Redakcja

tel. 34 374 05 02
e-mail: redakcja@7dni.com.pl
e-mail: redakcja7dni@interia.pl

Wydawca 7 dni

NEWS PRESS RENATA KLUCZNA
Al. Wolności 22 lok. 12
42-200 Częstochowa
NIP: 949-163-85-14
tel. 34/374-05-02
mail: redakcja@7dni.com.pl

Media społecznościowe

© 2023 Tygodnik Regionalny 7 dni
Skip to content