
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach ogłosił nabór wniosków na przedsięwzięcia polegające na zakładaniu spółdzielni energetycznych i finansowaniu inwestycji w ramach spółdzielni energetycznych, w ramach Programu wsparcia Spółdzielni Energetycznych.







