Skontaktuj się z nami!

Reklama

To jest miejsce na Twoją reklamę

Kontakt

Tygodnik Regionalny 7 dni

Al. Wolności 22 lok. 12
42-217 Częstochowa

Redakcja

tel. 34 374 05 02
redakcja@7dni.com.pl
redakcja7dni@interia.pl

Biuro reklamy

tel. 34 374 05 02
kom. 512 044 894
marketing7dni@gmail.com
redakcja7dni@interia.pl

Edit Template

List Przewodniczącego Uczelnianej Rady Samorządu Studentów Politechniki Częstochowskiej do Prezydenta Miasta Częstochowy Krzysztofa Matyjaszczyka

„Szanowny Pan Prezydent Miasta Częstochowy Krzysztof MatyjaszczykJako Przewodniczący Uczelnianej Rady Samorządu Studentów Politechniki Częstochowskiej, a zarazem Główny koordynator Juwenaliów Politechniki Częstochowskiej 2017, z wielką radością pragnę poinformować, że tegoroczna edycja Juwenaliów Politechniki Częstochowskiej okazała się niezwykle udanym wydarzeniem. Według wstępnych szacunków wynika, że w imprezach w ramach Juwenaliów wzięło udział kilkadziesiąt tysięcy osób. Pragnę podkreślić, iż Juwenalia Politechniki Częstochowskiej są przedsięwzięciem w pełni organizowanym przez Politechnikę Częstochowską. Jednocześnie należy nadmienić, że w tegorocznej edycji wsparcia finansowego, poza przedsiębiorcami, udzieliły także gminy: Mstów oraz Gmina Blachownia. 

Juwenalia Politechniki, poza integracją braci studenckiej, skupiają także rzesze mieszkańców Częstochowy oraz regionu, dlatego uważam, że zasadna jest partycypacja Urzędu Miasta Częstochowy w przyszłorocznej edycji studenckiego święta, które tradycyjnie odbędzie się w drugiej połowie maja.

Mając na uwadze powyższe, zwracam się do Szanownego Pana Prezydenta o dofinansowanie występów artystycznych oraz związanych z tym wydatków na technikę estradową na kwotę 150 tysięcy złotych, która to wynika z chęci podniesienia jakości oraz rangi tak ważnego dla Częstochowy wydarzenia. Postanowiliśmy, aby złożyć wniosek od razu po tegorocznych Juwenaliach, gdyż w tym roku pojawiły się głosy, iż dofinansowanie edycji 2017 nie było możliwe ze strony Urzędu Miasta Częstochowy, gdyż Zrzeszenie Studentów Polskich złożyło przedmiotowy wniosek w roku poprzednim.

Sądzę, że Panu Prezydentowi jako absolwentowi Politechniki Częstochowskiej los Alma Mater  oraz jej braci studenckiej leży na sercu równie mocno jak los Częstochowy, a Juwenalia  są nieodłącznym elementem każdego szanującego się miasta akademickiego, co do tego że Politechnika jako wiodący ośrodek akademiki w mieście powinna przewodzić organizacji nie ma najmniejszych wątpliwości.

Przewodniczącego Uczelnianej Rady 
Samorządu Studentów Politechniki Częstochowskiej 
inż. Andrzej Maruszczyk”

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dołącz do nas!

Zapisz się do Newsletera

Udało się zasubskrybować! Ups! Coś poszło nie tak...
Archiwum gazety
Edit Template
Materiały audio
Materiały wideo

Kontakt

Tygodnik Regionalny 7 dni

Al. Wolności 22 lok. 12
42-200 Częstochowa

Biuro reklamy

tel. 34 374 05 02
kom. 512 044 894
e-mail: marketing7dni@gmail.com
e-mail: redakcja7dni@interia.pl

 
Redakcja

tel. 34 374 05 02
e-mail: redakcja@7dni.com.pl
e-mail: redakcja7dni@interia.pl

Wydawca 7 dni

NEWS PRESS RENATA KLUCZNA
Al. Wolności 22 lok. 12
42-200 Częstochowa
NIP: 949-163-85-14
tel. 34/374-05-02
mail: redakcja@7dni.com.pl

Media społecznościowe

© 2023 Tygodnik Regionalny 7 dni
Skip to content