Skontaktuj się z nami!

Reklama

To jest miejsce na Twoją reklamę

Kontakt

Tygodnik Regionalny 7 dni

Al. Wolności 22 lok. 12
42-217 Częstochowa

Redakcja

tel. 34 374 05 02
redakcja@7dni.com.pl
redakcja7dni@interia.pl

Biuro reklamy

tel. 34 374 05 02
kom. 512 044 894
marketing7dni@gmail.com
redakcja7dni@interia.pl

Edit Template

HOROSKOP 2015 ROKU

Co czeka Cię w 2015 roku? Jakie niespodzianki przygotował dla Ciebie los? Na te i wiele innych pytań odpowie nasz horoskop.

Baran (21.03 – 19. 04)
W roku 2015 będzie towarzyszył Baranom spokój ducha w temacie rodzinnych spraw. Poznasz dużo nowych ludzi. To też rok wielu nowych wyzwań, zwłaszcza w życiu zawodowym. Bardzo możliwe założenie biznesu z osobami spod znaku Koziorożca, Strzelca lub Wagi. W podejmowaniu decyzji nie sugeruj się radami innych. Nie obawiaj się wdrażania nowych pomysłów, odważ się na realizację ambitniejszych projektów zawodowych: następna taka okazja nieprędko się zdarzy. Sytuacja finansowa będzie całkiem niezła, ale wydatki trzymaj pod kontrolą!
Rada: Rozwijasz się, zmieniasz, potrzebujesz inspiracji. Otwórz się na to, co nowe. Przyzwyczajenia są jak kotwica: dają poczucie stabilności, ale… nie pozwalają ruszyć z miejsca.

Byk (20.04 – 22. 05)
W tym roku wyraźnie wzrośnie wśród Byków zainteresowanie własnym rozwojem zawodowym, co powinno przełożyć się na odczuwalny przypływ dochodów. To zaś zwiększy Twoją niezależność. Ten rok przyniesie Ci wiele atrakcyjnych możliwości, okazji, szans. Dzięki nim możliwe będą różne zakupy i inwestycje.
Rada:  Zaufaj losowi w chwili, gdy chce Ci dać prezent. Nie patrz podejrzliwie i nie myśl, co się za tym kryje. Szczególnie miłości warto pozwolić, by zawładnęła sercem bez reszty. Znajdź czas na to, by cieszyć się życiem. Codziennie zrób coś dla siebie. Z szaf wyrzuć wszystko, na czym data ważności kompletnie się zatarła! Dosłownie i w przenośni. Porządki zrób też we własnej głowie.

Bliźnięta (23.05 – 21. 06)
Bliźnięta w 2015 roku mogą oczekiwać sporej ilości nowych znajomości i to bardzo wpływowych na długie lata. Finansowo natomiast będzie to rok jak sinusoida – po okresie suszy powrócą całkiem dobre zyski, ale ważne by były poparte sumienną pracą, której w tym roku będzie pod dostatkiem.
Rada: Postaw czytelną granicę pomiędzy oczekiwaniami, które mają wobec Ciebie inni, a Twoimi własnymi potrzebami. Z jednej strony bowiem istnieją prestiż, pozycja społeczna, zawód i pieniądze, które zarabiasz, z drugiej to, co daje Ci prawdziwe szczęście, wolność, poczucie radości i spełnienia. Zamień słabość w siłę. Co to oznacza? Jeśli przed czymś próbujesz uciekać, czemuś zaprzeczać, tracisz wiele energii. Dużo lepszym rozwiązaniem jest skonfrontowanie się z sytuacją.
 
Rak (22.06 – 22.07)
W 2015 roku Raki mogą liczyć na wsparcie Jowisza w obszarze finansów. Dobre plany finansowe wydadzą owoce w odpowiednim momencie. We wszystkich działaniach staraj się zachować rozsądek i niczego nie przyspieszaj. Nie angażuj się też w sprawy, które na to nie zasługują, a w zamian więcej czasu poświęć na plany. W tym roku masz szanse na objęcie wytęsknionego stanowiska. Zimą może dopaść Cię znużenie stagnacją, więc pokusisz się o kolejne zmiany na polu zawodowym. Wstrzymaj się z tą decyzją, i zaczekaj do kolejnego roku.
Rada: Nawet jeśli świat czarno-biały wydaje Ci się bardziej czytelny, zacznij używać kolorowych kredek, najlepiej w radosnych barwach. W razie wpadki nie skreślaj nikogo od razu, daj mu szansę.

Lew (23.07 – 23.08)
Przed Lwami bardzo ważny rok, bowiem od tego, co wydarzy się teraz, będzie zależało kilka najbliższych lat. Los Ci sprzyja, ale skoncentruj się na tym, co zamierzasz robić, i postaraj się, aby Twoje cele były przemyślane. To doskonały moment na zmiany, nawet najbardziej radykalne. Zarówno finanse, praca, edukacja, jak i relacje z ludźmi oraz w związkach będą bardzo korzystne i owocne, jeśli tylko zmienisz swoje nastawienie do tych dziedzin. Możliwe spore wygrane na loteriach. Samotne Lwy mają szansę na odnalezienie wreszcie swojej drugiej połowy, jednak aby tak się stało muszą wygrać z nieśmiałością.
Rada: Ruch to zdrowie! Wybierz ulubioną dyscyplinę. Odkryj, że czasem mniej znaczy więcej.

Panna (24.08 – 22.09)
Satysfakcja z kariery i sytuacji materialnej pisana jest w tym roku Pannom. W drugiej połowie roku możesz być podatny na różne pokusy: a to kosztowny zakup w kredycie, a to zmiana pracy na bardziej prestiżową. Warto jednak dobrze pomyśleć i przyjrzeć się propozycji. Pieniądze trzymaj pod kontrolą, bo tylko pod tym warunkiem zakończysz rok z tarczą. Jesienią możliwe drobne, przejściowe zawirowania rodzinne, jednak nie ma co się martwić, ponieważ łaskawy Uran załagodzi wszelkie niepokojące zdarzenia.
Rada: Nie przeceniaj sukcesów materialnych oraz wagi prestiżu. Umieść na liście priorytetów swoje prawdziwe potrzeby, a okaże się, że tego, na czym Ci zależy, nie da się kupić za pieniądze.

Waga (23.09 – 22.10)
Prognozy na ten rok dla Wag są naprawdę świetne: możesz odkurzyć zarzucone marzenia i ambicje, o których myślałeś, że są zbyt wygórowane. Teraz przyszedł czas na wprowadzenie ich w życie. Kiedy wokół Ciebie zrobi się ruch, liczyć się będą umiejętności i doświadczenie. W finansach znaczna poprawa. Nim skończy się rok, zaskoczony stwierdzisz, że niemożliwe staje się możliwe.
Rada: Znajdź taki rodzaj aktywności, który pozwoli Ci choć na chwilę stać się dla siebie sterem, żeglarzem, okrętem. Nawet jeśli okoliczności temu przeczą. Niezależność to Twoje drugie imię. Zainwestuj swój czas i energię w dziedzinę, która jest Twoją prawdziwą życiową pasją. Kto wie, może nieoczekiwanie hobby stanie się czymś więcej? To szczęście móc robić to, co się kocha.

Skorpion (23.10 – 21.11)
Skorpionom w 2015 roku będzie zależało, aby prezentować się wspaniale, jednak Jowisz w obszarze prestiżu bywa nieostrożny. Wprawdzie oszczędność nie jest Twoją mocną stroną, lecz warto czasem odmówić sobie kosztownego lub zbędnego wydatku. Z większymi inwestycjami wstrzymaj się do przyszłego roku. Nie poddawaj się smutkom, gdyż zarówno początek, jak i koniec roku są bardzo obiecujące pod wieloma względami. Zawsze masz wsparcie w osobie bliskiej, a jeśli jeszcze takiej nie ma, to Amor i Gwiazdy zatroszczą się również i o to, byś taką osobę na drodze swojego życia, spotkał.
Rada: Odkryj, że jesteś dzieckiem natury. Nawet jeśli mieszkasz w mieście, zmień styl życia.

Strzelec (22 11 – 21. 12)
Rok 2015 to dla Strzelców dobry okres na wszelkie działania, a także na promowanie swoich talentów i pomysłów. Zmobilizuj się więc i aktywnie pomóż szczęściu. Dobra passa ma szansę się utrzymać do końca roku, brak rozwagi w wydatkach może Cię jednak zgubić. Zacznij oszczędzać, tworząc podstawy pod przyszły dobrobyt. Możliwe, że powrócisz do kogoś, z kim byłeś dawniej, drogi Strzelcu, lecz pamiętaj, słodkie przysłowie: „Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki”. Pod względem finansowym Fortuna będzie kapryśna – raz na wozie, raz pod wozem. Może nauczysz się wreszcie kontrolować swoje wydatki. Przydałoby się, bo zimą czekają Cię spore koszty. Trafi się też miłość. Od Ciebie zależy, czy zechcesz się jej poddać. Jeśli tak – nie pożałujesz.

Koziorożec (22.12 – 19. 01)
Nadchodzi korzystny i interesujący etap dla Koziorożców. Jeśli wykorzystasz pomyślne okoliczności, w życiu zawodowym nastąpi poprawa, cieszyć się będziesz autorytetem i zaufaniem. W finansach stabilizacja, więc warto pomyśleć o inwestycjach. Jeśli do tej pory walczyłeś z nałogami, w tym roku otrzymasz dar od losu w postaci pomocnej dłoni, natomiast uważaj, jeśli do tej pory nie korzystałeś z używek – ten rok to rok pokusy. Skoryguj swój wizerunek. Kiedy wchodzisz do pomieszczenia, w którym ktoś jest – uśmiechnij się.
Rada: Przekrocz granice! Szczególnie te, które wyznaczyłeś sobie Ty sam, uznawszy, że czegoś nie potrafisz, do czegoś się nie nadajesz.

Wodnik (20. 01 – 18. 02)
Szczególnie pierwsze miesiące 2015 roku zdominują optymizm, rozmach, inwencja i skuteczność w działaniu. Możesz wystartować w nowych dziedzinach. W pracy wykażesz się umiejętnościami organizacyjnymi i kreatywnością, wszystko to sprzyja sukcesom. Możliwe są awans, rozwój i stabilna pozycja Twojej własnej firmy bądź stanowiska, które zajmujesz. Śmiało więc wykorzystaj wszystkie szanse, które zsyła los. Emocje pod kontrolą, umysł i zdrowie fizyczne pod warunkiem, że zadbasz o siebie nieco bardziej,  niż do tej pory. Pod koniec roku wolne Wodniki czeka niebywałe powodzenie w miłości. Nie będziesz się musiał specjalnie starać, aby zawładnąć sercem osoby, która wpadła Ci w oko. Nawet jeśli uchodzi za osobę niedostępną.

Ryby (19.02 – 20.03)
Przed Rybami bardzo pracowity rok. Podejmiesz wiele ważnych decyzji określających Twoją przyszłość w najbliższym czasie. Zawrzesz znajomości, które zaważą na Twojej karierze. Nie przystępuj do realizacji pomysłów, które nie zostały dopracowane w szczegółach. Spokojnie, na wszystko przyjdzie właściwy moment! Rok 2015 jest dla Ciebie wspaniałą okazją, by przełamać wszelkie bariery i zrobić krok w kierunku spełnienia aspiracji i pragnień. Powodzenia!
Rada: Nie wymagaj od siebie więcej niż to możliwe. Warto w tym roku odróżniać poczucie odpowiedzialności od perfekcjonizmu. Pytaj siebie, czy to jeszcze chęci, czy już presja. W tym roku możesz śmiało planować dalekosiężne inwestycje, rozpoczynać projekty na wielką skalę.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dołącz do nas!

Zapisz się do Newsletera

Udało się zasubskrybować! Ups! Coś poszło nie tak...
Archiwum gazety
Edit Template
Materiały audio
Materiały wideo

Kontakt

Tygodnik Regionalny 7 dni

Al. Wolności 22 lok. 12
42-200 Częstochowa

Biuro reklamy

tel. 34 374 05 02
kom. 512 044 894
e-mail: marketing7dni@gmail.com
e-mail: redakcja7dni@interia.pl

 
Redakcja

tel. 34 374 05 02
e-mail: redakcja@7dni.com.pl
e-mail: redakcja7dni@interia.pl

Wydawca 7 dni

NEWS PRESS RENATA KLUCZNA
Al. Wolności 22 lok. 12
42-200 Częstochowa
NIP: 949-163-85-14
tel. 34/374-05-02
mail: redakcja@7dni.com.pl

Media społecznościowe

© 2023 Tygodnik Regionalny 7 dni
Skip to content