Skontaktuj się z nami!

Reklama

To jest miejsce na Twoją reklamę

Kontakt

Tygodnik Regionalny 7 dni

Al. Wolności 22 lok. 12
42-217 Częstochowa

Redakcja

tel. 34 374 05 02
redakcja@7dni.com.pl
redakcja7dni@interia.pl

Biuro reklamy

tel. 34 374 05 02
kom. 512 044 894
marketing7dni@gmail.com
redakcja7dni@interia.pl

Edit Template

Zdobądź sprawność finansową z Fortuną (11) – stalowe nerwy

Już tysiące ludzi skorzystało z porad blogującego aspiranta Fortuny, który o pieniądzach wie prawie wszystko. Czytaj kolejne porady i zdobądź sprawność finansową z Fortuną! Uwaga – konkurs!

Obóz Milionerów czeka na najlepszych!

Już wiemy, kiedy się odbędzie – od 3 do 9 czerwca 2013 r.!

Wiemy też, gdzie: mamy dla Was całe piętro w hostelu w samym centrum Warszawy i opiekę wykwalifikowanego pilota, przewodnika wycieczek z uprawnieniami.

Wycinaj z gazety i zbieraj znaczki sprawności finansowych, aby wziąć udział w konkursie i wygrać dla siebie lub dla wskazanej osoby w wieku 16-19 lat wyjazd na obóz naukowy Akademii Leona Koźmińskiego, realizowany na licencji amerykańskiego Camp Millionaire. Więcej informacji na stronach:http://fortunaradzi.pl/index.php/zdobywajcie-ze-mna-sprawnosc-finansowa/ oraz http://gazetylokalne.pl/.

Zajęcia w Akademii Leona Koźmińskiego według programu Camp Millionaire są już zaplanowane. Gry decyzyjne i finansowe czekają na uczestników. Czekają też atrakcje turystyczne i kulturalne stolicy – muzea, teatry, koncerty, zwiedzanie centrali NBP. Pełne wyżywienie. Wszystko opłacone! Można nawet uzyskać dofinansowanie do przejazdu do Warszawy z miejsca zamieszkania.

Ukazał się ostatni odcinek serii edukacyjnej „Zdobądź sprawność finansową z Fortuną”. Kto uważnie śledził poprzednie odcinki, z pewnością ma już komplet kuponów i gotów jest wziąć udział w konkursie. Co zrobić, aby stać się jednym z DWUDZIESTU finalistów konkursu i trafić na jedyny w Polsce, unikatowy obóz milionerów?

1.       Wystarczy wysłać do nas list lub e-mail ze zgłoszeniem (SGL, ul. Foksal 3/5 lok. 19, 00-366 Warszawa  lub: fortunaradzi@gmail.com), w którym należy podać: imię i nazwisko oraz wiek uczestnika konkursu, adres, telefon lub e-mail kontaktowy.

2.       Oprócz tego należy napisać oświadczenie, że posiada się 11 kuponów konkursowych wyciętych z gazety i wykonało się przynajmniej 11 ćwiczeń opisywanych w publikacjach i na stronie internetowej www.fortunaradzi.pl.

3.       Najważniejszą częścią zgłoszenia jest LIST MOTYWACYJNY. Trzeba w nim krótko, ale przekonująco uzasadnić, dlaczego to Ty masz wziąć udział w Camp Millionaire. Jury konkursu pod przewodnictwem aspiranta Fortuny  dokona wyboru uczestników na podstawie przedstawionych argumentów.

Przyjmowanie zgłoszeń będzie trwało do końca kwietnia. Jury ogłosi listę laureatów konkursu najpóźniej do dnia 6 maja na stronie www.fortunaradzi.pl.

Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie Gazet Lokalnych. W konkursie biorą udział czytelnicy 80 gazet lokalnych ukazujących się poza miastami wojewódzkimi. Reklamacje lub uwagi dotyczące konkursu można zgłaszać bezpośrednio do organizatora: SGL, ul. Foksal 3/5 lok. 19, 00-366 Warszawa.

Uwaga, maturzyści: termin obozu wydaje się idealnie dopasowany do kalendarza matur – już po egzaminach, a przed ogłoszeniem wyników. Macie lepsze plany niż zostać w tym czasie przyszłymi milionerami? Zachęcam Was do udziału w konkursie. Nie czekaj. Zgłoś się pierwszy!

Wasz aspirant Fortuna

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dołącz do nas!

Zapisz się do Newsletera

Udało się zasubskrybować! Ups! Coś poszło nie tak...
Archiwum gazety
Edit Template
Materiały audio
Materiały wideo

Kontakt

Tygodnik Regionalny 7 dni

Al. Wolności 22 lok. 12
42-200 Częstochowa

Biuro reklamy

tel. 34 374 05 02
kom. 512 044 894
e-mail: marketing7dni@gmail.com
e-mail: redakcja7dni@interia.pl

 
Redakcja

tel. 34 374 05 02
e-mail: redakcja@7dni.com.pl
e-mail: redakcja7dni@interia.pl

Wydawca 7 dni

NEWS PRESS RENATA KLUCZNA
Al. Wolności 22 lok. 12
42-200 Częstochowa
NIP: 949-163-85-14
tel. 34/374-05-02
mail: redakcja@7dni.com.pl

Media społecznościowe

© 2023 Tygodnik Regionalny 7 dni
Skip to content