Skontaktuj się z nami!

Reklama

To jest miejsce na Twoją reklamę

Kontakt

Tygodnik Regionalny 7 dni

Al. Wolności 22 lok. 12
42-217 Częstochowa

Redakcja

tel. 34 374 05 02
redakcja@7dni.com.pl
redakcja7dni@interia.pl

Biuro reklamy

tel. 34 374 05 02
kom. 512 044 894
marketing7dni@gmail.com
redakcja7dni@interia.pl

Edit Template

Zamów bułki przez internet, przywiozą świeże do domu

Jeżeli nie chce Ci się wychodzić po zakupy, po prostu zamów je przez internet, a dostawca przywiezie wybrane przez Ciebie produkty do Twojego domu, w dniu i godzinie które sobie wybierzesz.

Pierwszą taką ofertę na częstochowskim rynku stworzył sklep Alma, znajdujący się w Galerii Jurajskiej. Możesz zamówić produkty przez internet, a dostawcy Almy przywiozą Ci  je do domu bez straty czasu i stania w kilometrowych kolejkach. Sklep wysyłkowy Alma24.pl oferuje bogaty wachlarz, zarówno produktów spożywczych jak i przemysłowych.
– Dowóz produktów o wartości powyżej 50 zł jest darmowy. Z oferty wysyłkowej mogą korzystać zarówno mieszkańcy Częstochowy jak i jej okolic. Zakupy przewożone są samochodami, posiadającymi chłodnię i lodówki na produkty tego wymagające. Transport jest więc bezpieczny dla produktów łatwo psujących się – mówi Stanisław Krzaklewski dyr. ds. sklepu internetowego. Dostawy produktów odbywają się od 10.00 do 22.00. Minimalny czas od zamówienia do realizacji wynosi 4 godziny. Płatności można dokonać w następujące sposoby: gotówką, kartą w terminalu u dostawcy, kartami  płatniczymi, bonami Alma, Sodexo, Bonus oraz kartą kredytową przez internet. Aby złożyć zamówienie, należy zarejestrować się na stronie Alma24.pl, podając swoje dane adresowe i kontaktowe, następnie wybrać produkt, termin dostawy oraz metodę płatności. W podsumowaniu  należy potwierdzić wszystkie parametry zamówienia i odebrać e-maila potwierdzającego zamówienie. Możliwość zwrotu towaru występuje w przypadku, gdy towar dostarczony przez dostawcę jest uszkodzony lub nie spełnia warunków zamówienia.
W delikatesach dostępne są również produkty oznaczone logo “Tylko w Alma”, które – jak podaje sklep – są najwyższej jakości, wytwarzane tylko z naturalnych surowców. 
Wydaje się więc, że warto skorzystać z tej nowości na naszym rynku. We wszystkich większych miastach kraju ten rodzaj sprzedaży przez internet staje się coraz bardziej popularny. – Tak też jest w Częstochowie. Nasz start z ofertą internetową został przyjęty bardzo dobrze przez klientów – dodaje Stanisław Krzaklewski.

Udostępnij:

5 komentarzy

 • Anonim

  Skorzystałem z zakupów z internetowego sklepu Alma, dostawa na czas. Polecam jak ktoś nie ma czasu, można stworzyć typowy kosz zakupów, a wtedy zakupy trwają kilka minut. Polecam

 • krzysiek@wp.pl

  super pomysł, w końcu nie będę się musiał ruszać na zakupy.

 • Anonim

  niezłe, a wszystkie produkty można kupić, czy tylko te wybrane?

 • karolina5551@poczta.onet.eu

  Napewno przydatne… siedząc sobie wygodnie w fotelu można zamawiać różne produkty nie stojąc w długich kolejkach:)

  Fajne…podoba mi sie:)

 • atmaha@orange.pl

  To super, że wreszcie mamy dostęp do tego typu usług. Do tej pory mogliśmy co najwyżej pozazdrościć mieszkańcom innych miast lub wydać kupę kasy na taksówkarza. Dzięki Alma!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dołącz do nas!

Zapisz się do Newsletera

Udało się zasubskrybować! Ups! Coś poszło nie tak...
Archiwum gazety
Edit Template
Materiały audio
Materiały wideo

Kontakt

Tygodnik Regionalny 7 dni

Al. Wolności 22 lok. 12
42-200 Częstochowa

Biuro reklamy

tel. 34 374 05 02
kom. 512 044 894
e-mail: marketing7dni@gmail.com
e-mail: redakcja7dni@interia.pl

 
Redakcja

tel. 34 374 05 02
e-mail: redakcja@7dni.com.pl
e-mail: redakcja7dni@interia.pl

Wydawca 7 dni

NEWS PRESS RENATA KLUCZNA
Al. Wolności 22 lok. 12
42-200 Częstochowa
NIP: 949-163-85-14
tel. 34/374-05-02
mail: redakcja@7dni.com.pl

Media społecznościowe

© 2023 Tygodnik Regionalny 7 dni
Skip to content