Skontaktuj się z nami!

Reklama

To jest miejsce na Twoją reklamę

Kontakt

Tygodnik Regionalny 7 dni

Al. Wolności 22 lok. 12
42-217 Częstochowa

Redakcja

tel. 34 374 05 02
redakcja@7dni.com.pl
redakcja7dni@interia.pl

Biuro reklamy

tel. 34 374 05 02
kom. 512 044 894
marketing7dni@gmail.com
redakcja7dni@interia.pl

Edit Template

Z archiwum Z okazji 15 rocznicy istnienia, w każdym numerze Tygodnika przypominamy nasze stare wydania wraz z fragmentami artykułów.

Z archiwum
Z okazji 15 rocznicy istnienia, w każdym numerze Tygodnika przypominamy nasze stare wydania wraz z fragmentami artykułów.

NR 10 (045) 2005
* „Skok ze sceny” – autorstwa MP

Częstochowianka, Monika Obarzanek oskarżyła znanego piosenkarza, Michała Wiśniewskiego, że na skutek jego skoku ze sceny podczas koncertu w Częstochowie doznała wstrząśnienia mózgu, stłuczenia głowy, biodra i uda. Żądała 50 tysięcy złoty odszkodowania. Wiśniewski nie zgodził się na takie warunki i zaproponował kwotę dziesięć razy niższą. 

* „Częstochowski finał singla” – autorstwa AZ
Takich sukcesów częstochowski tenis stołowy jeszcze nie miał. Cztery medale zdobyte na najważniejszej krajowej imprezie, potwierdzają, że nasze miasto jest prawdziwą Mekką tego sportu, przynajmniej w wydaniu żeńskim.

NR 11 (046) 2005
* „To już 60 lat” – autorstwa RB

Przed tygodniem uroczyście obchodzono jubileusz Filharmonii Częstochowskiej, instytucji zasłużonej w kultywowaniu tradycji muzycznej i polepszania słuchu rodaków. (…) Powstanie zespołu muzyków jest kojarzone z wielce zasłużonym Edwardem Mąkoszą, który znalazł dla nich przytulisko w dobrze zachowanym gmachu Teatru Miejskiego na rogu Jasnogórskiej i Kilińskiego.

* „Klonowanie zabronione?” – autorstwa MP
Trzy lata trwały burzliwe debaty w komitecie prawnym Organizacji Narodów Zjednoczonych nad treścią międzynarodowej deklaracji w sprawie klonowania. Teraz deklaracja będzie poddana pod głosowanie Zgromadzenia Ogólnego ONZ. Nie osiągnięto jednak kompromisu. Duża grupa państw jest niezadowolona z faktu, iż deklaracja nie stawia wyraźnej różnicy między klonowaniem reprodukcyjnym a terapeutycznym.

NR 12 (047) 2005
* „Rude jest piękne” – autorstwa Mp

Pomimo tego, że dowcipów o rudowłosych raczej nie ma (w przeciwieństwie do blondynek) to jednak powszechne są uprzedzenia do ognistych piękności. Mówi się, że są fałszywe. Ten stereotyp niewiele ma wspólnego z prawdą, o czym wiedzą przede wszystkim panowie, dla których rude kobiety są o wiele bardziej zmysłowe niż blondynki czy brunetki. 

*,,Hey na żywo w obiektywie Tomasza Janasza. Znakomicie!” – autorstwa AB
Tego jeszcze nie było! Utopia w Paradoksie. Kombinat dwóch najlepszych klubów muzycznych w mieście – rockowa Utopia i jazzowy Paradoks, połączyły swe siły i zorganizowały znakomity koncert, o którym mówiło się ”na mieście” na długo przed jego datą i mówi do dziś.

NR 13 (048) 2005
* „Będziemy województwem!” – autorstwa RR

Premier Marek Belka nieoczekiwanie (wczoraj wieczorem tuż przed posiedzeniem pełnomocników rządu w sprawie afery Orlen-u) ogłosił, że ”miasto Częstochowa, zważywszy na jego znaczenie dla kraju musi być traktowane w sposób mu należny. Stąd podjęliśmy decyzję, by Częstochowa stała się ”miastem wolnym”, nie podlegającym administracyjnie, a nawet centralnie pod żadne inne województwo, z Warszawą włącznie.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dołącz do nas!

Zapisz się do Newsletera

Udało się zasubskrybować! Ups! Coś poszło nie tak...
Archiwum gazety
Edit Template
Materiały audio
Materiały wideo

Kontakt

Tygodnik Regionalny 7 dni

Al. Wolności 22 lok. 12
42-200 Częstochowa

Biuro reklamy

tel. 34 374 05 02
kom. 512 044 894
e-mail: marketing7dni@gmail.com
e-mail: redakcja7dni@interia.pl

 
Redakcja

tel. 34 374 05 02
e-mail: redakcja@7dni.com.pl
e-mail: redakcja7dni@interia.pl

Wydawca 7 dni

NEWS PRESS RENATA KLUCZNA
Al. Wolności 22 lok. 12
42-200 Częstochowa
NIP: 949-163-85-14
tel. 34/374-05-02
mail: redakcja@7dni.com.pl

Media społecznościowe

© 2023 Tygodnik Regionalny 7 dni
Skip to content