Skontaktuj się z nami!

Reklama

To jest miejsce na Twoją reklamę

Kontakt

Tygodnik Regionalny 7 dni

Al. Wolności 22 lok. 12
42-217 Częstochowa

Redakcja

tel. 34 374 05 02
redakcja@7dni.com.pl
redakcja7dni@interia.pl

Biuro reklamy

tel. 34 374 05 02
kom. 512 044 894
marketing7dni@gmail.com
redakcja7dni@interia.pl

Edit Template

Wygraj lot nad miastem – odwiedź piknik w Cykarzewie

W najbliższą niedzielę na mieszkańców Starego Cykarzewa i okolic czeka mnóstwo atrakcji. Kibice sportu, fani muzyki, amatorzy łakoci i spragnione zabaw dzieci znajdą coś dla siebie na Pikniku Rodzinym. Zespół Szkół w Starym Cykarzewie i klub sportowy „Grom” Cykarzew zapraszają wszystkich spragnionych rozrywki i towarzystwa.

Na scenie pojawią się zespoły muzyczne absolwentów cykarzewskich szkół, wystąpią przedszkolaki, uczniowie podstawówki i gimnazjum, swój talent zaprezentują grupy wokalne i taneczne z całej gminy. Dech w piersiach zaprą widowiskowe pokazy taekwondo – swoimi niesamowitymi umiejętnościami pochwala się zawodnicy klubu Luks Kantor Częstochowa. Prześliczne marżoretki dadzą pokaz musztry paradnej, a akompaniować występom będzie strażacka orkiestra dęta OSP Mykanów.

Pokibicować będzie można zarówno młodzikom podczas turnieju piłki nożnej, jak i dorosłym siatkarzom podczas meczu ligi czterdziestolatkówa. Dla przedszkolaków organizatorzy mają nie lada atrakcję – będzie to akademia piłkarska z udziałem trenerów klubu ”Skra” Częstochowa.
Karuzela, zjeżdżalnia, dmuchańce, basen z piłkami, bungee i kule wodne czekają na młodszych uczestników pikniku. Rozliczne gry i zabawy ruchowe będą dodatkową atrakcją, a dzieci z pewnością chętnie skorzystają z możliwości pomalowania buziek w ulubione wzory.

Na łasuchów czeka szeroka oferta smakołyków – od ulubionych przez dzieci lodów, napojów i słodyczy, przez menu kawiarenki, po sycące dania gorące z grilla i kuchni polowej. Amatorzy bardziej wykwintnych potraw mogą spróbować szczęścia w loterii fantowej i wygrać zaproszenia na kolacje w kilku częstochowskich lokalach. Kto będzie miał najwięcej szczęścia, wygra lot widokowy nad Częstochową ufundowany przez firmę „Wilga”. Warto pamiętać o zapasie gotówki na zakup cegiełek.
Wsparcie dla przedsięwzięcia zapewniły: Filharmonia Częstochowska, Teatr im. Adama Mickiewicza, Hala Sportowa Częstochowa, Park Miniatur Sakralnych, sklepy, punkty usługowe oraz osoby prywatne z terenu Częstochowy i gminy Mykanów.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dołącz do nas!

Zapisz się do Newsletera

Udało się zasubskrybować! Ups! Coś poszło nie tak...
Archiwum gazety
Edit Template
Materiały audio
Materiały wideo

Kontakt

Tygodnik Regionalny 7 dni

Al. Wolności 22 lok. 12
42-200 Częstochowa

Biuro reklamy

tel. 34 374 05 02
kom. 512 044 894
e-mail: marketing7dni@gmail.com
e-mail: redakcja7dni@interia.pl

 
Redakcja

tel. 34 374 05 02
e-mail: redakcja@7dni.com.pl
e-mail: redakcja7dni@interia.pl

Wydawca 7 dni

NEWS PRESS RENATA KLUCZNA
Al. Wolności 22 lok. 12
42-200 Częstochowa
NIP: 949-163-85-14
tel. 34/374-05-02
mail: redakcja@7dni.com.pl

Media społecznościowe

© 2023 Tygodnik Regionalny 7 dni
Skip to content