Skontaktuj się z nami!

Reklama

To jest miejsce na Twoją reklamę

Kontakt

Tygodnik Regionalny 7 dni

Al. Wolności 22 lok. 12
42-217 Częstochowa

Redakcja

tel. 34 374 05 02
redakcja@7dni.com.pl
redakcja7dni@interia.pl

Biuro reklamy

tel. 34 374 05 02
kom. 512 044 894
marketing7dni@gmail.com
redakcja7dni@interia.pl

Edit Template

WIELKI HOROSKOP NA ROK 2022

WIELKI HOROSKOP NA ROK 2022

Koziorożec
(22 XII – 20 I)

Koziorożec w 2022 roku wykaże się wyjątkową jak dla siebie rozwagą w sprawach zawodowych. Nie będzie podejmował się projektów niezgodnych z jego oczekiwaniami. Teraz najważniejsze będzie to, by czerpać przyjemność z pracy. To od razu przełoży się na bardzo dobry czas pod kątem finansów. 2022 przyniesie Koziorożcom wiele nagród finansowych, a także wpływów z wcześniej poczynionych działań. Uda Ci się odczuwalnie polepszyć swoją sytuację materialną. Nie najgorsza też prognoza szykuje się w relacjach partnerskich i miłosnych. To będzie dobry rok dla Koziorożców.

Wodnik
(21 I – 19 II)

To będzie niesamowity rok i czas, kiedy Wodnik osiągnie niebywałe sukcesy. Co prawda będzie musiał bardzo dużo pracować, ale jeśli się naprawdę przyłoży – nic nie będzie dla niego niemożliwe. Kariera zawodowa Wodnika w 2022 roku będzie się rozwijała w zastraszającym tempie, a dochody poszybują w górę. Zawodowo i finansowo ten rok będzie jednym wielkim pasmem sukcesów. W sprawach sercowych dopiero lato sprzyja szczęśliwym decyzjom, a samotnym Wodnikom przyniesie emocjonujące znajomości. Jesienią stabilizacja w związku. 

Ryby
(20II – 20 III)

Większość oczekiwań, jakie mają Ryby, zostanie w tym roku spełnionych. Przede wszystkim dzięki wrodzonej kreatywności oraz ich pragnieniu zrealizowania marzeń. Ryby czują teraz silną motywację do działania, dlatego uda im się osiągnąć tak wiele. Los uśmiechnie się do Ryb pod kątem finansowym i cały rok przyniesie liczne okazje do sukcesów związanych z pieniędzmi. W związkach natomiast niewiele zmian, raczej codzienność i radzenie sobie z bieżącymi sprawami. Single mogą być w 2022 dość krytyczne, surowe – taka postawa utrudni znalezienie partnera.

Baran
(21 III – 20 IV)

Barany czeka w 2022 roku nowe wyzwanie zawodowe, które może wydawać się bardzo skomplikowane, trudne i ryzykowne. Uda się jednak wynegocjować bardzo korzystne warunki, a to wpłynie na poprawę sytuacji finansowej. Tylko od zaangażowania i poczynionych działań Barana będzie zależało na ile uda się powiększyć swój budżet. W 2022 roku Barany mogą odczuć, że brakuje czegoś w ich relacji z partnerem. To sygnał, że w związku nie będzie działo się tak, jakby Baran tego oczekiwał. Warto otworzyć się na swoją drugą połowę i więcej szczerze rozmawiać.

Byk
(21 IV – 20 V)

Byki staną przed nowym, trudnym wyzwaniem zawodowym. Choć może początkowo ono przerażać, to w efekcie przyniesie wiele korzyści. Przy planowaniu swoich działań kieruj się przede wszystkim chłodną logiką. W sferze finansów pierwsza połowa roku nie przyniesie żadnych wielkich zmian. Zyski pojawią się po wakacjach. Budowanie nowych relacji uczuciowych, w których pierwsze skrzypce gra wzajemna fascynacja to cel większości Byków w 2022 roku. W stałych związkach Byki odbudują namiętność i silne uczucia, choć główną inicjatywę pozostawią partnerowi. 

Bliźnięta
(21 V – 21 VI)

Sukces zawodowy, a bez wątpienia Bliźnięta go osiągną w 2022 roku, będą zawdzięczać swoim decyzjom i działaniom podyktowanym doświadczeniem, ale i umiejętnością chłodnej kalkulacji. Pokieruje nimi intelekt, dzięki czemu unikną wchodzenia w projekty, które będą wstrzymywać ich rozwój. Sytuacja finansowa będzie stopniowo zmieniała się na lepsze za sprawą szeroko zakrojonych działań Bliźniaków. W miłości 2022 przyniesie Bliźniętom możliwość odcięcia się od relacji, które nie sprzyjają rozwojowi, są toksyczne. Rok 2022 to nie tylko doskonały rok, ale i przełomowy.

Rak
(22 VI – 22 VII)

Rok 2022 będzie bardzo korzystny w sferze zawodowej. Pojawią się nowe możliwości. Rak może wziąć udział w projekcie, który zawsze był jego marzeniem. Za swoją pracę i zaangażowanie zostanie solidnie doceniony. Za tym idzie sytuacja finansowa, która bardzo się poprawi. Raki mogą liczyć na zdecydowanie większe zyski niż dotychczas, dzięki czemu sporo zdołają zaoszczędzić.
2022 to także bardzo dobry czas dla Raków w relacji partnerskiej, które zaczną dbać o potrzeby drugiej połówki. Postawią na komunikację i wspólne rozwiązywanie problemów. To świetny rok.

Lew
(23 VII – 23 VIII)

2022 nie będzie dla Lwów pomyślnym okresem w sferze zawodowej. Pojawią się nowe problemy, które Lwy przerosną. Projekt, w który wierzą i któremu się poświęciły, nie przyniesie rezultatów. Uwaga na nieuczciwą konkurencję. W finansach również ostrożnie. Lwy mają tendencje do działań pod wpływem impulsu i przez to w 2022 mogą uwikłać się w inwestycje, które nie będą korzystne. Poza tym sporo czasu zajmie Lwom budowanie relacji partnerskich. Należy poświęcić więcej czasu i uwagi drugiej połowie. Uwaga od kart – nie przenoś Lwie problemów z pracą do domu, to oddala.

Panna
(24 VIII – 23 IX)

W pracy pojawi się wiele trudności. Panna stanie przed dylematem: szukać czegoś nowego czy  tkwić w miejscu, w którym nie można rozwinąć skrzydeł. W sferze finansów przed Pannami 
pojawią się nowe wydatki, ale także okazje do inwestycji i zarobków. Jednak ich moc sprawcza może okazać się zbyt mała, by prężnie działać i wykorzystać szanse, które się nadarzą. 2022 będzie okresem, w którym Panna będzie wchodzić w wiele nowych znajomości. Będzie skłonna do romansowania, flirtowania i budowania relacji bez zobowiązań, bo uczucia będą ulotne i zmienne.

Waga
(24 IX – 23 X)

2022 rok będzie zdecydowanie dobrym okresem na rozwój zawodowy dla wszystkich Wag. Wielu otrzyma propozycję pracy na wyższym stanowisku – i mimo lęków i obaw – Wagi sprawdzą się w roli osoby, kierującej zespołem. W finansach lekko drgnie na korzyść, ale Wagi nie odczują tego w portfelach. Wpływy nie będą pojawiały się regularnie, więc tym bardziej należy wstrzymywać się z nowymi wydatkami. W związkach partnerskich będzie to czas oddalenia i ochłodzenia. Wagi muszą uważać na nowe znajomości, bo ktoś namiesza im w głowie, rozkocha i zniknie, zostawiając łzy.

Skorpion
(24 X – 22 XI)

Rok 2022 będzie ciężkim czasem dla Skorpiona w sferze zawodowej, bo będzie czuć się wyobcowany w środowisku. Pojawią się trudności w przeforsowaniu wizji i pomysłów z braku przychylności innych osób. Niestety kłopoty w pracy będą miały odbicie w niedostatecznych finansach Skorpionów. Należy zwracać uwagę na wszelkie umowy i sprawy urzędowe. Co prawda, w zdrowiu karty nie wróżą problemów, ale w sprawach sercowych dojdzie do nieoczekiwanych zmian w relacjach partnerskich. Niestety zmiany te będą dotyczyły ciężkich konfliktów, a w efekcie rozstania. 

Strzelec
(23 XI – 21 XII)

2022 rok będzie dla Strzelców ciężkim czasem w sferze pracy. Należy uważać, by przez swoją nieroztropność nie doprowadzić do błędów w danym projekcie. Taki błąd może sporo Strzelców kosztować. Pod kątem finansowym natomiast, Strzelec nie będzie miał wielu powodów do zmartwień. Wręcz przeciwnie, finanse będzie potrafił do siebie przyciągnąć, zwłaszcza poprzez swoje dodatkowe działania, dzięki którym pieniądz popłynie z kilku źródeł jednocześnie. W sferze miłości Strzelcy otworzą się na nowe znajomości, a dzięki temu stworzą z kimś udaną relację.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dołącz do nas!

Zapisz się do Newsletera

Udało się zasubskrybować! Ups! Coś poszło nie tak...
Archiwum gazety
Edit Template
Materiały audio
Materiały wideo

Kontakt

Tygodnik Regionalny 7 dni

Al. Wolności 22 lok. 12
42-200 Częstochowa

Biuro reklamy

tel. 34 374 05 02
kom. 512 044 894
e-mail: marketing7dni@gmail.com
e-mail: redakcja7dni@interia.pl

 
Redakcja

tel. 34 374 05 02
e-mail: redakcja@7dni.com.pl
e-mail: redakcja7dni@interia.pl

Wydawca 7 dni

NEWS PRESS RENATA KLUCZNA
Al. Wolności 22 lok. 12
42-200 Częstochowa
NIP: 949-163-85-14
tel. 34/374-05-02
mail: redakcja@7dni.com.pl

Media społecznościowe

© 2023 Tygodnik Regionalny 7 dni
Skip to content