Skontaktuj się z nami!

Reklama

To jest miejsce na Twoją reklamę

Kontakt

Tygodnik Regionalny 7 dni

Al. Wolności 22 lok. 12
42-217 Częstochowa

Redakcja

tel. 34 374 05 02
redakcja@7dni.com.pl
redakcja7dni@interia.pl

Biuro reklamy

tel. 34 374 05 02
kom. 512 044 894
marketing7dni@gmail.com
redakcja7dni@interia.pl

Edit Template

WIELKI HOROSKOP NA 2024 ROK

Baran (21 marca – 19 kwietnia)

Rok 2024 będzie wyjątkowo udany. W pierwszej połowie roku zrobisz podsumowania, a potem wyznaczysz sobie ambitne cele. Od maja do października czeka cię pasmo sukcesów. Intuicja także podpowiadać ci będzie korzystne rozwiązania, tylko nie bądź egoistą. Bardzo dużo zyskasz dzięki udanej współpracy z innymi ludźmi. Interesy, o których marzysz, uda się zrealizować. W uczuciach też dużo się będzie działo. Zyskasz świeże spojrzenie na sprawy miłości. Barany w stałych związkach zrobią wszystko, aby było ciekawiej, a samotne czeka więcej randek, flirtów i niebanalnych spotkań. Zainwestuj w swój wizerunek, nie oszczędzaj na fryzjerze i kosmetykach.

Byk (20 kwietnia – 20 maja)

W 2024 roku będzie się działo, a ważne sprawy przyspieszą swój bieg. Czeka cię rok pełen nowych propozycji i obudzi się twoja kreatywność i artystyczne talenty. Wszystko jednak będzie wymagało od ciebie także trochę więcej cierpliwości i systematyczności, więc pracuj nad charakterem. W pracy będzie ci się dobrze wiodło, ale wczesną wiosną wskazana jest ostrożność w finansach. Druga połowa roku bardzo sprzyja zyskom, awansowi, zdobyciu szacunku i prestiżu. W miłości masz powodzenie, ale szkoda czasu na ryzykowne flirty. To dobry rok na pielęgnowanie istniejących już związków. O zdrowie nie musisz się martwić. Wysiłek fizyczny będzie ci sprawiać przyjemność.

Bliźnięta (21 maja – 20 czerwca)

W 2024 roku nabierzesz ochoty na nowe wyzwania. Zamiast każdemu najpierw pomagać, wreszcie zadbasz o swoje sprawy, a doświadczenie i pomysły gwarantują ci sukces zawodowy. W finansach będziesz ostrożny, choć pieniędzy ci nie zabraknie. To z kolei pozwoli ci na poważne inwestycje – zakup mieszkania, ziemi lub nowego samochodu. Podejmiesz się też załatwienia zaległych spraw – u notariusza lub w urzędach – z powodzeniem. W związku bardzo dobry czas, a dla samotnych Bliźniąt to rok spotkania wymarzonej osoby. Bardziej zadbaj o zdrowie, gdyż wpływ gwiazd sprawi, że będziesz szybciej się męczyć, stąd w weekendy daj sobie czas i przestrzeń na relaks.

Rak (21 czerwca – 22 lipca)

W 2024 roku postanowisz zerwać z nudą i nieciekawymi znajomymi, a przez to staniesz się weselszy i bardziej towarzyski. Nabierzesz więcej optymizmu, bo twoim zamierzeniom sprzyjają gwiazdy. W pracy bez problemów, wręcz żadna sprawa nie uda się bez ciebie. Współpracownicy będą cię uważnie słuchać i chętnie wypełniać twoje polecenia. Jeśli szukasz lepszej posady lub wielkich pieniędzy, to w tym roku planety szczególnie ci sprzyjają – będzie bardzo dobrze. Możesz wpaść na pomysł, który zapewni ci wielki przypływ gotówki. Jeśli jesteś samotny, to ciekawej osoby szukaj w podróży lub w necie. Zdrowie będzie dobre, ale zadbaj o swój spokój i regenerację.

Lew (23 lipca – 22 sierpnia)

W 2024 roku zawalczysz o swoją niezależność. Ktoś będzie cię dyscyplinować, a ty zrobisz wszystko, aby się nie poddać i dlatego w pracy czeka cię trochę zamieszania. Im mniej będziesz przejmować się cudzymi opiniami, tym lepiej dla ciebie. Sprawy rozpoczęte w ubiegłych latach, teraz zostaną poddane próbie. Nie walcz o to, do czego nie jesteś przekonany. Sprzyjać ci będzie szczęście w sprawach z bankami, sądami i urzędami. Prywatne i rodzinne wydarzenia znajdą się w centrum twojego zainteresowania w 2024. W maju nie przegap kogoś, kto jest bardzo nieśmiały. Zdrowotnie, zadbaj o zęby, zrób badania kontrolne i sprawdź, czy wszystko działa jak należy.

Panna (23 sierpnia – 22 września)

W 2024 roku przestaniesz oglądać się w przeszłość, szybko otworzą się przed tobą nowe możliwości. Kłopotów będzie mniej, a powodów do radości wreszcie pojawi się więcej. Pierwsza połowa roku sprzyja nie tylko zabawie, ale i finansom, bo uda ci się dokonać korzystnej transakcji. W pracy szybko pojawią się nowe okazje, które wymagać będą szybkich decyzji, więc bądź przedsiębiorczy. Czeka cię awans, podwyżka, ale też większa odpowiedzialność. W związku, na początku roku może być nerwowo, ale temat po prostu przeczekaj. Jeśli jesteś samotny, to zaufaj radom rodziny i przyjaciół, bo dzięki ich pośrednictwu wiosną możesz zawrzeć ważną znajomość.

Waga (23 września – 22 października)

W 2024 roku rób swoje, zamiast oglądać się na innych. W kontaktach z ludźmi możesz napotkać na trudności i uprzedzenia. Już wiosną uda ci się uporządkować trudne sprawy, a lato powitasz w doskonałym humorze. W pracy czas na rozwój. Tak pierwsza, jak i druga połowa roku przyniesie ci mądre pomysły i wspaniałe okazje, które będą rozwijać się i przynosić ci zyski przez następne miesiące. W miłości czas na stabilizację, zwłaszcza że będziesz pewny tego, czego pragniesz od drugiej osoby. Jeśli jesteś samotny unikaj niebezpiecznych internetowych romansów. Zdrowie nie będzie cię niepokoić, ale więcej się ruszaj, bo inaczej trudno ci będzie utrzymać formę i wagę.

Skorpion (23 października – 21 listopada)

Postanowisz, że już dość nudy i stagnacji, zwłaszcza że w tym roku nie praca będzie dla ciebie ważna. Przypomnisz sobie o pasjach i zainteresowaniach, na które od dawna nie miałeś czasu. Rok 2024 będzie korzystny także dla spraw domowych i rodzinnych. Zapanuje zgoda i skupicie się razem na ważnych celach. Samotne Skorpiony będą wybredne, mimo licznych propozycji randek, nie wybierzesz nikogo. W pracy za to najważniejsi będą ludzie. Nawiązuj nowe koalicje, szukaj mądrych doradców. Zdrowie wymagać będzie uwagi, bo zaniedbania z poprzednich lat mogą teraz wyjść na jaw. Odwiedź dentystę, zrób badania i nie bagatelizuj nawet drobnych objawów.

Strzelec (22 listopada – 21 grudnia)

W tym roku staniesz się bardziej wymagający, a gwiazdy uczynią z ciebie twardego negocjatora i odważnego lidera. Zwłaszcza w połowie roku, zabierzesz się za zmiany. Bez żalu zakończysz relacje, które nie pozwalają ci skupić się na tym, co jest najważniejsze. Trudne wybory okażą się opłacalne. W pracy będziesz skoncentrowany na celach, co zaowocuje większymi pieniędzmi na wygodne życie. Zwyciężysz w sporze z kimś, kto przypisuje sobie twoje pomysły. W finansach znacząca poprawa nastąpi od maja. Latem wreszcie zgromadzisz pieniądze na wymarzony zakup lub wyjazd. Jesienią unikaj ryzyka i nie przesadzaj z ekstremalnym sportem, bo grożą ci kontuzje.

Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia)

Rok 2024 zaliczysz do udanych. Sympatyczni ludzie, brak większych problemów i odpowiednia ilość gotówki zapewnią ci poczucie bezpieczeństwa i dobry humor. Ten rok sprzyja znajomościom, które przetrwają dłużej. W pracy czas na rozwój. Sprzyjać ci będą osoby na wysokich stanowiskach i zbiegi okoliczności. Jednak unikaj przechwałek i konfliktów. W drugiej połowie roku będziesz czerpać korzyści ze swoich pomysłów. W miłości najważniejsze będzie dla ciebie bezpieczeństwo i dobre porozumienie z drogą osobą. Zaczniesz też domagać się od partnera jasnych deklaracji na temat waszej przyszłości. Koziorożce nie muszą się martwić o brak powodzenia.

Wodnik (20 stycznia – 18 lutego)

Czeka cię pracowity rok, ale wcale nie będziesz narzekać. Gwiazdy korzystnie wpłyną na twoją karierę i finanse, i pomogą ci w realizacji życiowych planów. Przed tobą nie tylko awans, ale i cenne znajomości oraz spore pieniądze. Im wyżej będziesz mierzyć, tym wyżej zajdziesz. W miłości warto będzie odejść od rutyny, podgrzać uczucia i emocje. Jeśli jesteś samotny, to pojawi się kogoś do pary jeśli posłuchasz serca, a nie będziesz się oglądać na to, co wypada. Nie książę czy księżniczka z bajki, a cierpliwa i wierna osoba stanie u twego boku. W 2024 zadbaj o zdrowie, a zwłaszcza zmień styl życia. Jeśli zaczniesz dietę i ćwiczenia, efekty będą oszałamiające i trwałe.

Ryby (19 lutego – 20 marca)

2024 rok będzie milszy i prostszy. W pracy wszystko będzie się dobrze układać. Pojawią się nowe źródła dochodów, a pierwsza połowa roku sprzyja poważniejszym inwestycjom, najlepiej w nieruchomości. W finansach bardzo duża poprawa, a od maja nawet szansa na wygraną – loteria lub spadek, bądź na twoje konto wpłynie zaległa premia lub odszkodowanie. Jesienią czas na współpracę w ważną osobą. Samotnym Rybom nie grozi nuda, choć w ich otoczeniu więcej będzie dobrych przyjaciół, niż romantycznych adoratorów. W wakacje koniecznie znajdź czas na porządny urlop. Niespodzianka 2024 roku to wyprawa w niezwykłe miejsce, które bardzo ci się spodoba.

red.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dołącz do nas!

Zapisz się do Newsletera

Udało się zasubskrybować! Ups! Coś poszło nie tak...
Archiwum gazety
Edit Template
Materiały audio
Materiały wideo

Kontakt

Tygodnik Regionalny 7 dni

Al. Wolności 22 lok. 12
42-200 Częstochowa

Biuro reklamy

tel. 34 374 05 02
kom. 512 044 894
e-mail: marketing7dni@gmail.com
e-mail: redakcja7dni@interia.pl

 
Redakcja

tel. 34 374 05 02
e-mail: redakcja@7dni.com.pl
e-mail: redakcja7dni@interia.pl

Wydawca 7 dni

NEWS PRESS RENATA KLUCZNA
Al. Wolności 22 lok. 12
42-200 Częstochowa
NIP: 949-163-85-14
tel. 34/374-05-02
mail: redakcja@7dni.com.pl

Media społecznościowe

© 2023 Tygodnik Regionalny 7 dni
Skip to content