Skontaktuj się z nami!

Reklama

To jest miejsce na Twoją reklamę

Kontakt

Tygodnik Regionalny 7 dni

Al. Wolności 22 lok. 12
42-217 Częstochowa

Redakcja

tel. 34 374 05 02
redakcja@7dni.com.pl
redakcja7dni@interia.pl

Biuro reklamy

tel. 34 374 05 02
kom. 512 044 894
marketing7dni@gmail.com
redakcja7dni@interia.pl

Edit Template

WIELKI HOROSKOP 2021

Poznaj swoją przyszłość!!!

Baran (21.03. – 19.04.)

Rok 2021 będzie dobrym i udanym rokiem, który zaskoczy zwłaszcza bliskich, bo nie wszyscy Cię doceniają. Przede wszystkim będzie to rok towarzyski, bo wyjdziesz z izolacji, z której tkwiłeś w minionym roku. Wszystkie bariery znikną, a Twój duch będzie wolny od wszelkich ograniczeń. Możesz zakochać się, podróżować, poświecić się zajęciom, które lubisz. To rok spełniania własnych pragnień. Możesz też znaleźć nową, lepszą pracę, która zbliży Cię do ludzi myślących jak Ty. Jednak musisz wybrać, czy chcesz pozostać prostym pracownikiem, czy odważyć się na założenie własnej firmy lub całkowitą zmianę zawodu. Przemiana nastąpi pod koniec kwietnia.

Byk (20.04. – 22.05.)

Byki będą miały wspaniały i szczęśliwy rok pod względem sentymentalnym, wspomnieniowym, ale także i zawodowym. Będziesz czarujący i asertywny, co jest mieszanką niezwykle pozytywną i pomocną w… pracy. Rok 2021 upłynie pod znakiem zmian w wielu sektorach Twojego życia. Niestety, pojawią się też drobne przeszkody, które wystawią Twoje nerwy na próbę. Trzeba być wytrwałym i żądać tego, na co według Ciebie zasługujesz. Co do zdrowia, w nowym roku będziesz szczególnie podatny na infekcje związane z osłabionym układem odpornościowym. Cukier i słodkie pokarmy mogą stanowić problem, ale gdy wprowadzisz pewne zmiany w diecie – kłopoty miną.

Bliźnięta (23.05. – 21.06.)

2021 to wyjątkowo szczęśliwy rok, zapowiadający łaskę losu w sferze rodzinnej, wytrwałe podejście do wszystkich celów i marzeń oraz potrzebę rozwoju zawodowego. Sytuacja finansowa będzie obfitować w mnogość możliwości. Szansa zawodowa zaczyna się od marca i wówczas rozpocznie się spełnienie duchowe, a wraz z nim spore zarobki, a będą niemałe. W nowym roku będziesz bardziej asertywny i dynamiczny, a czasami wręcz agresywny wobec tych, którzy się z Tobą nie zgadzają. Pamiętaj jednak, że w zespole siła. I najważniejsze – musisz unikać przegapiania licznych okazji zawodowych, które pojawią się na Twojej drodze w 2021 roku. Więcej odwagi!

Rak (22.06. – 22.07.)

Będziesz szczęśliwy, a przyjemne chwile spędzisz w towarzystwie ukochanej osoby. Marzec i październik sprzyjają małżeństwu. Twoja obecna sytuacja już Ci nie odpowiada, strach przed rutyną dzień po dniu sprawi, że będziesz szukał czegoś nowego i… znajdziesz. Dla komfortu psychicznego powinieneś od czasu do czasu wyjechać za miasto – najlepiej do lasu. Piesze wędrówki i zapierające dech w piersiach widoki pozwolą Ci się zrelaksować i nabrać dystansu. W 2021 Rak spędzi bardzo dużo czasu w gronie rodzinnym. Ogólnie rzecz biorąc, nie masz wielu powodów do zmartwień, może z wyjątkiem nadmiernej troski, z jaką będziesz traktować swoich najbliższych. 

Lew (23.07. – 23.08.)

2021 będzie rokiem nowych projektów, możliwości i nowych horyzontów. Wszystkie aspekty, zarówno prywatne, jak i zawodowe, będziesz traktować z dużą odpowiedzialnością. Twój talent biznesowy nareszcie ma szanse rozwinąć skrzydła, jednak przy zachowaniu większej przenikliwości i wytrwałości. Przez cały 2021 masz szansę zostać liderem w pracy. Istnieje możliwość poprowadzenia zespołu lub otrzymania awansu. Taka okazja wygeneruje niezłe zarobki. Upewnij się jednak, że nie ignorujesz potrzeb swojego partnera, bo nie samą pracą człowiek żyje.
Co prawda, zdajesz sobie sprawę z kruchości związku, ale to właśnie Ty decydujesz, jaki jest.

Panna (24.08. – 22.09.)

2021 będzie szczęśliwym rokiem, w którym uda się kontynuować projekty i rozpocząć nowe. Poruszaj się małymi krokami, a osiągniesz swoje cele. Jowisz wnosi do Twojego życia dawkę szczęścia w każdej z Twoich potrzeb. Wygląda na to, że mogą pojawić się nieoczekiwane zarobki, ale dopiero we wrześniu, październiku i listopadzie. Jeśli chcesz zainwestować, licz na własną intuicję, a nie na opinie i rekomendacje osób trzecich, bo tylko stracisz. Jeśli szukasz partnera, podróżuj lub odwróć wzrok od swojej okolicy, aby znaleźć taką osobę. Panny zajęte ożywią swój obecny związek, dzięki lepszej i spokojniejszej energii. Czasami lepiej ugryźć się w język. 

Waga (23.09. – 22.10.)

Rok 2021 jest bardzo szczęśliwy, drzwi do sukcesu są szeroko otwarte, a szanse na awans, ekspansję i prestiż mogą pojawić się w każdej chwili. Zawodowo już w marcu i kwietniu presja zacznie spadać, współpraca poprawi się, mogą pojawić się projekty z udziałem grup, słuchaczy, publiczności, a Ty cieszyć się będziesz popularnością i wsparciem. W drugiej połowie roku mogą pojawić się trudności ze zdobyciem pieniędzy, bo zbyt szybko wydawałeś je na początku roku.
Uważaj zwłaszcza w sierpniu i grudniu. Maj to prawdopodobnie miesiąc z obniżoną witalnością z powodu problemów zdrowotnych – skórnych i przede wszystkim nerek (wielomocz i kamienie). 

Skorpion (23.10. – 21.11.)

Wszyscy ludzie urodzeni pod znakiem Skorpiona powinni się radować. 2021 to rok zmian, a najszczęśliwsze miesiące to kwiecień, maj i sierpień. Na początku roku możesz czuć się zagubiony i zaniepokojony  niektórymi aspektami życia zawodowego, zwłaszcza że masz prawdziwą potrzebę niezależności, co może przysporzyć Ci kłopotów, jeśli nie będziesz ostrożny. Szansa na nową pracę jest od końca czerwca. Zajęte Skorpiony mogą spodziewać się doskonałego okresu w swoim życiu miłosnym, a single będą mieć okazje na spotkanie kogoś wyjątkowego. 
Pamiętaj, szukając sposobów na zmianę życia, nie działaj bez wcześniejszego przemyślenia.

Strzelec (22.11. – 21.12.)

2021 może być rokiem, który Strzelec pokocha pod każdym względem. Ochronny Jowisz zaprasza Cię do podróży, a Uran przyjedzie z zakochanymi niespodziankami. Nareszcie też będziesz mieć okazję wykazać się swoim talentem twórczym. Wrzesień i październik mogą przynieść nowy kierunek w miłości, ale też i inne zmiany – zakup nieruchomości lub budowę domu. Sukces zawodowy zależy od pracy zespołowej, relacji i sposobu interakcji z innymi. Pojawią się nowe sojusze lub propozycje partnerstwa, nowe kontrakty i nowi klienci. Zaleca się zaangażowanie w projekty grupowe, przy których rozwiniesz własną kreatywność i przywództwo. Nie zaniedbuj zobowiązań finansowych.

Koziorożec (22.12. – 19.01.)

2021 wydaje się być szczęśliwy, chociaż na najmniejszy nawet sukces będziesz musiał ciężko pracować. Marzec i kwiecień przyniosą zaskakujące zarobki z mniej oczekiwanych miejsc, a będziesz efektywnie zarabiać na rzeczach, które sprawiają Ci największą przyjemność. Ciężko pracując i spełniając swoje ambicje osiągniesz spektakularne rezultaty. Twoje przesadne zainteresowanie wrażeniem, jakie pozostawiasz w otoczeniu sprawi, że przegapisz wiele drzwi miłości, które otworzą się dla Ciebie. Jeśli w tym roku mądrze wybierzesz partnera, masz szansę na zbudowanie długotrwałego związku. Więcej uwagi na życie miłosne zapewni Ci harmonię.

Wodnik (20.01. – 18.02.)

2021 będzie szczęśliwy i pełen przygód, bo to rok Wodnika. Jeśli do tej pory wolałeś siedzieć w domu, to teraz zaczniesz podróżować i trzeba się przygotować na czekające Cię niespotykane dotąd atrakcje. W innych aspektach życia będzie jeszcze lepiej – najprawdopodobniej kupisz dom, mieszkanie lub kawałek ziemi, a współpraca z przedstawicielami innych znaków zodiaku przebiegnie bezproblemowo. Uran będzie w Twoim sektorze finansowym do 2026 roku, więc nie mogłeś lepiej trafić. Podczas jednego z towarzyskich wydarzeń spotkasz kogoś, z kim nawiążesz prostą i autentyczną więź, co zaowocuje pięknym związkiem. Skończ z pogonią za mistycyzmem. 

Ryby (19.02. – 20.03.)

Będzie to rok bardzo szczęśliwy i dynamiczny we wszystkich sferach życia. Jeśli chodzi o szczęśliwe miesiące, to jest ich sporo: w marcu i kwietniu oraz w listopadzie i grudniu masz wszelkie szanse na zarobienie naprawdę dużych pieniędzy, bo będziesz bardziej zdyscyplinowany niż zwykle. Pod względem finansowym pozostałe miesiące będą powolne i stałe, ale pewne. To prawdopodobnie najbardziej ekscytujący rok, w którym możesz poznać nową miłość lub zawrzeć nowe przyjaźnie. Zapomnij o romantycznej przeszłości – spójrz prosto przed siebie, a zobaczysz uśmiechniętą przyszłość. Życie układa się po Twojej myśli i poradzisz sobie ze wszystkim.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dołącz do nas!

Zapisz się do Newsletera

Udało się zasubskrybować! Ups! Coś poszło nie tak...
Archiwum gazety
Edit Template
Materiały audio
Materiały wideo

Kontakt

Tygodnik Regionalny 7 dni

Al. Wolności 22 lok. 12
42-200 Częstochowa

Biuro reklamy

tel. 34 374 05 02
kom. 512 044 894
e-mail: marketing7dni@gmail.com
e-mail: redakcja7dni@interia.pl

 
Redakcja

tel. 34 374 05 02
e-mail: redakcja@7dni.com.pl
e-mail: redakcja7dni@interia.pl

Wydawca 7 dni

NEWS PRESS RENATA KLUCZNA
Al. Wolności 22 lok. 12
42-200 Częstochowa
NIP: 949-163-85-14
tel. 34/374-05-02
mail: redakcja@7dni.com.pl

Media społecznościowe

© 2023 Tygodnik Regionalny 7 dni
Skip to content