Skontaktuj się z nami!

Reklama

To jest miejsce na Twoją reklamę

Kontakt

Tygodnik Regionalny 7 dni

Al. Wolności 22 lok. 12
42-217 Częstochowa

Redakcja

tel. 34 374 05 02
redakcja@7dni.com.pl
redakcja7dni@interia.pl

Biuro reklamy

tel. 34 374 05 02
kom. 512 044 894
marketing7dni@gmail.com
redakcja7dni@interia.pl

Edit Template

WĘDKARZ: Wędkarski piknik dla dzieci

Stowarzyszenie „Gruszka” z Rzerzęczyc, Koło PZW Wykromet, Ochotnicza Straż Pożarna Rzerzęczyce, Koło Gospodyń Wiejskich z Rzerzęczyc i Klub Seniora Rzerzęczyce zorganizowało w „Dolinie Dwóch Stawów” – piknik wędkarski dla dzieci.Honorowy patronat objął Piotr Juszczyk, wójt gminy Kłomnice, a tradycyjnie pieczę medialną nad całością sprawował Tygodnik Regionalny z Częstochowy.

Pomimo upałów nad wodą stawiła się rzesza osób, z tego do najważniejszego punktu pikniku, czyli zawodów wędkarskich przystąpiło 20 zawodniczek i zawodników. Zawody wędkarskie były głównym punktem imprezy, ale również dzieci mogły celować piłeczką przymocowaną do wędki do wiaderka, po celnym rzucie wybierały sobie nagrodę czy zabawić się na „dmuchańcach”. Było również coś dla podniebienia: owoce, cukierki, ciasta, napoje, wojskowa grochówka, kiełbaski i kaszanka z grilla. 

Wróćmy do najważniejszego, czyli zawodów wędkarskich. 

Tak jak w ubiegłym roku postanowiono, że z powodu upałów ryby po złowieniu będą od razu wypuszczane, a wszystkie dzieci zajmą pierwsze miejsce i otrzymają takie same nagrody. 

Jedynym wyróżnieniem, które otrzymało tylko jedno dziecko był przepiękny porcelanowy medal za największą rybę, ufundowany przez Okręg PZW w Częstochowie oraz album z rybami ufundowany przez Starostwo Powiatowe w Częstochowie. Wyróżnienie to otrzymała Klara Tasarz za złowienie karpia o długości 25,5 cm. 

Po zakończeniu połowów wszystkie dzieci otrzymały dyplomy i medale za zajęcie pierwszego miejsca oraz paczki z upominkami (wcześniej w trakcie zawodów wręczono im pamiątkowe smycze i przypinki). 

Za udział w zawodach dzieci uhonorowali: wicestarosta Jan Miarzyński; wójt gminy Kłomnice – Piotr Juszczyk; przewodniczący rady gminy Kłomnice – Bartłomiej Żurek; prezes Stowarzyszenia „Gruszka” – Sławomir Kowalik i prezes Koła PZW Wykromet – Robert Amborski. 

Organizatorzy bardzo dziękują za pomoc w organizacji całej imprezy urzędowi gminy Kłomnice, Starostwu Powiatowemu w Częstochowie, Okręgowi PZW w Częstochowie oraz panom Tomaszowi Matyjaszczykowi i Januszowi Krysiakowi.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dołącz do nas!

Zapisz się do Newsletera

Udało się zasubskrybować! Ups! Coś poszło nie tak...
Archiwum gazety
Edit Template
Materiały audio
Materiały wideo

Kontakt

Tygodnik Regionalny 7 dni

Al. Wolności 22 lok. 12
42-200 Częstochowa

Biuro reklamy

tel. 34 374 05 02
kom. 512 044 894
e-mail: marketing7dni@gmail.com
e-mail: redakcja7dni@interia.pl

 
Redakcja

tel. 34 374 05 02
e-mail: redakcja@7dni.com.pl
e-mail: redakcja7dni@interia.pl

Wydawca 7 dni

NEWS PRESS RENATA KLUCZNA
Al. Wolności 22 lok. 12
42-200 Częstochowa
NIP: 949-163-85-14
tel. 34/374-05-02
mail: redakcja@7dni.com.pl

Media społecznościowe

© 2023 Tygodnik Regionalny 7 dni
Skip to content