Skontaktuj się z nami!

Reklama

To jest miejsce na Twoją reklamę

Kontakt

Tygodnik Regionalny 7 dni

Al. Wolności 22 lok. 12
42-217 Częstochowa

Redakcja

tel. 34 374 05 02
redakcja@7dni.com.pl
redakcja7dni@interia.pl

Biuro reklamy

tel. 34 374 05 02
kom. 512 044 894
marketing7dni@gmail.com
redakcja7dni@interia.pl

Edit Template

Wczasy z dziećmi? Tylko w Panoramie Morskiej Jarosławiec

Zastanawiacie się, gdzie wspólnie z dziećmi spędzić wakacje, tak by pociechy przywiozły do domu niezapomniane wspomnienia? Z czystym sumieniem polecamy nadmorskie centrum wypoczynkowe – Panoramę Morską w Jarosławcu (położonego w bliskiej odległości od Darłowa).

Raj dla dzieci
Na uśmiechu dzieci najbardziej nam zależy – tak reklamuje się Panorama Morska Jarosławiec, która oferuje specjalne pakiety rodzinne, w ramach których zarówno dzieci, jak i ich rodzice mogą tu cieszyć się pełnią lata, korzystając z szerokiego wachlarza atrakcji.

Na co mogą liczyć najmłodsi? Na zabawę od rana do wieczora! Codziennie, przez kilka godzin, dzieci uczestniczą w zajęciach prowadzonych przez grupę animatorów. Najmłodsi zostaną przeniesieni w świat bajek, będą spotkania integracyjne (m.in. „Piracka przygoda”, „Podróż dookoła świata”, „Świat wg nadmorskich górali”, „Wybory Miss i Mistera”), koncerty na zawodowej scenie, wieczory tematyczne ze szwedzkim bufetem (dania kuchni z całego świata). Dzień zwieńczają dyskoteki z konkursami, np. Bal Piżamowca. To ulubiony punkt dnia nie tylko dzieci, ale również rodziców, podczas którego wszyscy wspólnie tańczą.

Jakie jeszcze atrakcje czekają na nasze pociechy? Nie sposób nie wspomnieć o Świecie Dziecka, czyli sali zabaw, w której znajdują się m.in. dwa suche baseny wypełnione piłeczkami, labirynty, zjeżdżalnie. Na terenie kompleksu wypoczynkowego znajdują się też drewniane place zabaw. Dzieci mogą także spróbować konnej przejażdżki, a dla tych nieco starszych organizowane są mecze piłki nożnej, siatkowej, turnieje tenisa stołowego i inne eventy.
Z myślą o najmłodszych przygotowano też specjalny kącik w restauracjach. Dania serwowane są w atrakcyjnej formie, dzięki czemu nawet kapryśne maluchy chętnie skosztują tamtejszych specjalności.

Wodne szaleństwa
Na terenie Panoramy Morskiej w Jarosławcu znajduje się Aquapark Health Resort. Wśród dzieci ogromną popularnością cieszy się kryty, podgrzewany basen o głębokości 25 cm. Dzięki pomysłowym rozwiązaniom i atrakcyjnym postaciom zwierząt uruchomiono tutaj kolorowy świat bajek i fantazji. Hitem wśród młodych pływaków są też zjeżdżalnie. Starsze dzieci najchętniej korzystają z basenu wewnętrznego z rwącą rzeką o głębokości 1.25 m. i długości 55 m. oraz z dwóch basenów wielofunkcyjnych zewnętrznych. Nad bezpieczeństwem korzystających z wodnych atrakcji czuwają wykwalifikowani ratownicy.

Nie tylko dla dzieci
Panorama Morska Jarosławiec to raj nie tylko dla dzieci, ale i dla dorosłych. Miła obsługa, pyszne jedzenie w klimatycznych restauracjach, piękne widoki, sala fitness, baseny, strefa wellness – świat jacuzzi, sauna fińska, sanarium, kort tenisowy, grota z inhalacją thalasso i łaźnią parową, gabinety odnowy biologicznej, salon SPA, salon fryzjerski – lepszej rekomendacji chyba nie trzeba, a to i tak jeszcze nie wszystkie atrakcje, jakie oferuje dorosłym nadmorskie centrum wypoczynkowe z Jarosławca.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę www.panorama-morska.pl. Rezerwacji można dokonywać pod numerem telefonu 71 353 96 97.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dołącz do nas!

Zapisz się do Newsletera

Udało się zasubskrybować! Ups! Coś poszło nie tak...
Archiwum gazety
Edit Template
Materiały audio
Materiały wideo

Kontakt

Tygodnik Regionalny 7 dni

Al. Wolności 22 lok. 12
42-200 Częstochowa

Biuro reklamy

tel. 34 374 05 02
kom. 512 044 894
e-mail: marketing7dni@gmail.com
e-mail: redakcja7dni@interia.pl

 
Redakcja

tel. 34 374 05 02
e-mail: redakcja@7dni.com.pl
e-mail: redakcja7dni@interia.pl

Wydawca 7 dni

NEWS PRESS RENATA KLUCZNA
Al. Wolności 22 lok. 12
42-200 Częstochowa
NIP: 949-163-85-14
tel. 34/374-05-02
mail: redakcja@7dni.com.pl

Media społecznościowe

© 2023 Tygodnik Regionalny 7 dni
Skip to content