Skontaktuj się z nami!

Reklama

To jest miejsce na Twoją reklamę

Kontakt

Tygodnik Regionalny 7 dni

Al. Wolności 22 lok. 12
42-217 Częstochowa

Redakcja

tel. 34 374 05 02
redakcja@7dni.com.pl
redakcja7dni@interia.pl

Biuro reklamy

tel. 34 374 05 02
kom. 512 044 894
marketing7dni@gmail.com
redakcja7dni@interia.pl

Edit Template

SPORT: Nowy sponsor tytularny Skry zaprezentowany!

K.S. JDB Skra Częstochowa. Tak od dzisiejszego dnia brzmi oficjalna nazwa klubu z Loretańskiej. Doszło bowiem do parafowania umowy między Prezesem Skry Arturem Szymczykiem, a Prezesem Zarządu Jurajskiego Domu Brokerskiego Sebastianem Bogusem.

Porozumienie między zainteresowanymi stronami będzie obowiązywało do końca sezonu 2012/13 z opcją przedłużenia. Na konferencji prasowej w nowej siedzibie klubu obecni byli także Wiceprezes Zarządu JDB S.A. Elwira Pidzik oraz trener drużyny Jan Woś. Oficjalnie potwierdzono również wypożyczenie do 30 czerwca bieżącego roku 24-letniego Maksyma Pokotyluka z Polonii Bytom.
Prezes Szymczyk wyraził swoje zadowolenie z podjęcia współpracy z tak wiarygodnym partnerem, który przyczyni się do budowania jeszcze silniejszego klubu. Uchylił przy tym rąbka tajemnicy, iż swego czasu JDB negocjowało również z Rakowem Częstochowa, ale do podpisania stosownej umowy wówczas nie doszło.
 – Jesteśmy firmą lokalną i chcemy wspierać lokalny sport. W Skrze podoba nam się aktywność Pana Prezesa i fakt, iż klub ciągle się rozwija. Ponadto poprzez sponsoring zamierzamy uczestniczyć w szkoleniu i wychowywaniu młodzieży. Wcześniej nie mieliśmy styczności z żadnym ośrodkiem sportowym. Naszym założeniem jest, aby Skra stawała się klubem o coraz większej randze oraz zwiększała swój kapitał – stwierdził natomiast Prezes JDB Sebastian Bogus.
Z kolei Pani Elwira Pidzik dodała, iż JDB poprzez sponsorowanie drużyny zamierza zwiększyć rozpoznawalność firmy w regionie, gdyż pomimo reprezentowania interesów kilku poważnych przedsiębiorstw w Częstochowie jest to obszar, nad którym kierownictwo Spółki intensywnie pracuje. Oczywiście w niedalekiej przyszłości celem powinien być także awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Miły akcent czwartkowego wydarzenia stanowiło przekazanie nowym sponsorom oficjalnej koszulki Skrzaków z numerem 1. Na koniec trener Woś podsumował zimowy okres przygotowawczy drużyny, przeprowadzone ruchy kadrowe oraz w superlatywach wypowiedział się na temat nowego nabytku. Maksyma Pokotyluka określił jako gracza zaawansowanego technicznie oraz niezwykle ambitnego. Będzie on zapewne ustawiany jako cofnięty napastnik bądź wysunięty pomocnik. Niewykluczone jest także pozyskanie jeszcze jednego napastnika z przeszłością zarówno w rodzimej Ekstraklasie jak i ligach zagranicznych.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dołącz do nas!

Zapisz się do Newsletera

Udało się zasubskrybować! Ups! Coś poszło nie tak...
Archiwum gazety
Edit Template
Materiały audio
Materiały wideo

Kontakt

Tygodnik Regionalny 7 dni

Al. Wolności 22 lok. 12
42-200 Częstochowa

Biuro reklamy

tel. 34 374 05 02
kom. 512 044 894
e-mail: marketing7dni@gmail.com
e-mail: redakcja7dni@interia.pl

 
Redakcja

tel. 34 374 05 02
e-mail: redakcja@7dni.com.pl
e-mail: redakcja7dni@interia.pl

Wydawca 7 dni

NEWS PRESS RENATA KLUCZNA
Al. Wolności 22 lok. 12
42-200 Częstochowa
NIP: 949-163-85-14
tel. 34/374-05-02
mail: redakcja@7dni.com.pl

Media społecznościowe

© 2023 Tygodnik Regionalny 7 dni
Skip to content