Skontaktuj się z nami!

Reklama

To jest miejsce na Twoją reklamę

Kontakt

Tygodnik Regionalny 7 dni

Al. Wolności 22 lok. 12
42-217 Częstochowa

Redakcja

tel. 34 374 05 02
redakcja@7dni.com.pl
redakcja7dni@interia.pl

Biuro reklamy

tel. 34 374 05 02
kom. 512 044 894
marketing7dni@gmail.com
redakcja7dni@interia.pl

Edit Template

Solidarna Polska: Działamy, wspieramy, pomagamy!

W obronie spraw lokalnych każdego dnia staje Monika Fajer, prezes Okręgu 28. Solidarnej Polski. W comiesięcznych raportach z działalności biura poznajemy działania prezes Fajer.

Kwiecień / Maj 2022

* W hołdzie ofiarom Zbrodni Katyńskiej

Prezes Okręgu 28. Solidarnej Polski oraz jej członkowie, wzięli udział we mszy św. w kościele pod wezwaniem Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza w Mokrej. Msza została odprawiona w intencji ofiar Zbrodni Katyńskiej dokonanej w 1940 roku.
– Dziękuję ks. dr Adamowi Fogelmanowi za przepiękną homilię, której słuchałam ze łzami w oczach. Modliliśmy się za dusze tych, którzy odeszli na wieczną służbę. Dziś my, spadkobiercy polskiej tradycji niepodległościowej, sięgamy do skarbnicy dokonań walecznych przodków, którzy stawali do walki o wolność i niepodległość Rzeczypospolitej na przestrzeni dziejów – powiedziała prezes Monika Fajer.

* Lasy Państwowe wspierają dzieci i młodzież

Monika Fajer, prezes Okręgu 28. SP, wspólnie z dyrektorem generalnym Lasów Państwowych Józefem Kubicą, dyrektorem regionalnym Damianem Sieberem oraz nadleśniczymi nadleśnictw Herby i Koszęcin odwiedzili Ośrodek Rehabilitacyjny pw. św. Rafała Archanioła w Rusinowicach. Ośrodek otrzymał od Lasów Państwowych czek na 10 tysięcy złotych, na zakup sprzętu sportowo-rekreacyjnego. Ponadto Monika Fajer, Józef Kubica oraz Damian Sieber gościli w Technikum Leśnym w Brynku, odwiedzili najstarszą szkołę leśną w Polsce, jedną z 11 szkół prowadzonych przez Ministra Środowiska. 

* Rozmowy na Śląsku i w Ministerstwie Sprawiedliwości

W Urzędzie Marszałkowskim Województwa Śląskiego, Monika Fajer odbyła spotkanie z członkiem Zarządu Województwa Śląskiego Beatą Białowąs oraz ministrem Michałem Wójcikiem. Dyskutowano o sprawach bieżących, ważnych dla mieszkańców województwa śląskiego. Natomiast w siedzibie Ministerstwa Sprawiedliwości, prezes Okręgu 28. Monika Fajer rozmawiała na temat rozszerzania struktur i strategii działania Solidarnej Polski.
 
* Rocznica Katastrofy Smoleńskiej

10 kwietnia br. na Jasnej Górze, z okazji 12. rocznicy Katastrofy Smoleńskiej, delegacja Solidarnej Polski z prezes Okręgu 28. Moniką Fajer złożyła kwiaty pod tablicą upamiętniającą 96 ofiar katastrofy lotniczej, do której doszło pod Smoleńskiem 10 kwietnia 2010 roku.

* Fundacja pomaga potrzebującym

Fundacja „Monika Fajer Zawsze z Ludźmi” przekazała fotelik samochodowy dla gminy Kłomnice. W imieniu jednej z potrzebujących rodzin, fotelik odebrał wójt gminy, Piotr Juszczyk. To już kolejny fotelik samochodowy ufundowany przez Fundację „Monika Fajer Zawsze z Ludźmi”.                             
– Bezpieczeństwo naszych dzieci w czasie jazdy jest najważniejsze – powiedziała prezes Fundacji.

* VI Międzynarodowe Czytanie Pisma Świętego

Z okazji XIV Ogólnopolskiego Tygodnia Biblijnego, w Kaplicy Cudownego Obrazu na Jasnej Górze odprawiona została uroczysta msza święta, podczas której abp Wacław Depo zainaugurował czytanie Pisma Świętego. W uroczystościach wzięła udział m.in. europoseł Beata Kempa,  działaczka polonijna ewakuowana z Kijowa, Ludwika Niżyńska oraz prezes Okręgu 28. Solidarnej Polski Monika Fajer.

* 231 lat Konstytucji RP

Z okazji 231. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja, delegacja Solidarnej Polski z prezes Okręgu 28. SP Moniką Fajer, złożyła kwiaty na Grobie Nieznanego Żołnierza w Alei Sienkiewicza w Częstochowie.

* Solidarna Polska wspiera poszkodowanych

W Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II w Częstochowie odbyło się spotkanie członków i sympatyków Partii Solidarna Polska z udziałem ministra Michała Wosia, ministra Michała Wójcika oraz dyrektora gabinetu Ministra Sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry, Marcina Sławeckiego. Podczas spotkania Monika Fajer złożyła podziękowania przybyłym gościom.
– Bardzo dziękuje wszystkim za to spotkanie. Wasza obecność i wsparcie jest dla mnie oznaką owocnej pracy i zachętą do dalszego działania. Dziękuję za wsparcie w ramach Funduszu Sprawiedliwości, a także Fundacji Etoh za pomoc osobom poszkodowanym przestępstwem – powiedziała prezes Monika Fajer.

Udostępnij:

2 komentarzy

 • Anonim

  Piszcie tylko prawde,bo oszustow mamy dosyc. Zycze powodzenia.

 • Anonim

  Piszcie tylko prawde,bo oszustow mamy dosyc. Zycze powodzenia.

 • Anonim

  W siedzibie Ministerstwa rozmawiano o sprawach partyjnych, dramat.

 • Anonim

  W siedzibie Ministerstwa rozmawiano o sprawach partyjnych, dramat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dołącz do nas!

Zapisz się do Newsletera

Udało się zasubskrybować! Ups! Coś poszło nie tak...
Archiwum gazety
Edit Template
Materiały audio
Materiały wideo

Kontakt

Tygodnik Regionalny 7 dni

Al. Wolności 22 lok. 12
42-200 Częstochowa

Biuro reklamy

tel. 34 374 05 02
kom. 512 044 894
e-mail: marketing7dni@gmail.com
e-mail: redakcja7dni@interia.pl

 
Redakcja

tel. 34 374 05 02
e-mail: redakcja@7dni.com.pl
e-mail: redakcja7dni@interia.pl

Wydawca 7 dni

NEWS PRESS RENATA KLUCZNA
Al. Wolności 22 lok. 12
42-200 Częstochowa
NIP: 949-163-85-14
tel. 34/374-05-02
mail: redakcja@7dni.com.pl

Media społecznościowe

© 2023 Tygodnik Regionalny 7 dni
Skip to content