Skontaktuj się z nami!

Reklama

To jest miejsce na Twoją reklamę

Kontakt

Tygodnik Regionalny 7 dni

Al. Wolności 22 lok. 12
42-217 Częstochowa

Redakcja

tel. 34 374 05 02
redakcja@7dni.com.pl
redakcja7dni@interia.pl

Biuro reklamy

tel. 34 374 05 02
kom. 512 044 894
marketing7dni@gmail.com
redakcja7dni@interia.pl

Edit Template

Salon samochodów luksusowych – co można w nim znaleźć?

Kto nie chciałby posiadać superluksusowego auta, niech pierwszy rzuci… kluczykami. Nie da się ukryć, że może nie każdy, ale wielu zdecydowanie z nas chciałby mieć limuzynę, linię GT, czy inne cudo w garażu. Jeżeli można sobie na nie pozwolić, to dlaczego nie zrobić sobie tej przyjemności? Tym bardziej że luksusowe modele, które oferuje salon samochodów luksusowych to nie tylko ciekawy design, ale często wiele wartych swojej ceny ulepszeń.

Jakie marki oferuje salon samochodów luksusowych?

Istnieje wiele marek, które oferuje salon samochodów luksusowych. Są to wysokiej jakości produkty z wyrafinowanym designem i zaawansowaną technologią. Oferują one różnorodne modele samochodów luksusowych, od eleganckich limuzyn, przez terenówki po sportowe. Zwykle cechują się wysoką jakością wykonania, zaawansowanymi systemami bezpieczeństwa i komfortowymi wnętrzami. Ceny tych samochodów są spore, a wiele modeli oferuje niestandardowe opcje personalizacji.

Wśród nich Mercedes-Benz, BMW, Rolls-Royce, Mclaren, Aston Martin, Alpina czy Ineos grenadier i wiele innych. I to te dwa ostatnie są jednymi z najmniej znanych w salonach samochodów luksusowych, dlatego warto przybliżyć ich historię i opcje.

Salon samochodów luksusowych i marka Alpina

Alpina to niemiecka marka samochodów luksusowych specjalizująca się w modyfikowaniu i tuningu samochodów BMW. Marka została założona w 1965 i oferuje unikalne, wyjątkowe modele z zaawansowaną technologią i wysokiej jakości wykończeniem.

Alpina oferuje szeroką gamę luksusowych samochodów, w tym najpopularniejszy model, taki jak Alpina B3 – zmodernizowana wersja BMW serii 3, oferowana w wersji sedan i kombi, z mocnym silnikiem i wyjątkowym wykończeniem wnętrza.

Modele Alpina, które posiada w swojej ofercie dobry salon samochodów luksusowych, są nie tylko mocniejsze od standardowych modeli BMW, ale także charakteryzują się unikalnymi elementami stylistycznymi, takimi jak specjalne wzory felg, zmodyfikowane przednie i tylne zderzaki oraz wykończenie wnętrza wykonane z najwyższej jakości materiałów.

Salon samochodów luksusowych i marka Ineos Grenadier

Ineos Grenadier to nowa marka powstała w 2017 roku z inicjatywy brytyjskiego biznesmena i założyciela firmy Ineos specjalizującej się w produkcji chemii i tworzyw sztucznych.

Ineos Grenadier jest nowym modelem samochodu terenowego, który został zaprojektowany z myślą o trudnym terenie, a jego konstrukcja opiera się na klasyce gatunku. Samochód jest wyposażony w szereg funkcjonalnych rozwiązań, takich jak uchwyty do mocowania sprzętu na dachu, wzmocniona rama „roll-cage” oraz systemy bezpieczeństwa, takie jak systemy kontroli trakcji i stabilizacji.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dołącz do nas!

Zapisz się do Newsletera

Udało się zasubskrybować! Ups! Coś poszło nie tak...
Archiwum gazety
Edit Template
Materiały audio
Materiały wideo

Kontakt

Tygodnik Regionalny 7 dni

Al. Wolności 22 lok. 12
42-200 Częstochowa

Biuro reklamy

tel. 34 374 05 02
kom. 512 044 894
e-mail: marketing7dni@gmail.com
e-mail: redakcja7dni@interia.pl

 
Redakcja

tel. 34 374 05 02
e-mail: redakcja@7dni.com.pl
e-mail: redakcja7dni@interia.pl

Wydawca 7 dni

NEWS PRESS RENATA KLUCZNA
Al. Wolności 22 lok. 12
42-200 Częstochowa
NIP: 949-163-85-14
tel. 34/374-05-02
mail: redakcja@7dni.com.pl

Media społecznościowe

© 2023 Tygodnik Regionalny 7 dni
Skip to content