Skontaktuj się z nami!

Reklama

To jest miejsce na Twoją reklamę

Kontakt

Tygodnik Regionalny 7 dni

Al. Wolności 22 lok. 12
42-217 Częstochowa

Redakcja

tel. 34 374 05 02
redakcja@7dni.com.pl
redakcja7dni@interia.pl

Biuro reklamy

tel. 34 374 05 02
kom. 512 044 894
marketing7dni@gmail.com
redakcja7dni@interia.pl

Edit Template

Ranking kredytów gotówkowych marzec 2020 – jak wybrać najlepszą ofertę?

 Kredyt gotówkowy to obecnie najpopularniejszy produkt, jaki oferuje praktycznie każdy bank komercyjny działający na terenie naszego kraju. Nie ma w tym nic dziwnego, bo to zobowiązanie finansowe można zaciągać szybko, na dodatek zgodnie z indywidualnymi potrzebami oraz możliwościami spłaty. Dzisiaj to kredytobiorcy dyktują warunki, a w obliczu ogromnej konkurencji na rynku usług finansowych, banki muszą walczyć o każdego klienta.

To również dlatego kredyty gotówkowe stają się coraz bardziej opłacalne i

atrakcyjne i doskonale obrazuje to niejeden rzetelny ranking kredytów gotówkowych.

Jeśli i Ty potrzebujesz finansowego wsparcia, sprawdź, jak wybrać najlepszy kredyt gotówkowy.

Ranking kredytów gotówkowych – czy warto z nich korzystać?

Większość Polaków uda bankom, z którymi już współpracuje i po kolejny produkt idzie właśnie do tych instytucji. Według ekspertów rynku finansowego jest to duży błąd, ponieważ banki starają się przede wszystkim pozyskać nowych klientów i to im oferują najlepsze warunki kredytowe. Stali, lojalni klienci nie mogą liczyć na aż tak atrakcyjne kredyty gotówkowe. Właśnie dlatego dobrze jest przed złożeniem wniosku o finansowe wsparcie, sprawdzić, jakie oferty czekają na nas w innych bankach. Może okazać się, że konkurencja proponuje o wiele korzystniejsze kredyty gotówkowe. Po to właśnie jest ranking kredytów gotówkowych, by szybko, sprawnie i bez konieczności wychodzenia z domu móc wybrać najlepszą opcję. 

Takie zestawienia uwzględniają kluczowe kryteria, które są ważne dla każdego klienta w ramach zaciąganego kredytu. Pod uwagę warto brać oczywiście oprocentowanie, wysokość comiesięcznej raty, termin współpracy z instytucją bankową, ale też dodatkowe koszty, jakie generują poszczególne kredyty gotówkowe. Ranking uwzględnia także ewentualne promocje specjalne, bonusy, ale też ograniczenia, w tym te, które mówią o warunkach, jakie musi spełnić przyszły kredytobiorca, by móc finansowe wsparcie w ogóle otrzymać. Pamiętajmy, że każdy bank realizuje własną politykę finansową i może oferować kredyty gotówkowe na różnych, bardziej bądź mniej opłacalnych warunkach. 
 
Który ranking kredytów gotówkowych jest wiarygodny?
 
Ranking kredytów gotówkowych musi być przede wszystkim aktualny. Szukając oferty w marcu 2020, najlepiej weryfikować dane z zestawień, które zostały stworzone i opublikowane właśnie na początku tego miesiąca.

Należy zdać sobie sprawę, że instytucje bankowe zmieniają oferty kredytowe nawet kilka razy w miesiącu. Co więcej, nie ma dwóch identycznych kredytów, dlatego trzeba mieć na uwadze, że ranking wskazuje jedynie szacowaną wartość, atrakcyjność i opłacalność zobowiązania. Konkretną ofertę potencjalny kredytobiorca otrzyma dopiero po wysłaniu wniosku o finansowe wsparcie, weryfikacji jego zdolności kredytowej oraz wydaniu przez analityków kredytowych decyzji pozytywnej o udzieleniu zobowiązania kredytowego. 

Pamiętajmy także, że ranking kredytów gotówkowych jest realnym wsparciem podczas wyboru najlepszej oferty tylko wtedy, gdy jest rzeczywiście wiarygodny i rzetelny. To dlatego takie porównania warto szukać na niezależnych portalach o tematyce finansowej, niekoniecznie na oficjalnych stronach internetowych poszczególnych instytucji bankowych. Te mogą wskazywać preferowane, oferowane przez siebie oferty, pomijając konkurencję, która tak naprawdę może proponować korzystniejsze kredyty gotówkowe. 
 
Ranking kredytów gotówkowych – tendencje w marcu 2020
 
Doradcy kredytowi potwierdzają, że sytuacja na rynku usług bankowych w marcu będzie nadal korzystna dla kredytobiorców. Ci mogą liczyć na atrakcyjne warunki kredytów gotówkowych na dowolny cel oraz kredytów celowych. Banki nadal walczą o każdego klienta, pozwalają negocjować warunki, ustalają specjalne promocje i bonusy dla tych, którzy zdecydują się nabyć ich produkty. W marcu kredyty gotówkowe będą tanie, więc osoby, które szukają finansowego wsparcia, z całą pewnością powinny zainteresować się bieżącymi ofertami. 

Czego szukają w marcu potencjalni kredytobiorcy? Okazuje się, że oprócz tanich kredytów gotówkowych, które będą generować minimalne koszty, ważne są także inne parametry, jakimi wykazuje się najbardziej pożądane zobowiązanie finansowe. Chcemy cieszyć się jakościową obsługą i komfortowym zarządzeniem własnym budżetem. Dlatego największym zainteresowaniem cieszą się kredyty udzielane przez internet oraz te, którymi można zarządzać online, dzięki darmowym rachunkom bankowym. Nikt z nas nie wyobraża już sobie odwiedzać kolejnych oddziałów banków i stać w długich kolejkach, by nabyć produkt, podpisać umowę czy też zmieniać jej warunki. Dzisiaj podstawą jest mobilność i marcowe oferty kredytowe w pełni odpowiadają tym potrzebom. 

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dołącz do nas!

Zapisz się do Newsletera

Udało się zasubskrybować! Ups! Coś poszło nie tak...
Archiwum gazety
Edit Template
Materiały audio
Materiały wideo

Kontakt

Tygodnik Regionalny 7 dni

Al. Wolności 22 lok. 12
42-200 Częstochowa

Biuro reklamy

tel. 34 374 05 02
kom. 512 044 894
e-mail: marketing7dni@gmail.com
e-mail: redakcja7dni@interia.pl

 
Redakcja

tel. 34 374 05 02
e-mail: redakcja@7dni.com.pl
e-mail: redakcja7dni@interia.pl

Wydawca 7 dni

NEWS PRESS RENATA KLUCZNA
Al. Wolności 22 lok. 12
42-200 Częstochowa
NIP: 949-163-85-14
tel. 34/374-05-02
mail: redakcja@7dni.com.pl

Media społecznościowe

© 2023 Tygodnik Regionalny 7 dni
Skip to content