Skontaktuj się z nami!

Reklama

To jest miejsce na Twoją reklamę

Kontakt

Tygodnik Regionalny 7 dni

Al. Wolności 22 lok. 12
42-217 Częstochowa

Redakcja

tel. 34 374 05 02
redakcja@7dni.com.pl
redakcja7dni@interia.pl

Biuro reklamy

tel. 34 374 05 02
kom. 512 044 894
marketing7dni@gmail.com
redakcja7dni@interia.pl

Edit Template

Piknik rodzinny w Cykarzewie

Zespół Szkół w Starym Cykarzewie wraz z klubem sportowym LKS „Grom” Cykarzew zapraszają 24 maja br. na III Piknik Rodzinny, którego celem jest integracja społeczności lokalnej wokół działań edukacyjnych i sportowych.

Tygodnik Regionalny „7 dni”po raz kolejny obejmie patronatem medialnym to wydarzenie. Ze strony gminy Mykanów przedsięwzięciu patronuje wójt, Dariusz Pomada. W programie imprezy znajdą się m.in. występy sceniczne zespołów muzycznych złożonych z absolwentów Zespołu Szkół w Starym Cykarzewie, występy artystyczne uczniów szkoły podstawowej oraz gimnazjum w Starym Cykarzewie, występy grup wokalnych i tanecznych z terenu gminy Mykanów, pokaz taekwondo w wykonaniu zawodników klubu Luks Kantor Częstochowa, występ orkiestry dętej OSP Mykanów, mażoretek, pokaz OSP Cykarzew Stary.
Na boiskach sportowych odbędą się turnieje „żaków” i „orlików” w piłce nożnej z udziałem LKS „Grom” Cykarzew i zaproszonych drużyn, a także akademia piłkarska dla przedszkolaków. Rozegrany zostanie mecz piłki siatkowej dziewcząt, z udziałem drużyny IV ligi – LKPS Borowno. Przeprowadzone zostaną rodzinne konkurencje sprawnościowe, turniej tenisa stołowego oraz walki na macie sumo.

Najmłodsi goście pikniku będą mogli korzystać z wielu atrakcji takich jak: dmuchańce, karuzela, zjeżdżalnia, basen z piłkami, kule wodne, euro bungee, malowanie twarzy, gry i zabawy ruchowe z animatorem. Dzieci czeka słodka niespodzianka w postaci „cukierkowego deszczu” zrzucanego z paralotni.

Organizatorzy zadbali również o przyjemności kulinarne. W menu znajdą się potrawy z grilla, żurek, hamburgery, czy tradycyjny chleb ze smalcem.
Uczestnicy pikniku będą mogli wziąć udział w „Podarunkowym Uśmiechu Losu” z cennymi nagrodami. Podobnie, jak w poprzednich latach, Włodzimierz Skalik, mistrz świata w lataniu precyzyjnym, ufundował loty widokowe nad Częstochową. Poza tym będzie można wygrać zaproszenia na kolacje w częstochowskich restauracjach, wejściówki na pływalnię letnią i halę sportową.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dołącz do nas!

Zapisz się do Newsletera

Udało się zasubskrybować! Ups! Coś poszło nie tak...
Archiwum gazety
Edit Template
Materiały audio
Materiały wideo

Kontakt

Tygodnik Regionalny 7 dni

Al. Wolności 22 lok. 12
42-200 Częstochowa

Biuro reklamy

tel. 34 374 05 02
kom. 512 044 894
e-mail: marketing7dni@gmail.com
e-mail: redakcja7dni@interia.pl

 
Redakcja

tel. 34 374 05 02
e-mail: redakcja@7dni.com.pl
e-mail: redakcja7dni@interia.pl

Wydawca 7 dni

NEWS PRESS RENATA KLUCZNA
Al. Wolności 22 lok. 12
42-200 Częstochowa
NIP: 949-163-85-14
tel. 34/374-05-02
mail: redakcja@7dni.com.pl

Media społecznościowe

© 2023 Tygodnik Regionalny 7 dni
Skip to content