Skontaktuj się z nami!

Reklama

To jest miejsce na Twoją reklamę

Kontakt

Tygodnik Regionalny 7 dni

Al. Wolności 22 lok. 12
42-217 Częstochowa

Redakcja

tel. 34 374 05 02
redakcja@7dni.com.pl
redakcja7dni@interia.pl

Biuro reklamy

tel. 34 374 05 02
kom. 512 044 894
marketing7dni@gmail.com
redakcja7dni@interia.pl

Edit Template

Monika Fajer z tytułem Osobowość Roku 2020 – „Za wrażliwość na ludzką krzywdę”

W obronie spraw lokalnych każdego dnia staje Monika Fajer, prezes Okręgu 28. Solidarnej Polski. W comiesięcznych raportach z działalności biura poznajemy, pełne trudu i determinacji, działania prezes Fajer.

Czerwiec 2021

* Monika Fajer Osobowością Roku 2020

„Za pomoc osobom, które doświadczył los, wrażliwość na ludzką krzywdę, działalność na rzecz dzieci i młodzieży, a nawet straży pożarnych”, prezes Okręgu 28. Solidarnej Polski Monika Fajer otrzymała tytuł Osobowość Roku 2020. W kategorii Polityka, samorządność i społeczność lokalna, w plebiscycie organizowanym przez Dziennik Zachodni, prezes Fajer okazała się najlepsza. 
– Przyznane wyróżnienie to dobra motywacja do dalszej pracy i podejmowania kolejnych ważnych inicjatyw. Dziękuję Wszystkim, którzy wzięli udział w głosowaniu i oddali na mnie swój głos. Gratuluję osobom, które startowały w tej samej kategorii – powiedziała wzruszona Monika Fajer.

* Piłki dla dzieci

Zajmująca się od lat działalnością społeczną i wspierająca najmłodszych Monika Fajer, przekazała kilkanaście piłek do gry dzieciom uczestniczącym w zabawie przygotowanej przez kawiarnio-księgarnię „Niebo w Mieście”.

* Auta dostawcze dla Działoszyna

Monika Fajer wzięła udział w oficjalnym przekazaniu dwóch samochodów dostawczych, będących dotychczas w posiadaniu Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Kulach. Fiat Ducato oraz Peugeot Boxer trafiły do Wydziału Usług Komunalnych i Budowlano-Remontowych Urzędu Miasta i Gminy w Działoszynie.

* Wsparcie dla Rzeszowa

Prezes Okręgu 28. Solidarnej Polski Monika Fajer, osobiście wsparła kandydaturę na prezydenta Rzeszowa, Marcina Warchoła. Spotkanie odbyło się w ramach kampanii przed wyborami na prezydenta Rzeszowa.

* Zespół „Klepisko” dumą gminy Kłomnice

Monika Fajer uczestniczyła w uroczystości z okazji 40. rocznicy działalności Zespołu „Klepisko”, który stał się „perłą ziemi kłomnickiej i reprezentantem społeczności lokalnej na terenie całego kraju”. 

* Nowy członek OSP

– Ochotnicza Straż Pożarna w Starym Koniecpolu przyjęła mnie do swojego grona. To zaszczyt i zobowiązanie do dalszej pomocy strażakom ochotnikom w naszym regionie – powiedziała Monika Fajer po tym, jak została oficjalnie członkiem OSP Stary Koniecpol.

* Piękna wieś

Monika Fajer wraz z Piotrem Juszczykiem wręczyła nagrody w konkursie „Piękna wieś województwa śląskiego”. Na podium Konkursu znalazła się miejscowość Konary. 
– Gratuluję z całego serca. Konary w pełni zasługują na miano „pięknej wsi” – powiedziała prezes Okręgu 28. Solidarnej Polski.

* Biuro Solidarnej Polski w Myszkowie

28 czerwca 2021 r. sekretarz stanu Ministerstwa Sprawiedliwości z ramienia Solidarnej Polski, Michał Woś, otworzył biuro „Solidarnej” w Myszkowie. W tym ważnym wydarzeniu nie mogło zabraknąć prezes Okręgu 28. Solidarnej Polski, Moniki Fajer. W przemowie inaugurującej minister Woś ogłosił, iż Solidarna Polska zamierza stopniowo otwierać biura terenowe w każdym powiecie. – Działalność społeczna jest nieodzownym elementem działalności politycznej. Jesteśmy tu dla ludzi. Chcemy, żeby to biuro stało się centrum działań społecznych Myszkowa – dodała Monika Fajer.

DOŁĄCZ DO DRUŻYNY SOLIDARNEJ POLSKI

Zapraszamy do współpracy:

– działaczy i sympatyków Solidarnej Polski w Częstochowie, którzy chcą aktywnie włączać się w poprawę bytu i wizerunku Częstochowy oraz okolic;
– wszystkie osoby zainteresowane losem naszego subregionu i kraju;
– młodzież chętna do tego, by działać wspólnie, pomagać innym i tym samym przyczyniać się do powiększania struktur Solidarnej Polski.

Jeżeli chcesz do nas dołączyć zadzwoń!
Prezes Okręgu 28 – Monika Fajer tel. 514 173 411

Adres:
Solidarna Polska
Al. NMP 51
42-200 Częstochowa

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dołącz do nas!

Zapisz się do Newsletera

Udało się zasubskrybować! Ups! Coś poszło nie tak...
Archiwum gazety
Edit Template
Materiały audio
Materiały wideo

Kontakt

Tygodnik Regionalny 7 dni

Al. Wolności 22 lok. 12
42-200 Częstochowa

Biuro reklamy

tel. 34 374 05 02
kom. 512 044 894
e-mail: marketing7dni@gmail.com
e-mail: redakcja7dni@interia.pl

 
Redakcja

tel. 34 374 05 02
e-mail: redakcja@7dni.com.pl
e-mail: redakcja7dni@interia.pl

Wydawca 7 dni

NEWS PRESS RENATA KLUCZNA
Al. Wolności 22 lok. 12
42-200 Częstochowa
NIP: 949-163-85-14
tel. 34/374-05-02
mail: redakcja@7dni.com.pl

Media społecznościowe

© 2023 Tygodnik Regionalny 7 dni
Skip to content