Skontaktuj się z nami!

Reklama

To jest miejsce na Twoją reklamę

Kontakt

Tygodnik Regionalny 7 dni

Al. Wolności 22 lok. 12
42-217 Częstochowa

Redakcja

tel. 34 374 05 02
redakcja@7dni.com.pl
redakcja7dni@interia.pl

Biuro reklamy

tel. 34 374 05 02
kom. 512 044 894
marketing7dni@gmail.com
redakcja7dni@interia.pl

Edit Template

Monika Fajer: „Wszystkiego najlepszego Polsko”

W obronie spraw lokalnych każdego dnia staje Monika Fajer, prezes Okręgu 28. Solidarnej Polski. W comiesięcznych raportach z działalności biura poznajemy, pełne trudu i determinacji, działania prezes Fajer.

 

Listopad 2021

* Fundacja już działa

Z dniem 3 listopada 2021 r. działalność rozpoczęła Fundacja „Monika Fajer Zawsze z Ludźmi”. Fundacja powstała w odpowiedzi na potrzeby ogromnej rzeszy osób, wymagających wsparcia drugiego człowieka, wsparcia zarówno finansowego, psychicznego, jak i rzeczowego. Fundacja będzie też pomagać osobom wymagającym specjalistycznego leczenia, czy zwykłej porady w ważnych życiowych kwestiach. 
– Pomagamy prosto z serca, z miłością, bo to nią wypełniony powinien być świat. Jako Fundacja właśnie tak będziemy działać – powiedziała założycielka Fundacji oraz prezes Okręgu 28. Solidarnej Polski, Monika Fajer. 

* Nagroda Jurajski Produkt Roku 2021

Podczas gali zorganizowanej przez Regionalną Izbę Przemysłowo-Handlową w Częstochowie, wręczono statuetki w ramach konkursu „Jurajski Produkt Roku”. Nagrodę w kategorii „Realizacje działań wspierających rozwój przedsiębiorczości w regionie” przyznano Funduszowi Górnośląskiemu S.A. W imieniu prezesa Funduszu, statuetkę Jurajski Produkt Roku 2021 odebrała prezes Okręgu 28. Solidarnej Polski, Monika Fajer. 
– Nominacja jest dla naszej spółki wyróżnieniem będącym symbolem jakości i rzetelności w prowadzeniu naszych działań. Cieszymy się, że możemy aktywnie i przede wszystkim skutecznie działać na rzecz wsparcia przedsiębiorczości, a nasze inicjatywy są widoczne i doceniane. Zrobimy wszystko, aby przekonać przedsiębiorców, że usługi Funduszu Górnośląskiego to właściwy wybór – mówiła podczas gali, Monika Fajer, która jest dyrektorem Punktu Informacyjnego FG S.A. w Częstochowie.

* W hołdzie kardynałowi

W imieniu Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych Józefa Kubicy, prezes Monika Fajer wzięła czynny udział w uroczystości zorganizowanej ku czci Błogosławionego Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Koniecpolu. W hołdzie kardynałowi posadziła drzewo – buka purpurowego. W uroczystościach uczestniczyli też m.in. Dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Katowicach Damian Sieber, Burmistrz Miasta i Gminy Koniecpol Ryszard Suliga, Nadleśniczy Przemysław Grabowski oraz pracownicy Lasów Państwowych, uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Koniecpolu, a także mieszkańcy. 
– Bardzo dziękuję za zaproszenie oraz gratuluję organizatorom tak wartościowej inicjatywy – powiedziała prezes Okręgu 28. Solidarnej Polski. 

* Święto Niepodległości

Z okazji obchodów Dnia Odzyskania Niepodległości, 11 listopada, delegacja Solidarnej Polski Okręg.28, z prezes Moniką Fajer na czele, oddała hołd i złożyła kwiaty pod pomnikiem Marszałka Józefa Piłsudskiego na placu Biegańskiego oraz pomnikiem Ojca Świętego Jana Pawła II na placu Daszyńskiego w Częstochowie. 
– Jestem dumna, że jestem Polką. Kocham Miasto Częstochowę, w której się urodziłam i wychowałam. Każdy powinien być patriotą. To postawa najwyższego umiłowania oraz szacunku dla własnej Ojczyzny, jej historii i kultury. Jeszcze Polska nie zginęła, póki my żyjemy… Wszystkiego najlepszego Polsko! – tak o świętowaniu 11 listopada mówiła Monika Fajer.
 
* Podziękowania od Moniki dla Moniki

„Dziękuję Przewodniczącej Komisji Zdrowia i Pomocy Społecznej w Częstochowie, Monice Pohoreckiej, Radnej Miasta Częstochowy, za godne i wzorowe pełnienie funkcji Przewodniczącej Komisji Zdrowia i Pomocy Społecznej w Częstochowie”. Takie uzasadnienie pojawiło się w podziękowaniach, jakie w imieniu Solidarnej Polski Okręgu. 28 wystosowała prezes Monika Fajer do częstochowskiej radnej PiS Moniki Pohoreckiej. 
– Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku wystarczy, by była sprawiedliwość i chęć niesienia pomocy – dodała prezes Fajer.

DOŁĄCZ DO DRUŻYNY SOLIDARNEJ POLSKI

Zapraszamy do współpracy:

– działaczy i sympatyków Solidarnej Polski w Częstochowie, którzy chcą aktywnie włączać się w poprawę bytu i wizerunku Częstochowy oraz okolic;
– wszystkie osoby zainteresowane losem naszego subregionu i kraju;
– młodzież chętna do tego, by działać wspólnie, pomagać innym i tym samym przyczyniać się do powiększania struktur Solidarnej Polski.

Jeżeli chcesz do nas dołączyć zadzwoń!
Prezes Okręgu 28 – Monika Fajer tel. 514 173 411

Adres:
Solidarna Polska
Al. NMP 51
42-200 Częstochowa

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dołącz do nas!

Zapisz się do Newsletera

Udało się zasubskrybować! Ups! Coś poszło nie tak...
Archiwum gazety
Edit Template
Materiały audio
Materiały wideo

Kontakt

Tygodnik Regionalny 7 dni

Al. Wolności 22 lok. 12
42-200 Częstochowa

Biuro reklamy

tel. 34 374 05 02
kom. 512 044 894
e-mail: marketing7dni@gmail.com
e-mail: redakcja7dni@interia.pl

 
Redakcja

tel. 34 374 05 02
e-mail: redakcja@7dni.com.pl
e-mail: redakcja7dni@interia.pl

Wydawca 7 dni

NEWS PRESS RENATA KLUCZNA
Al. Wolności 22 lok. 12
42-200 Częstochowa
NIP: 949-163-85-14
tel. 34/374-05-02
mail: redakcja@7dni.com.pl

Media społecznościowe

© 2023 Tygodnik Regionalny 7 dni
Skip to content