Skontaktuj się z nami!

Reklama

To jest miejsce na Twoją reklamę

Kontakt

Tygodnik Regionalny 7 dni

Al. Wolności 22 lok. 12
42-217 Częstochowa

Redakcja

tel. 34 374 05 02
redakcja@7dni.com.pl
redakcja7dni@interia.pl

Biuro reklamy

tel. 34 374 05 02
kom. 512 044 894
marketing7dni@gmail.com
redakcja7dni@interia.pl

Edit Template

Halogeny do łazienki – czy to dobry wybór?

Odpowiednio dobrane oświetlenie to podstawa wygodnego i komfortowego korzystania z łazienki. Czy wiesz, jakie są różnice między światłem, jakie dają klasyczne żarówki, a światłem emitowanym przez żarówki LED? Które rozwiązanie będzie lepsze i czy zastosowanie halogenów w łazience jest dobrym wyborem?

Oświetlenie halogenowe – dlaczego ma tak duże znaczenie w łazience?

Dobre oświetlenie łazienkowe to podstawa. To w łazience wykonujemy różnego rodzaju czynności pielęgnacyjne, które wymagają idealnej jasności. Bardzo często łazienka jest wnętrzem, które ma dość mocno ograniczony dostęp naturalnego światła słonecznego – w łazience może nie być okna, a nawet, jeśli ono jest, zwykle jest szczelnie zasunięte, by zapewnić komfort i intymność. Z łazienki korzystamy przez cały dzień, ale najwięcej czasu spędzamy w niej rano i wieczorem, a więc wtedy, gdy światło jest najmniej korzystne. To właśnie dlatego oświetlenie halogenowe wydaje się być najlepszym wyborem do każdej łazienki. 

Żarówki halogenowe – jakie światło dają?

Halogeny mają tę zaletę, że emitują mnóstwo światła. Może być go nawet o 70% więcej niż w przypadku zwykłych żarówek, różnica jest więc ogromna. Ponadto, halogeny cechują się bardzo wysoką trwałością i wydajnością, a jeżeli wybierzesz halogen energooszczędny, możesz liczyć na spore oszczędności.Sporą zaletą halogenów jest fakt, że osiągają one pełną jasność od razu po włączeniu światła. Światło zachowuje swoją barwę i jasność przez cały czas korzystania, nie traci swoich właściwości nawet po długim czasie, co jest niewątpliwą zaletą. Stała barwa światła pozwala stworzyć stylową aranżację łazienki, a duża jasność zapewnia optymalne oświetlenie łazienki. 

Halogeny do łazienki – czy to dobry wybór?

Oświetlenie LED to zdecydowanie najlepszy wybór od każdej łazienki. Halogeny do oświetlenia lustra będą o wiele bardziej funkcjonalne niż światło, jakie dają tradycyjne żarówki. Lampy LED dają wyraźne, jasne światło, które zapewni doskonałą widoczność każdego szczegółu. Barwa światła może być wybrana zgodnie z preferencjami i upodobaniami, a także z potrzebami danej strefy. Często używaną opcją są także listwy LED. Są one nie tylko świetnym sposobem podświetlenia lustra, ale także pozwalają na uzyskanie ciekawych efektów dekoracyjnych. Oprawy halogenowe dostępne są w różnych kształtach i kolorach, dzięki czemu możesz dopasować je dowolnie do własnej wizji i upodobań. Główną wadą żarówek LED jest ich wysoka cena, jednak ta inwestycja bardzo szybko się zwraca, warto więc się na nią zdecydować.
Rozwiązaniem godnym uwagi są halogeny Nowodvorski Eye Spot czy Astro Atelier. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dołącz do nas!

Zapisz się do Newsletera

Udało się zasubskrybować! Ups! Coś poszło nie tak...
Archiwum gazety
Edit Template
Materiały audio
Materiały wideo

Kontakt

Tygodnik Regionalny 7 dni

Al. Wolności 22 lok. 12
42-200 Częstochowa

Biuro reklamy

tel. 34 374 05 02
kom. 512 044 894
e-mail: marketing7dni@gmail.com
e-mail: redakcja7dni@interia.pl

 
Redakcja

tel. 34 374 05 02
e-mail: redakcja@7dni.com.pl
e-mail: redakcja7dni@interia.pl

Wydawca 7 dni

NEWS PRESS RENATA KLUCZNA
Al. Wolności 22 lok. 12
42-200 Częstochowa
NIP: 949-163-85-14
tel. 34/374-05-02
mail: redakcja@7dni.com.pl

Media społecznościowe

© 2023 Tygodnik Regionalny 7 dni
Skip to content