Skontaktuj się z nami!

Reklama

To jest miejsce na Twoją reklamę

Kontakt

Tygodnik Regionalny 7 dni

Al. Wolności 22 lok. 12
42-217 Częstochowa

Redakcja

tel. 34 374 05 02
redakcja@7dni.com.pl
redakcja7dni@interia.pl

Biuro reklamy

tel. 34 374 05 02
kom. 512 044 894
marketing7dni@gmail.com
redakcja7dni@interia.pl

Edit Template

Dlaczego warto wybierać sprzęt Apple?

Sprzęty Apple cieszą się w Polsce coraz większą popularnością. Użytkownicy cenią je za stabilność działania i możliwość korzystania z wielu praktycznych funkcji. Sklep Apple oferuje wyłącznie urządzenia najwyższej jakości, dlatego można wybrać pośród nich wysokiej klasy telefon, komputer lub tablet. Sprawdź, jakie zalety mają urządzenia, które oferują autoryzowani sprzedawcy Apple.

1. Apple Premium Reseller — co znajdziesz w jego ofercie?

2. Autoryzowany sprzedawca Apple — zaufaj sprawdzonej jakości

Sklep firmowy Apple to miejsce, w którym można znaleźć jedne z najwydajniejszych komputerów, tabletów, smartwatchy i smartfonów na rynku. Niewiele marek jest w stanie dorównać ofercie amerykańskiego giganta, który wypuszcza na rynek wyłącznie sprzęty najwyższej klasy. Apple to gwarancja jakości bez względu na to, czy wybiera się najnowszy model telefonu, czy też komputer sprzed kilku lat. Poznaj zalety sprzętów Apple i sprawdź, dlaczego warto wybierać urządzenia, które oferują autoryzowani sprzedawcy premium.

Apple Premium Reseller — co znajdziesz w jego ofercie?

U autoryzowanych sprzedawców Apple dostępne są wszystkie typy sprzętów z logo Apple. W punkcie takim jak Lantre możesz kupić zarówno urządzenia Apple, jak i dedykowane do nich akcesoria. Lantre, czyli autoryzowany sprzedawca Apple, oferuje apple watch, iPhony, komputery Mac stacjonarne i laptopy MacBooki. Ponadto w sklepie dostępne są iPady. Sprzęt pochodzi wyłącznie z legalnych źródeł i dociera na polski rynek bezpośrednio ze Stanów Zjednoczonych.

Urządzenia w sklepie Apple są objęte gwarancją, dlatego w razie usterki można oddać je do bezpłatnej naprawy. Authorised Apple reseller jest zobowiązany do przyjmowania napraw gwarancyjnych w okresie przewidzianym w umowie. Dzięki temu kupujący jest chroniony przed problemami ze sprzętem, który miał wady ukryte.

Autoryzowany sprzedawca Apple — zaufaj sprawdzonej jakości

Sprzęty Apple są cenione przez użytkowników ze względu na wysoką wydajność procesorów. Można używać ich do uruchamiania wymagających gier i aplikacji, a także do pracy. Ponadto komputery i smartfony z logiem ugryzionego jabłka mają stabilne systemy operacyjne. iOS rzadko się zawiesza, dlatego można używać go w czasie pracy bez ryzyka, że urządzenie przestanie działać prawidłowo w najmniej odpowiednim momencie. Ponadto komputery i laptopy Apple mają wysokiej klasy wyświetlacze. Ekrany cechuje realistyczna, żywa kolorystyka. Dzięki temu sprzęty od autoryzowanego sprzedawcy Apple dają więcej przyjemności z gier i mogą być używane do projektowania grafiki.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dołącz do nas!

Zapisz się do Newsletera

Udało się zasubskrybować! Ups! Coś poszło nie tak...
Archiwum gazety
Edit Template
Materiały audio
Materiały wideo

Kontakt

Tygodnik Regionalny 7 dni

Al. Wolności 22 lok. 12
42-200 Częstochowa

Biuro reklamy

tel. 34 374 05 02
kom. 512 044 894
e-mail: marketing7dni@gmail.com
e-mail: redakcja7dni@interia.pl

 
Redakcja

tel. 34 374 05 02
e-mail: redakcja@7dni.com.pl
e-mail: redakcja7dni@interia.pl

Wydawca 7 dni

NEWS PRESS RENATA KLUCZNA
Al. Wolności 22 lok. 12
42-200 Częstochowa
NIP: 949-163-85-14
tel. 34/374-05-02
mail: redakcja@7dni.com.pl

Media społecznościowe

© 2023 Tygodnik Regionalny 7 dni
Skip to content