Skontaktuj się z nami!

Reklama

To jest miejsce na Twoją reklamę

Kontakt

Tygodnik Regionalny 7 dni

Al. Wolności 22 lok. 12
42-217 Częstochowa

Redakcja

tel. 34 374 05 02
redakcja@7dni.com.pl
redakcja7dni@interia.pl

Biuro reklamy

tel. 34 374 05 02
kom. 512 044 894
marketing7dni@gmail.com
redakcja7dni@interia.pl

Edit Template

CEMEX Polska po raz kolejny partnerem strategicznym programu „Builder for The Young Architects”

Rozpoczęła się kolejna edycja programu edukacyjnego „Builder for The Young Architects”. Na przyszłych architektów czekają m.in.: wykłady, spotkania z przedstawicielami branży budowlanej, a także konkurs pt. “Wyzwanie młodego architekta”. Partnerem strategicznym programu, realizowanego przez Builder Polska i Stowarzyszenie Architektów Polskich, jest CEMEX Polska. Patronat nad wydarzeniem objęło Ministerstwo Infrastruktury.

Program edukacyjny dla przyszłych architektów jest organizowany już po raz dziewiąty. Jego celem jest ułatwienie młodym osobom poznania branży budowlanej, działających w niej firm, a także ich oczekiwań wobec przyszłych pracowników. 

Oferta przygotowana przez organizatorów obfituje w ciekawe wydarzenia i aktywności. Nieodłącznym elementem programu są Dni Młodego Architekta, w trakcie których nie brakuje wykładów i warsztatów prowadzonych przez uznanych architektów, czy też konsultacji z przedstawicielami producentów materiałów budowlanych. Tym razem spotkania mają miejsce na 4 uczelniach technicznych – w formule stacjonarnej lub online – w okresie od listopada do kwietnia. 

Na wybranych uczelniach odbędą się wykłady branżowe. Partnerzy programu opowiedzą o nowych technologiach i nowoczesnych rozwiązaniach stosowanych w budownictwie. Studenci zapoznają się z ich działaniami w praktyce, podczas wizyt w zakładach i centrach edukacyjno-szkoleniowych firm oraz w miejscach realizacji inwestycji.

– „Builder for the Young Architects” to doskonała platforma transferu wiedzy. Wydarzenia organizowane w ramach programu stanowią bardzo cenne źródło informacji o najnowszych trendach w architekturze i budownictwie. Cieszymy się, że od wielu lat możemy ten program współtworzyć, dzieląc się z przyszłymi architektami naszą wiedzą o najnowszych rozwiązaniach stosowanych w budownictwie. W nowej edycji szczególną uwagę zwracamy na nowoczesne i przyjazne dla środowiska rozwiązania CEMEX czyli niskoemisyjne produkty Vertua oraz wodoprzepuszczalne nawierzchnie PERVIA, które mają zastosowanie w zrównoważonym budownictwie – mówi Piotr Karbownik,  Menadżer ds. Zarządzania Produktami Beton i Kruszywa z CEMEX Polska.

Podczas Dni Młodego Architekta przedstawiciele CEMEX Marta Szklarzyńska – Doradca Techniczno-Handlowy oraz Piotr Cencek – Kierownik Produktu, opowiedzieli o produktach z rodziny Vertua – niskoemisyjnych rozwiązaniach dla wszystkich segmentów budownictwa. Spotkania cieszyły się dużym zainteresowaniem ze strony młodych architektów i inżynierów, w których udział wzięło ponad 500 osób. 

O konkursie dla studentów

Młodzi adepci architektury mogą również spróbować swoich sił w konkursie pt. „Wyzwanie młodego architekta”. Celem projektu ma być autorska odpowiedź będąca wyzwaniem projektowym dla młodego architekta we wskazanym zagadnieniu i przyjętym przez niego zakresie. Prace konkursowe można przesyłać do 14 lutego 2022 roku. Zwycięzców poznamy podczas gali Builder For The Future, planowanej na maj 2022 roku.

Szczegółowe informacje o programie „Builder for the Young Architects” i konkursie dla studentów są dostępne na stronie internetowej miesięcznika Builder: https://builder4future.pl/

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dołącz do nas!

Zapisz się do Newsletera

Udało się zasubskrybować! Ups! Coś poszło nie tak...
Archiwum gazety
Edit Template
Materiały audio
Materiały wideo

Kontakt

Tygodnik Regionalny 7 dni

Al. Wolności 22 lok. 12
42-200 Częstochowa

Biuro reklamy

tel. 34 374 05 02
kom. 512 044 894
e-mail: marketing7dni@gmail.com
e-mail: redakcja7dni@interia.pl

 
Redakcja

tel. 34 374 05 02
e-mail: redakcja@7dni.com.pl
e-mail: redakcja7dni@interia.pl

Wydawca 7 dni

NEWS PRESS RENATA KLUCZNA
Al. Wolności 22 lok. 12
42-200 Częstochowa
NIP: 949-163-85-14
tel. 34/374-05-02
mail: redakcja@7dni.com.pl

Media społecznościowe

© 2023 Tygodnik Regionalny 7 dni
Skip to content