Skontaktuj się z nami!

Reklama

To jest miejsce na Twoją reklamę

Kontakt

Tygodnik Regionalny 7 dni

Al. Wolności 22 lok. 12
42-217 Częstochowa

Redakcja

tel. 34 374 05 02
redakcja@7dni.com.pl
redakcja7dni@interia.pl

Biuro reklamy

tel. 34 374 05 02
kom. 512 044 894
marketing7dni@gmail.com
redakcja7dni@interia.pl

Edit Template

…bo fajnie jest pomagać

„Pomóżmy Zosi, bo fajnie jest pomagać” – pod takim hasłem realizowana jest częstochowska akcja charytatywna, która stała się iskrą zapalną wielu ciekawych wydarzeń kulturalnych: flash mobów, spektakli czy koncertów. Będą to okazje nie tylko do dobrej zabawy, ale też do manifestacji bezinteresowności i dobrej woli – całkowity zysk z akcji zostanie przeznaczony na leczenie Zosi.

Zosia Gwóźdź to półtoraroczna dziewczynka, u której w grudniu ubiegłego roku został  zdiagnozowany guz prawego płata wątroby. Dziewczynka jest już po przeszczepie wątroby, ale potrzebuje ok. 40 tysięcy złotych na leczenie. Rodzina Zosi potrzebuje finansowego wsparcia i dlatego z inicjatywy młodych ludzi powstała rozbudowana akcja charytatywna. Jej promocją był flash mob, który odbył się na placu Biegańskiego pod koniec ubiegłego roku (flashmobowe szaleństwo będzie powtarzane cyklicznie, kolejna okazja nadarzy się 25 stycznia w tym samym miejscu). To był dopiero przedsmak tego, co będzie się działo w najbliższych tygodniach.

Dla Zosi z kulturą – 17 stycznia
Najbliższa atrakcja czeka nas już w czwartkowy wieczór, który odbędzie się pod hasłem „Dla Zosi z kulturą” w OPK „Gaude Mater”. Program imprezy otworzy o 19.00 SKT naJana spektaklem „Pozytywka” (reż. Jakub Jura), po nim odbędzie się pokaz filmu „Walizka o kolorze lekko zielonym” (reż. Sebastian Puchała, Wojciech Kołsut), a zwieńczeniem wydarzenia będzie czytanie poezji. Cegiełki: 10 zł.

Żeglarze dla Zosi – 18 stycznia
Następnego dnia Tawerna Hooper Bay (al. NMP 35) zaprasza ludzi dobrego serca i amatorów morskich opowieści na niezapomnianą przygodę muzyczną po bezkresach mórz i oceanów. Dla Zosi zagrają: Andrzej Korycki i Dominika Żukowska (godz. 18.30), zespół Canau oraz Trzecia Miłość. Początek o godz. 18.30.

Rockowo dla Zosi – 20 stycznia

Na niedzielę zaplanowano koncert  z ostrą dawką cięższego brzmienia w Klubie Muzycznym ASK.  Muzycznych wrażeń dostarczą nam zespoły Vallium i Crunkchicks. Start o godz. 19.00.

Z iskrą dla Zosi – 27 stycznia
Dalszy ciąg niezapomnianych wrażeń z ostrym brzmieniem zapewnią nam tydzień później składy:  OUTline, Vena Valley i No Na Bank w Klubie Carpe Diem (al. NMP 29). Wydarzenie zapowiadane jest jako oszałamiające show pop-rockowe, rozniecające namiętność i drapieżność. 

Akcja „Pomagamy Zosi” będzie kontynuowana przez kolejne miesiące. – Kolejnych atrakcji nie zabraknie. Aby pomóc Zosi zostaniemy jeszcze nie raz porwani na fantastyczny koncert (hip hopowy, szantowy i punkowy). Nie zabraknie też flash mobów i pozytywnie nastawionych ludzi z pozytywna energią na terenie Częstochowy, którzy pomagają Zosi – zapowiada Klaudia Nita, jedna z inicjatorek charytatywnej akcji.

Więcej informacji: www.pomocdlazosi.pl oraz na www.facebook.com/dlazosi.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dołącz do nas!

Zapisz się do Newsletera

Udało się zasubskrybować! Ups! Coś poszło nie tak...
Archiwum gazety
Edit Template
Materiały audio
Materiały wideo

Kontakt

Tygodnik Regionalny 7 dni

Al. Wolności 22 lok. 12
42-200 Częstochowa

Biuro reklamy

tel. 34 374 05 02
kom. 512 044 894
e-mail: marketing7dni@gmail.com
e-mail: redakcja7dni@interia.pl

 
Redakcja

tel. 34 374 05 02
e-mail: redakcja@7dni.com.pl
e-mail: redakcja7dni@interia.pl

Wydawca 7 dni

NEWS PRESS RENATA KLUCZNA
Al. Wolności 22 lok. 12
42-200 Częstochowa
NIP: 949-163-85-14
tel. 34/374-05-02
mail: redakcja@7dni.com.pl

Media społecznościowe

© 2023 Tygodnik Regionalny 7 dni
Skip to content