Skontaktuj się z nami!

Reklama

To jest miejsce na Twoją reklamę

Kontakt

Tygodnik Regionalny 7 dni

Al. Wolności 22 lok. 12
42-217 Częstochowa

Redakcja

tel. 34 374 05 02
redakcja@7dni.com.pl
redakcja7dni@interia.pl

Biuro reklamy

tel. 34 374 05 02
kom. 512 044 894
marketing7dni@gmail.com
redakcja7dni@interia.pl

Edit Template

Zmiany w organizacji ruchu 1 listopada

Uwaga kierowcy! W związku ze zbliżającym się dniem Wszystkich Świętych zaplanowany został szereg zmian w organizacji ruchu. Będą one obowiązywały w czwartek 1 listopada, natomiast o ich utrzymaniu bądź powtórnym wprowadzeniu w dniach od 2 do 4 listopada będzie decydować Policja.

Cmentarz Kule
Wyłączone z ruchu kołowego (z wyjątkiem MPK i TAXI) będą następujące odcinki ulic:
-ul. Dekabrystów od ul. Rolniczej do ul. Cmentarnej ,
-ul. Wały Dwernickiego od ul. Cmentarnej do ul. Fieldorfa – Nila
-ul. Cmentarna od ul. Tartakowej do bramy cmentarza.
·Ruch jednokierunkowy prowadzony będzie ul. Rolniczą począwszy od ul. Dekabrystów dalej Promenadą do ul. Brzeźnickiej, którą można będzie wyjechać w stronę Alei Wyzwolenia (w prawo)  lub  do ul. Dekabrystów (w lewo).
· Parkować będzie można na ul. Fieldorfa – Nila na odcinku od Promenady do przystanku MPK przy wejściu na teren cmentarza i na ul. Rolniczej ( na parkingu przyulicznym).

Cmentarz św. Rocha
· Wyłączony z ruchu kołowego będzie odcinek ul. św. Jadwigi ( z  wyjątkiem   autobusów   MPK  i   TAXI ) od ul. św. Rocha do ul. ks. Kubiny.  Od strony południowej do cmentarza można będzie dojechać ulicami:
· św. Jadwigi oraz jednokierunkowo ul. Wyszyńskiego, Ewy,  ks.  T.  Kubiny. Powrót  ( również  jednokierunkowo) – ul. św. Jadwigi,
· Ruch jednokierunkowy obowiązywał będzie na ul. Sikorskiego – wjazd od ul. św. Krzysztofa, wyjazd na ul. Bialską,
· Przełożenie ruchu tranzytowego – droga DK-46 ( wyłączona  z   ruchu ul. św. Jadwigi ), z kierunku od Opola ruch będzie się odbywał ulicami : św. Barbary, św.  Augustyna, Pułaskiego, ks. J. Popiełuszki , Jana Pawła II. W kierunku do Opola od Warszawy ruch będzie się odbywał ulicami Jana Pawła II, ks. J. Popiełuszki,  św. Kazimierza i  św.  Barbary. Na kierunku z Kłobucka do Opola ruch będzie się odbywał ulicami : św. Rocha,   Okulickiego,    Szajnowicza –  Iwanowa,  ks. J. Popiełuszki,  św. Kazimierza i  św. Barbary.
· Wyłączona z ruchu będzie ul. Jeleniogórska.

Cmentarz na Błesznie
Ul. Bohaterów   Katynia  będzie jednokierunkowa z wjazdem od Al. Wojska   Polskiego (  DK-1 )  i  wyjazdem  w  kierunku skrzyżowania z  ul. Jesienną i ul. Rakowską. Ruch jednokierunkowy nie dotyczy ruchu autobusów  MPK,  dla  których   przewidziano   ruch   dwukierunkowy na odcinku  od ul. Limbowej  do ul. Bienia. Od ul. Bienia będzie  ustawiony  zakaz  wjazdu  z  wyjątkiem  autobusów  MPK. Ruch będzie się odbywał w strefie   ograniczonej   prędkości   do   30 km / h.   Ponadto    ruch  jednokierunkowy obowiązywał  będzie  na  ul. Osikowej  (wjazd) oraz ul. Limbowej (wyjazd). Ul. Palmowa będzie całkowicie wyłączona z ruchu kołowego. Dopuszcza  się  parkowanie  po  stronie  zachodniej natomiast z uwagi na  ruch autobusów  postój  i zatrzymanie po stronie  wschodniej ul. Bohaterów Katynia  jest  zabroniony  od  skrzyżowania z ul. Palmową w kierunku ul. Bienia. Wjazd w ul. Bohaterów Katynia od strony skrzyżowania z ul. Bienia jest zabroniony.
 
Cmentarz na Stradomiu
Ruch jednokierunkowy wprowadzono na odcinku ul. Piastowskiej od skrzyżowania z ul. Kawodrzańską do ul. Przestrzennej z parkowaniem po stronie południowej ul. Piastowskiej. Wjazd w ul. Piastowską od strony ul. Przestrzennej będzie zabroniony.

Cmentarz na Lisińcu
Zmiany polegają na ograniczeniu parkowania na ciągu ul. Białostockiej po stronie wschodniej od wjazdu na drogę dojazdową do cmentarza do ul. Radomskiej. Parkowanie będzie możliwe na wyznaczonym parkingu oraz jezdni w rejonie cmentarza.

Cmentarz przy ul. Zbawiciela na Gnaszynie
Zmiany polegają na wprowadzeniu ruchu jednokierunkowego od ul. Drzewnej do ul. Cmentarnej w Blachowni. Wyznaczono parkowanie po prawej stronie ulicy.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dołącz do nas!

Zapisz się do Newsletera

Udało się zasubskrybować! Ups! Coś poszło nie tak...
Archiwum gazety
Edit Template
Materiały audio
Materiały wideo

Kontakt

Tygodnik Regionalny 7 dni

Al. Wolności 22 lok. 12
42-200 Częstochowa

Biuro reklamy

tel. 34 374 05 02
kom. 512 044 894
e-mail: marketing7dni@gmail.com
e-mail: redakcja7dni@interia.pl

 
Redakcja

tel. 34 374 05 02
e-mail: redakcja@7dni.com.pl
e-mail: redakcja7dni@interia.pl

Wydawca 7 dni

NEWS PRESS RENATA KLUCZNA
Al. Wolności 22 lok. 12
42-200 Częstochowa
NIP: 949-163-85-14
tel. 34/374-05-02
mail: redakcja@7dni.com.pl

Media społecznościowe

© 2023 Tygodnik Regionalny 7 dni
Skip to content