Skontaktuj się z nami!

Reklama

To jest miejsce na Twoją reklamę

Kontakt

Tygodnik Regionalny 7 dni

Al. Wolności 22 lok. 12
42-217 Częstochowa

Redakcja

tel. 34 374 05 02
redakcja@7dni.com.pl
redakcja7dni@interia.pl

Biuro reklamy

tel. 34 374 05 02
kom. 512 044 894
marketing7dni@gmail.com
redakcja7dni@interia.pl

Edit Template

Z okazji 15 rocznicy istnienia, w każdym numerze Tygodnika będziemy przypominać nasze stare wydania wraz z fragmentami artykułów.

Z okazji 15 rocznicy istnienia, w każdym numerze Tygodnika będziemy przypominać nasze stare wydania wraz z fragmentami artykułów.

Nr 51-52 (137-138) 2006
* „Smutne perspektywy dla lekarzy i pielęgniarek” – autorstwa rr

Za miesiąc 80 tysięcy pielęgniarek i lekarzy może stracić kontrakty, nowa definicja samozatrudnienia uderzy bowiem w kontrakty. Lekarze i pielęgniarki będą musieli przejść na etaty, a szpitale nie mają pieniędzy na umowy o pracę. (…) Redukcje personelu odczuliby pacjenci, bo w szpitalach byłoby wykonanych zdecydowanie mniej operacji i badań, a kolejki do nich jeszcze bardziej by się wydłużyły. 

Nr 1 (139) 2007
* „Galeria handlowa przy Krakowskiej” – autorstwa AK

W okolicach ulicy Krakowskiej Strażackiej i Alei Wojska Polskiego powstanie w przyszłości galeria handlowa. W Urzędzie Miasta zaprezentowano projekt zagospodarowania przestrzennego dla tego terenu. Plany obejmują rewitalizację obszaru zdegradowanego, zdynamizowanie przestrzeni miejskiej oraz stworzenie prestiżowego ośrodka usługowego.

Nr 2 (140) 2007
* „Internetowy System Rezerwacji Kolejki” – autorstwa AK

Na stronie Urzędu Miasta www.czestochowa.pl znajduje się link nowej usługi: Internetowy System Rezerwacji Kolejki. Umożliwia on ustalenie daty i godziny załatwienia spraw urzędowych w wydziałach umiejscowionych w budynku przy ul. Waszyngtona 58 przez internet. Dotyczy to w szczególności najczęściej załatwianych spraw: usług z zakresu ewidencji ludności (zameldowanie i wymeldowanie), dowodów osobistych, rejestracji pojazdów i wydawania praw jazdy. Tym samym część spraw możemy załatwić nie wychodząc z domu.

* „Gazociąg” – autorstwa AK
Trwa budowa gazociągu wysokoprężnego relacji Lubliniec-Częstochowa. Dzięki tej inwestycji nasze miasto będzie miało zapewniony wysoki stopień bezpieczeństwa energetycznego. Gazociąg pozwoli na zaopatrzenie w gaz niepodłączonych dotąd do sieci południowych i południowo-zachodnich terenów Częstochowy. Dzięki temu prywatni użytkownicy będą mogli zmodernizować swoje instalacje grzewcze i podnieść poziom codziennego życia. 

Nr 3 (141) 2007
* „Będą wybory” – autorstwa Renaty Ryłko

Kilkudziesięciu samorządowców regionu częstochowskiego straci objęte niedawno funkcje, ponieważ nie dostarczyli na czas wojewodzie śląskiemu swoich oświadczeń majątkowych i informacji o działalności gospodarczej współmałżonków. A wszystko za sprawą nowej ordynacji wyborczej. Przewodniczący rad mieli na to 30 dni od daty wyboru, a wójtowie, burmistrzowie i prezydenci 30 dni od zaprzysiężenia. Niestety wielu samorządowców zaspało. W skali kraju problem dotyczy kilkuset osób.

* „Jacek Magiera – Raków zawsze będzie w moim sercu” – autor nieznany
Jeden z najlepszych piłkarzy w historii częstochowskiego Rakowa, Jacek Magiera zdecydował się na zakończenie kariery piłkarskiej. Teraz priorytetem dla byłego piłkarza zawodowego będzie przekazywanie zdobytej wiedzy młodym adeptom piłki nożnej. Jacek Magiera wzmocni sztab trenerski pierwszego zespołu Legii Warszawa i będzie odpowiedzialny zarówno za rozwój sportowy, jak i wychowawczy młodych zawodników stołecznego klubu.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dołącz do nas!

Zapisz się do Newsletera

Udało się zasubskrybować! Ups! Coś poszło nie tak...
Archiwum gazety
Edit Template
Materiały audio
Materiały wideo

Kontakt

Tygodnik Regionalny 7 dni

Al. Wolności 22 lok. 12
42-200 Częstochowa

Biuro reklamy

tel. 34 374 05 02
kom. 512 044 894
e-mail: marketing7dni@gmail.com
e-mail: redakcja7dni@interia.pl

 
Redakcja

tel. 34 374 05 02
e-mail: redakcja@7dni.com.pl
e-mail: redakcja7dni@interia.pl

Wydawca 7 dni

NEWS PRESS RENATA KLUCZNA
Al. Wolności 22 lok. 12
42-200 Częstochowa
NIP: 949-163-85-14
tel. 34/374-05-02
mail: redakcja@7dni.com.pl

Media społecznościowe

© 2023 Tygodnik Regionalny 7 dni
Skip to content