Skontaktuj się z nami!

Reklama

To jest miejsce na Twoją reklamę

Kontakt

Tygodnik Regionalny 7 dni

Al. Wolności 22 lok. 12
42-217 Częstochowa

Redakcja

tel. 34 374 05 02
redakcja@7dni.com.pl
redakcja7dni@interia.pl

Biuro reklamy

tel. 34 374 05 02
kom. 512 044 894
marketing7dni@gmail.com
redakcja7dni@interia.pl

Edit Template

WIELKI HOROSKOP NA 2023 ROK

Sprawdź, co w Nowym Roku szykują dla ciebie gwiazdy!

Baran (21 marca – 19 kwietnia)

2023 to rok przełomowy dla Baranów. Profity, dobre układy ze współpracownikami, satysfakcjonujące zakończenie pewnego etapu edukacji. Przed tobą doskonałe perspektywy edukacyjne i zawodowe, które zaczną się rozwijać. Będzie aż tak dobrze, że z nudów zaczniesz prowokować konflikty, które niczego nie wniosą, a brak zahamowań i wyczucia odbije się niekorzystnie na twoich przyjaźniach. Ewentualne straty powetujesz sobie w innych dziedzinach – w tym roku będziesz mieć ogromne powodzenie u płci przeciwnej. Będziesz wybierać, przebierać. Gra na kilka frontów może jednak nie wyjść ci na zdrowie, jeśli jesteś już w stałym związku.  A skoro o zdrowiu mowa, to możesz mieć problemy laryngologiczne. W wakacje musisz zwolnić i zająć się totalną regeneracją organizmu i psychiki. Dobrym pomysłem jest wyjazd nad morze.

Byk (20 kwietnia – 20 maja)

W roku 2023 pojawią się powolne, ale ważne zmiany – mniej obowiązków, więcej przyjemności. Los przyniesie ci wiele prezentów, w tym wspaniałe nagrody ekonomiczne. Hossa zacznie się od maja. Będzie cię stać na mieszkanie czy dom, a nawet na powiększenie lub założenie rodziny. Wokół twojej osoby wytworzy się aura chwały i sławy. Szykują się dalekie podróże i holistyczny 
rozwój twojej osobowości. Jednocześnie zmienisz się fizycznie, niesiony fantazją eksperymentów wizerunkowych. Zamiana jednak ci nie posłuży. Latem romantyczna aura popchnie cię w ramiona egzotycznych miłości. Ktoś cię rozgrzeje, a może nawet rozpali. W tym roku pojawi się także znaczna ulga w stanie zdrowia. Kręgosłup przestanie aż tak doskwierać. Niestety nabierzesz też niechcianych krągłości. Jesienią pojawią się kłopoty ze snem. Nie zaniedbuj swoich bliskich.

Bliźnięta (21 maja – 20 czerwca)

Wychodzisz z trudnego okresu, a rok 2023 przyniesie wyraźną poprawę. Z wielkim impetem wpadniesz na właściwy, zawodowy i osobisty tor. Nagle staniesz się szefem, prezesem, dyrektorem, liderem jakiejś grupy. Przed wieloma Bliźniętami otwiera się kariera, związana z życiem publicznym. Los obdarzy cię sukcesami finansowymi i prawdziwym uśmiechem Fortuny. Pojawią się biznesowe oferty płynące z dalekich stron i propozycje kontraktów. Popadniesz w życiowy dylemat – „tyle tego, że sam nie wiem co wybrać”. Niełatwo będzie za tobą nadążyć, a przecież umiar to cnota godna cesarza. Bliscy będą mieli dość ciągłych zmian w scenariuszu. Kwiecień przyniesie zaskakujący, płomienny i… krótkotrwały romans. W kwestii zdrowia zwróć uwagę na słabość twoich kości. Starsze Bliźnięta powinny wykonać badanie w kierunku osteoporozy.

Rak (21 czerwca – 22 lipca)

Ten rok zaczyna się bardzo sprzyjającym akcentem – czeka cię wiele sukcesów zawodowych i osobistych. Powoli zmienia się aura wokół ciebie na bardziej przyjazną i weselszą, a nastąpi to od marca. Nareszcie ukończysz projekty i dzieła, które stoją napoczęte od kilku lat i nie mogły się doczekać finału. Nie ma takich założeń, które są teraz zbyt ambitne, wszystkie cele zostaną osiągnięte. Najlepsze są wieści materialne i finansowe, ponieważ od maja czeka cię duża poprawa w portfelu. 2023 to dobry pod względem pieniędzy rok. Los ma dla ciebie ostrzeżenie, jeśli chodzi o podróże. W trakcie zimowych wyjazdów możesz zgubić coś cennego. Ciepłe miesiące natomiast przyniosą miłosne uniesienia i nowy żar w twoim partnerstwie. Zdrowotnie uważaj na skoki ciśnienia. Zagraża ci również nadkwasota i problemy z układem pokarmowym. Może drobna dieta?

Lew (23 lipca – 22 sierpnia)

2023 to nie będzie łatwy rok dla Lwów. Co prawda w pierwszych miesiącach dostaniesz od losu porcję energii i determinacji, ale w zderzeniu z rzeczywistością twój zapał zniknie. Odpuść, a poczujesz się wolny, pękną kajdany i w końcu zechcesz skorzystać z braku zobowiązań. Możliwe, że rozwiążesz jakąś długoletnią umowę i dzięki temu przestrzeń na nowe działania znacznie się powiększy. Staraj się ograniczać wydatki – niełatwe zadanie dla największego znaku zodiaku. Działasz jak magnes na płeć przeciwną, ale niestety jest pewien kłopot – przyciągasz ciemne typy osobowości, zaborczych i zazdrosnych partnerów. Latem będziesz bardzo kochliwy, ale i bardzo zmienny. W sprawie zdrowia Lwy powinny uważać na poziom cholesterolu i zbadać trójglicerydy. Niestety coraz dotkliwsze okażą się problemy ze stawami. Czas więc na gruntowny „remont”.

Panna (23 sierpnia – 22 września)

Jeśli sztuka jest sposobem na pokonanie strachu i zdominowanie nieznanego, rok 2023 da ci wiele możliwości wyjścia ze swojej strefy komfortu. Czas się odważyć. Los zapewni ci kontrolę i skrupulatne przygotowanie do tych wielkich zmian. A że dobrze zarządzasz swoimi finansami i planami, zacznij budować, remontować, kupować i sprzedawać, a nawet zagłębiać się w tematy związane z nieruchomościami. Będzie cię po prostu na wszystko stać. Pamiętaj, że lipiec i sierpień to dla ciebie czas absolutnego odpoczynku, którego nie wolno zakłócać niczym innym, ponieważ twoja psychika może nie wytrzymać obciążeń. Nie w głowie ci chwilowe flirty ani emocjonujące przygody. W tym roku pragniesz stabilizacji, spokoju, miłości długofalowej i poczucia bezpieczeństwa. Niebo wysłucha twoich próśb i ześle ci sielankę we dwoje. Może być aż nudno.

Waga (23 września – 22 października)

W tym roku gwiazdy zapraszają cię do otwarcia się na innych i na świat. Powinieneś traktować priorytetowo działania społeczne, ale uważaj, aby nie zatracić się, próbując zadowolić wszystkich.
Obudzisz w sobie ogień i pasję, o którą nawet się nie podejrzewasz. Teraz bez trudu pojmiesz, co jest w twoim życiu najważniejsze. Mówiąc o miłości, zwróć uwagę na wszelkie wątpliwości, a przede wszystkim na flirty, chociaż z drugiej strony na taki rok czekałeś bardzo długo. Gdy już nabierzesz pewności, możesz z zaangażowaniem rzucić się w czyjeś ramiona i nie dbać o to, jak odbiorą to znajomi czy rodzina. Będziesz bardziej spontaniczny, mniej kalkulujący. Szalona miłość, której nikt nie daje szansy może się okazać tą właściwą. Zasadniczo nie jest to słaby rok, jeśli chodzi o twoje zdrowie, chociaż mogą pojawić się przejściowe kłopoty z układem moczowym.

Skorpion (23 października – 21 listopada)

W tym roku nadal będziesz poszukiwać stabilności i postępu. Szczególnie ważne będzie, aby nie tracić pewności siebie, zwłaszcza w drugiej połowie roku. Użyj swojej strategicznej intuicji do podejmowania decyzji, wyobraź sobie, co jest po drugiej stronie wzgórza. Poświęć się ćwiczeniom fizycznym, aby mieć jaśniejszy umysł. W miesiącach letnich uważaj, aby nie narobić sobie wrogów! Jeśli ich wyhodujesz, zostaną z tobą na lata i tyleż samo będą ci spędzać sen z powiek. W tym roku miłość woła cię z daleka od domu. Nie byłoby w tym nic zdrożnego, gdyby nie to, że są pewne zobowiązania, które czekają na miejscu… W kwestiach sercowych wiele pokus i prawdziwy twardy orzech do zgryzienia. Iść za głosem serca, czy poczuciem obowiązku? W tym roku masz zdrowie jak koń i będziesz czuł się wyśmienicie. Potencjał, energia i siła jest ponadprogramowa.

Strzelec (22 listopada – 21 grudnia)

Los wspiera wszystkie twoje pomysły i sprzyjać ci będzie do maja. Wczesna wiosna to moment na eksplorowanie dalekich miejsc i szukanie dobrej lokalizacji dla twoich biznesów. Później przyjdzie czas na stopniowe wprowadzenie ograniczeń. Z chaotycznego i impulsywnego działania przejdziesz na metodyczność, pragmatyczność i systematyczność. Będziesz twardo stąpać po ziemi. Nagle zniknie twoja gorąca głowa, postawisz na wykonalny plan. Spłacisz zobowiązania z poprzednich lat, a nawet zaczniesz, co całkiem do ciebie niepodobne, oszczędzać. W połowie roku czeka cię czas rozliczeń, w tym również tych sądowych i urzędowych. Bardzo możliwe, że ktoś będzie cię ścigał za niezrealizowane obietnice z przeszłości, więc trzeba będzie udowodnić swoją niewinność. Los wieszczy kłopoty z kręgosłupem i stawami. Mogą pojawić się również problemy ze stopami.

Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia)

W 2023 roku będziesz potrzebował otwartego umysłu, aby skorzystać z wielu możliwości, które zostaną ci podane na talerzu. Skoncentruj się na drobiazgach, bo to one przybliżą cię do celu. Wyraźnie poczujesz, że długofalowe czekanie się powiodło. Od wiosny możesz się spodziewać 
nadprogramowych profitów i większych zysków. Ciesz się, bo od przybytku głowa nie boli. W tym roku zdobędziesz jakieś prestiżowe stanowisko, osiągniesz spory sukces, odniesiesz zwycięstwo nad dawnymi przeciwnikami, w tym również to sądowe. Uważaj, aby nie przesadzić z narzuceniem sobie coraz to nowych wyzwań. Pod wpływem zbyt wybujałej ambicji będziesz chcieć więcej, niż możesz ugryźć. I oby zarobek nie przysłonił ci oczu, bo wówczas zapomnisz o potrzebach bliskich. W tym roku zapragniesz się ustatkować. Twoja miłość znajdzie stabilną przystań i rozkwitnie.

Wodnik (20 stycznia – 18 lutego)

Ostatnie lata były dla ciebie czymś w rodzaju okresu próbnego. Jeśli nie dotyczyły braku pracy lub pieniędzy, to złamanego serca lub innych smutków. Rok 2023 to dla Wodnika początek nowej ery, będą miały miejsce przełomowe wydarzenia. Los przeniesie cię do strefy finansów i poczucia własnej wartości. Od maja nastąpi rozwój w podstawowym obszarze życia. Poza powiększeniem rodziny, remontem i innymi działaniami to czas zarabiania pieniędzy, a będzie ci to szło wyjątkowo łatwo. W 2023 roku twoja rzeczywista samotność lub jej poczucie się skończy. Nagle okaże się, że jesteś obiektem pożądania osób. Jak posucha to posucha, a tutaj masz… klęska urodzaju! Ktoś spróbuje rzucić na ciebie miłosny czar, zatem uważaj, bo z tymi sprawami nie ma żartów. Zdrowotnie nadszedł czas, aby odwiedzić endokrynologa i zadbać o hormonalną równowagę.

Ryby (19 lutego – 20 marca)

Nadszedł czas Ryb, aż poczują lekki zawrót głowy. Można powiedzieć, że od dawna nie miały tak dobrej passy. Bardzo dużo rzeczy zmieni się na lepsze, a Ryby będą cieszyć się powodzeniem w każdym aspekcie życia. Możesz spodziewać się wielu sukcesów zawodowych. Pieniądze będą płynąć szerokim strumieniem, lecz należy pamiętać, że zależy to od osobistych i biznesowych relacji z innymi ludźmi. W interesach czasami trzeba ustąpić, by później zyskać o wiele więcej. I kwestia najważniejsza – w sprawach zawodowych kieruj się intuicją. Jako że w 2023 będziesz mieć więcej szczęścia niż inni, również w miłości będzie ci się wiodło. Nie bój się rozpoczynać nowego rozdziału w swoim życiu. Zdrowotnie… jak zawsze: zapalenie zatok, przewlekłe zapalenie stawów i narządów oddechowych, czasami bóle pleców i karku. Czas na basen i regularne ćwiczenia.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dołącz do nas!

Zapisz się do Newsletera

Udało się zasubskrybować! Ups! Coś poszło nie tak...
Archiwum gazety
Edit Template
Materiały audio
Materiały wideo

Kontakt

Tygodnik Regionalny 7 dni

Al. Wolności 22 lok. 12
42-200 Częstochowa

Biuro reklamy

tel. 34 374 05 02
kom. 512 044 894
e-mail: marketing7dni@gmail.com
e-mail: redakcja7dni@interia.pl

 
Redakcja

tel. 34 374 05 02
e-mail: redakcja@7dni.com.pl
e-mail: redakcja7dni@interia.pl

Wydawca 7 dni

NEWS PRESS RENATA KLUCZNA
Al. Wolności 22 lok. 12
42-200 Częstochowa
NIP: 949-163-85-14
tel. 34/374-05-02
mail: redakcja@7dni.com.pl

Media społecznościowe

© 2023 Tygodnik Regionalny 7 dni
Skip to content