Skontaktuj się z nami!

Reklama

To jest miejsce na Twoją reklamę

Kontakt

Tygodnik Regionalny 7 dni

Al. Wolności 22 lok. 12
42-217 Częstochowa

Redakcja

tel. 34 374 05 02
redakcja@7dni.com.pl
redakcja7dni@interia.pl

Biuro reklamy

tel. 34 374 05 02
kom. 512 044 894
marketing7dni@gmail.com
redakcja7dni@interia.pl

Edit Template

WIELKI HOROSKOP NA 2020 ROK

BARAN (21 marca – 19 kwietnia)

Dla wielu jesteś wzorem. Twoja ścieżka życiowa i metody pokonywania przeciwności losu wzbudzają podziw i zazdrość. Pierwsza nauka tego roku będzie dotyczyła utrzymania wizerunku w obliczu nieprzewidzianych przeszkód. Plany dotyczące spraw fundamentalnych, takich jak pieniądze i bezpieczeństwo, realizują się niemal bez Twojego wkładu. Zobaczysz efekty swoich wysiłków, finansowe braki odejdą w przeszłość. Pojawi się zaproszenie do obiecującej inicjatywy. Nie zamykaj uszu na cichsze głosy, które naprawdę są życzliwe. Najlepsze rzeczy rozwijają się powoli. Barany w 2020 roku powinny wystrzegać się gwałtownych zmian i nagłych decyzji.

BYK (20 kwietnia – 22 maja)

2020 to czas wychodzenia ku światłu, zyskujesz charyzmę i potrzebę wyjścia na zewnątrz. Masz najlepszy moment, by złożyć papiery na studia, wystartować w przetargu, ubiegać się o dofinansowanie. Naprawisz szkody wywołane dawnymi konfliktami i zaniedbaniami, być może zdobędziesz zainteresowanie obiektu westchnień. Po turbulencjach pierwszej połowy roku możesz wrócić do swojej metody pracy bez zamykania się w rutynie. Bardzo wiele spraw toczy się naokoło Ciebie i dzięki Tobie. Uda Ci się doprowadzić do finału sprawy rozpoczęte wcześniej. Spójrz w głąb siebie i spróbuj obiektywnie określić, jaki jest Twój stosunek do własnych osiągnięć i porażek.

BLIŹNIĘTA (23 maja – 21 czerwca)

2020 rok to przede wszystkim poszerzanie sieci znajomości, część z nich zaowocuje poprawą sytuacji materialnej. Możliwa jest zmiana pracy, spadek, wygrana w loterię, ale nade wszystko życzliwość otoczenia otwierająca dotychczas zamknięte drzwi. Cały 2020 rok to czas wielkiej satysfakcji. Szczęśliwa miłość, spełnienie, sukcesy zawodowe – wszystko jest w zasięgu ręki. Część tego splendoru to miraż, ale obfitość jest tak duża, że nie warto zatruwać sobie przyjemności. Pojawi się też sposobność na awans, mnogość ofert nie do odrzucenia. Wspaniałe perspektywy, zwłaszcza na pomnożenie majątku. Ten rok będzie dla Bliźniąt niesamowicie szczęśliwy.

RAK (22 czerwca – 22 lipca)

Dzięki przejściu przez konflikty i zawirowania w roku 2019 teraz zyskasz poczucie sprawczości i władzy nad losem. Ustabilizuje się też sytuacja materialna, w dalszej perspektywie masz szansę na awans lub pomnożenie majątku. Dodatkowe pieniądze pojawią się z nieoczekiwanego, niezwiązanego z zarobkiem źródła. Od początku drugiej połowy roku nastąpi stabilizacja i spokojny wzrost. W karierze czas potraktować się poważnie. Nabierzesz perspektywy, która dotychczas wydawała Ci się nieosiągalna. Ten rok dla Raków będzie pełen niespodzianek rodzinnych. Śluby i ciąże wśród przyjaciół i najbliższych. Dla Raków w stałym związku to czas na dziecko.

LEW (23 lipca – 23 sierpnia)

Stąpasz mocno po ziemi i jesteś pełen entuzjazmu. Wchodzisz w nowy rok po korzystnym podsumowaniu poprzedniego. Masz jasność, co do kierunku rozwoju i przejawiasz pełną gotowość do podjęcia się trudów zerwania ze szkodliwymi obyczajami. Mając tyle energii, dobrze zrobisz wprowadzając w życie pierwsze postanowienia. Zapisz się na siłownię, rzuć palenia etc. Niestety wraz z wiosną nadejdą przeszkody. Zaczniesz zastanawiać się nad zmianą profesji. Finanse napotkają przeszkody natury prawnej – niedopatrzenia i niedoczytane umowy zbiorą teraz żniwo. Na szczęście nic nie zakłóci miru domowego. W miłości nowa iskra. Nie dopuść, by zgasła.

PANNA (24 sierpnia – 22 września)

Jeśli pozwoliłeś sobie popłynąć za ciosem, odkryjesz pokłady kreatywnej energii witalnej. Możesz ją spożytkować na zabawę, ale równie zasadne będzie żądanie podwyżki. Okaże się, że jedyną przeszkodą w osiągnięciu celu był brak odwagi. Masz teraz szansę zmienić swój wizerunek na nieustraszonego pracownika. Może też pojawić się drobny zgrzyt na linii Ty – Twoi bliscy. Przyczyną najprawdopodobniej będzie Twój zdrowy egoizm, nie poddawaj się. W okolicach połowy roku poprawi się Twoja sytuacja mieszkaniowa, w co wliczają się: przeprowadzka, remont, nowi sąsiedzi. Pomyślność w stałych i przelotnych związkach. Niespodzianki czekają na singli.

WAGA (23 września – 22 październik)

W poprzednich latach większą część czasu poświęcałeś na pracę i zdobywanie zasobów. W 2020 roku rób dalekosiężne plany i organizuj wokół nich codzienność. Równolegle wydarzy się ogromny progres w kwestii mieszkania – kupna, sprzedaży, remontu etc. Kwitnie też sfera finansowa, nie ma przed Tobą barier. Możesz dostać ofertę prestiżowej pracy lub przeforsować projekt, który przyniesie Ci zyski i sławę. Ważne, żeby wszystko, co najistotniejsze domknąć przed październikiem, póki los sprzyja. Jedynie zakończenie roku będzie nieco męczące, bo niestety gwiazdy mówią o niespodziewanym obrocie spraw dotyczących kariery. Nie pakuj się w romanse.

SKORPION (23 października – 21 listopada)

Przez cały 2020 rok pojawiać się będą osoby i niedomknięte sprawy z przeszłości, ujawnią się sekrety, które nie będą dla Ciebie przyjemne. Zostaniesz skonfrontowany ze sprawami zamiecionymi niegdyś pod dywan. W sferze zawodowej w 2020 roku możesz zdecydować, czy chcesz potraktować swoją pracę jak powołanie. Wiele przemawia za tym, żeby szukać dalej i dlatego lato zaskoczy Cię na niekorzyść. Pragmatyczny nastrój końca roku, czy raczej konieczność przywróci Cię światu. Warto pomyśleć o zawiązaniu kreatywnej współpracy, bo Kosmos sprzyja uniom zawodowym. Finansowo raczej po staremu, kariera natomiast wymaga definicji celów.

STRZELEC (22 listopada – 21 grudnia)

Wiosna 2020 roku przyniesie Strzelcom odnowienie uczucia i dużą dawkę spotkań towarzyskich. Jedna z takich okazji może zaowocować ważnymi znajomościami i szansą na udział w interesującym projekcie. Dopóki to nie nastąpi, większą część czasu poświęcisz na zarabianie pieniędzy. Latem zaczniesz mieć jasną wizję ścieżki, którą należy obrać, i wystarczająco dużo odwagi i zapału, żeby dotrwać do celu. Dostaniesz ogromne wsparcie od kogoś ze znajomych.
Jesteś odpowiednio przygotowany, by stawić czoła gwałtownym zmianom nadciągającym wraz z końcem roku. Dopóki zmiana nie wiąże się ze stratą, dopóty wszystko toczy się w dobrą stronę.

KOZIOROŻEC (22 grudnia – 19 stycznia)

Przekraczanie granic – Twoich lub przez Ciebie, to 2020 rok. Mogą pojawić się obiecujące propozycje, impulsy zachęcające do wyzbycia się kompleksów, ale grozi też pycha. Z drugiej strony wszelkie stany braku samokrytyki są tym, co pozwala rozwinąć kreatywność i przydają się u poszukiwaczy przygód. Wyłonisz się z mroku nowy i wyposażony tylko w to, co jest dla Ciebie ważne. Twoje priorytety będą jasno określone i nareszcie przestaniesz oszukiwać sam siebie. Polub minimalizm. Skończ rodzinne niesnaski i doceń krąg przyjaciół, bo są Ci podporą. Sporo szans na nowe podboje, z których możesz skorzystać. Wieloletnie relacje czeka renesans i nowa jakość.

WODNIK (20 stycznia – 18 lutego)

Koniec cyklu bezkompromisowego ognia, który towarzyszył Ci w 2019 roku. Podsumowujesz i organizujesz, czyli oczyszczasz sczerniałą substancję przed ostateczną jej transformacją w złoto. Będzie to kariera, finanse, konstruktywne zmiany. Osiągniesz równowagę pod warunkiem, że nie pozwolisz do głosu dojść – tak dobrze Ci znanemu – chaosowi. 2020 rok to bardzo dobry czas, by wchodzić w biznesowe alianse. Szansa na pewną dozę zbytku. Uważaj tylko, żeby nie przeoczyć wymarzonej oferty. Kluczem pozostają odpowiedni ludzie. Ucz się i działaj w odpowiednim towarzystwie. Najbliższe grono towarzyskie pozostanie bez zmian, miłość może zaskoczyć.

RYBY (19 lutego – 19 marca)

2020 rok to czas energii i odwagi, działaj bez zastanowienia, los sprzyja ludziom czynu. Bardzo istotne będą spotkania z osobami o charakterze dominującym. Zarówno w sferze romansów, jak i zawodowej nie opieraj się ich wpływom. Wyzwolenie z kleszczy zdrowego rozsądku uświadomi Ci, jak dalece ten rozsądek był ukłonem w stronę rodzinnej tradycji albo wymogów społecznych. Wiosenne spotkania przyniosą owoce pod koniec roku. Dzięki podjętym wcześniej decyzjom i przychylności wpływowych osób poprawie ulegnie Twój stan konta. Unikaj hazardu. Twoje możliwości są nieskończone, wszystko potoczy się zgodnie z planem i Twoimi zamierzeniami.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dołącz do nas!

Zapisz się do Newsletera

Udało się zasubskrybować! Ups! Coś poszło nie tak...
Archiwum gazety
Edit Template
Materiały audio
Materiały wideo

Kontakt

Tygodnik Regionalny 7 dni

Al. Wolności 22 lok. 12
42-200 Częstochowa

Biuro reklamy

tel. 34 374 05 02
kom. 512 044 894
e-mail: marketing7dni@gmail.com
e-mail: redakcja7dni@interia.pl

 
Redakcja

tel. 34 374 05 02
e-mail: redakcja@7dni.com.pl
e-mail: redakcja7dni@interia.pl

Wydawca 7 dni

NEWS PRESS RENATA KLUCZNA
Al. Wolności 22 lok. 12
42-200 Częstochowa
NIP: 949-163-85-14
tel. 34/374-05-02
mail: redakcja@7dni.com.pl

Media społecznościowe

© 2023 Tygodnik Regionalny 7 dni
Skip to content