Skontaktuj się z nami!

Reklama

To jest miejsce na Twoją reklamę

Kontakt

Tygodnik Regionalny 7 dni

Al. Wolności 22 lok. 12
42-217 Częstochowa

Redakcja

tel. 34 374 05 02
redakcja@7dni.com.pl
redakcja7dni@interia.pl

Biuro reklamy

tel. 34 374 05 02
kom. 512 044 894
marketing7dni@gmail.com
redakcja7dni@interia.pl

Edit Template

WĘDKARZ: Piknik wędkarski dla dzieci w Rzerzęczycach

Po raz kolejny w „Dolinie dwóch stawów” w Rzerzęczycach odbył się „Piknik wędkarski dla dzieci”. Zorganizowało go: Stowarzyszenie „Gruszka” z Rzerzęczyc, Koło PZW Wykromet, OSP Rzerzęczyce, Koło Gospodyń Wiejskich, Forum Równych Szans i Zespół Szkół w Rzerzęczycach, a tradycyjnie pieczę medialną nad całością objął Tygodnik Regionalny .

Jak co roku organizatorzy przygotowali dla dzieci bardzo wiele atrakcji. „Maluszki” łowiły wędką z ogromnym haczykiem zabawki na sucho, można było pokonać tor przeszkód przygotowany przez Straż Pożarną, zabawić się na dwóch ogromnych „dmuchańcach”. Była też możliwość przejechania się na koniach Hamish i Blue Baker, które pełnią służbę w Częstochowskiej Policji (panowie z Policji Konnej sierżanci sztabowi: Jarosław Wysmołek i Marek Kulik czuwali nad bezpieczeństwem całej imprezy).
Były słodycze w tym ogromne waty cukrowe i ciasta, napoje, grochówka i oczywiście kiełbaski z ogniska.
Jednak najważniejszym punktem pikniku były zawody wędkarskie. 60 zawodniczek i zawodników (w tym podopieczni Domu Dziecka w Blachowni) wraz z „obsługą techniczną” w postaci rodziców, dziadków, wujków czy rodzeństwa rywalizowało na dwóch stawach. Łowiono: karpiki, płotki, okonie, wzdręgi i jazie. Po dwugodzinnych zmaganiach i zważeniu ryb Sławomir Kowalik (pomysłodawca całej imprezy) ogłosił wyniki.

Najlepsi okazali się:
grupa młodsza (7-10 lat) 

1. Klaudia Lęczewska
2. Nadia Zborowska
3. Robert Winiarek
grupa starsza (11-14 lat)
1. Robert Czarnecki
2. Michał Blady
3. Grzegorz Kamiński.

Wszyscy uczestnicy zawodów wędkarskich otrzymali: dyplomy, upominki wędkarskie i pamiątkowe opaski odblaskowe a najlepsze trójki w swoich kategoriach wiekowych dodatkowo puchary, które wręczyli: przedstawiciele władz: Gminy, Powiatu, Szkolnictwa, PZW Częstochowa oraz Miasta Częstochowy.
Nadia Zborowska za złowienie największej ryby zawodów (karpia 25 cm) otrzymała specjalną statuetkę i upominek ufundowany przez radnego Miasta Częstochowy Dariusza Kapinosa. Tak dużej imprezy bez pomocy darczyńców organizatorzy nie byli by w stanie zorganizować i tu należą się w imieniu dzieci ogromne podziękowania. A oto oni: urząd gminy Kłomnice, Bank Spółdzielczy w Kłomnicach, PZW Częstochowa, GS Kłomnice, firma „RUMPOL”, Zygmunt Tomaszewski – „DREWBUD”, Dariusz Gołębiewski – „WAFELEK”, Krzysztof Gzięło -„GAZELO”, Zenon Nowak – Zakład Masarski „CEGIELNIA” oraz sklepy wędkarskie: Michała Łebkowskiego, Jerzego Bekusa, Dariusza Kapinosa i Sławomira Kowalika.
Specjalne podziękowania dla Tygodnika Regionalnego 7 dni za objęcie całej imprezy patronatem medialnym.
Na koniec napiszę, że odpowiednio przygotowany teren i przyjazna aura oraz duża ilość atrakcji spowodowała, iż parę setek ludzi wróciła do domów z ,,Doliny Dwóch Stawów ” w pełni zadowolona z miło spędzonej niedzieli.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dołącz do nas!

Zapisz się do Newsletera

Udało się zasubskrybować! Ups! Coś poszło nie tak...
Archiwum gazety
Edit Template
Materiały audio
Materiały wideo

Kontakt

Tygodnik Regionalny 7 dni

Al. Wolności 22 lok. 12
42-200 Częstochowa

Biuro reklamy

tel. 34 374 05 02
kom. 512 044 894
e-mail: marketing7dni@gmail.com
e-mail: redakcja7dni@interia.pl

 
Redakcja

tel. 34 374 05 02
e-mail: redakcja@7dni.com.pl
e-mail: redakcja7dni@interia.pl

Wydawca 7 dni

NEWS PRESS RENATA KLUCZNA
Al. Wolności 22 lok. 12
42-200 Częstochowa
NIP: 949-163-85-14
tel. 34/374-05-02
mail: redakcja@7dni.com.pl

Media społecznościowe

© 2023 Tygodnik Regionalny 7 dni
Skip to content