Skontaktuj się z nami!

Reklama

To jest miejsce na Twoją reklamę

Kontakt

Tygodnik Regionalny 7 dni

Al. Wolności 22 lok. 12
42-217 Częstochowa

Redakcja

tel. 34 374 05 02
redakcja@7dni.com.pl
redakcja7dni@interia.pl

Biuro reklamy

tel. 34 374 05 02
kom. 512 044 894
marketing7dni@gmail.com
redakcja7dni@interia.pl

Edit Template

WĘDKARZ: Piknik wędkarski dla dzieci w „Dolinie Dwóch Stawów”

Już tradycyjnie, Stowarzyszenie „Gruszka” z Rzerzęczyc, Koło PZW Wykromet, OSP z Rzerzęczyc i Skrzydlowa, Koło Gospodyń Wiejskich i Zespół Szkół w Rzerzęczycach zorganizowało „Piknik wędkarski dla dzieci”. Honorowy patronat objął Piotr Juszczyk wójt gminy Kłomnice, a tradycyjnie pieczę medialną nad całością sprawował Tygodnik Regionalny .

Najważniejszym punktem pikniku były zawody wędkarskie, do których przystąpiło 71 zawodniczek i zawodników. Po dwugodzinnych zmaganiach i zważeniu ryb przez sędziów wędkarskich: Mirosława Kowalika i Pawła Kleca, przyszła pora na część oficjalną. 
Sławomir Kowalik pomysłodawca całej imprezy zaprosił wszystkich zgromadzonych na ogłoszenie wyników. Nim je ogłosił Robert Amborski prezes Koła PZW Wykromet wraz z Rafałem Jędrysiakiem wiceprezesem Okręgu PZW w Częstochowie wręczyli mu puchar od Okręgu PZW Częstochowa dla Stowarzyszenia „Gruszka” za szerzenie wędkarstwa wśród dzieci. Wręczyli również Medale za Zasługi w Rozwoju Wędkarstwa Polskiego, które Zarząd Główny PZW przyznał: Barbarze Dominiak prezes Banku Spółdzielczego w Kłomnicach, Marii Makles prezes Koła Gospodyń Wiejskich w Rzerzęczycach, Igorowi Bronne wiceprezesowi Koła Łowieckiego „Cyranka” z Sosnowca i Stanisławowi Wołkowi prezesowi Ochotniczej Straży Pożarnej w Rzerzęczycach. Od koła Wykromet wręczono również pamiątkowe statuetki wieloletnim sponsorom: Jerzemu Bekusowi, Michałowi Łebkowskiemu, Januszowi Krysiakowi i Sławomirowi Kowalikowi.

Po wręczeniu wyróżnień ogłoszono wyniki zawodów. Zwycięscy otrzymali puchary, najlepsze dziesiątki medale i wszyscy dyplomy, pamiątkowe znaczki, smycze i oczywiście upominki od sponsorów. Do wcześniej wymienianych gości i organizatorów podczas wręczania nagród dołączyli: Piotr Juszczyk wójt gminy Kłomnice, Jan Miarzyński członek Zarządu Powiatu Częstochowa, Sylwester Politański radny gminy Kłomnice i Teresa Banaszkiewicz organizatorka wszystkich zabaw dla najmłodszych, niebiorących udziału w zawodach wędkarskich. Zawody wędkarskie były głównym punktem imprezy, ale również dzieci mogły łowić wędką z ogromnym haczykiem zabawki na sucho, można było pokonać tor przeszkód przygotowany przez Straż Pożarną, zabawić się na dwóch ogromnych „dmuchańcach”, pojeździć na koniu i kucyku ze „Stajni Pod Dębem” w Łojkach czy popływać na łodzi z OSP Skrzydlów. Było również coś dla podniebienia: cukierki, ciasta, napoje, grochówka, kiełbaski z ogniska i pieczony dzik (podarunek Koła Łowieckiego „Cyranka” z Sosnowca). 
Tak dużej imprezy bez pomocy darczyńców organizatorzy nie byliby w stanie zorganizować i tu należą się w imieniu dzieci ogromne podziękowania od Stowarzyszenia „Gruszka” z Rzerzęczyc i Koła PZW Wykromet. A oto oni:  Urząd Gminy Kłomnice, Bank Spółdzielczy w Kłomnicach, Centrum Dystrybucji Jysk Radomsko, Urmik sp.j., Komisja Młodzieżowa PZW Częstochowa, PHU Jolbro, OSP z Rzerzęczyc i Skrzydlowa, Koło Gospodyń Wiejskich i Zespół Szkół w Rzerzęczycach, Koło PZŁ „Cyranka” z Sosnowca oraz panowie: Jerzy Bekus, Igor Bronne, Tomasz Drab, Janusz Krysiak, Michał Łebkowski, Tomasz Matyjaszczyk i Wojciech Śliwakowski. Specjalne podziękowania dla: Piotra Juszczyka za objęcie Patronatem Honorowym pikniku, Teresy Banaszkiewicz, Bożeny Michalak i Marty Klec oraz dla Tygodnika Regionalnego 7 dni, który zawsze pamięta o naszych imprezach.

Najlepsi w zawodach wędkarskich:

Grupa Młodsza

Izabela Kmiecik – 1.790 pkt.
Jakub Barwaniec – 1.190 pkt.
Maja Migoń – 1.150 pkt.
Natalia Sztonder – 1.130 pkt.
Iwetta Wolska – 1.070 pkt.
Oskar Jamrozik – 950 pkt.

Grupa Starsza
Julia Szymoch – 1.210 pkt.
Julia Mikołajczyk – 1.100 pkt.
Kacper Grzegorczyk – 1.070 pkt.
Weronika Włoch – 940 pkt.
Adrian Otorowski – 490 pkt.
Dominika Podsiedlik – 440 pkt.

Udostępnij:

1 Komentarz

  • Anonim

    super wygral.em

  • Anonim

    super wygral.em

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dołącz do nas!

Zapisz się do Newsletera

Udało się zasubskrybować! Ups! Coś poszło nie tak...
Archiwum gazety
Edit Template
Materiały audio
Materiały wideo

Kontakt

Tygodnik Regionalny 7 dni

Al. Wolności 22 lok. 12
42-200 Częstochowa

Biuro reklamy

tel. 34 374 05 02
kom. 512 044 894
e-mail: marketing7dni@gmail.com
e-mail: redakcja7dni@interia.pl

 
Redakcja

tel. 34 374 05 02
e-mail: redakcja@7dni.com.pl
e-mail: redakcja7dni@interia.pl

Wydawca 7 dni

NEWS PRESS RENATA KLUCZNA
Al. Wolności 22 lok. 12
42-200 Częstochowa
NIP: 949-163-85-14
tel. 34/374-05-02
mail: redakcja@7dni.com.pl

Media społecznościowe

© 2023 Tygodnik Regionalny 7 dni
Skip to content