Skontaktuj się z nami!

Reklama

To jest miejsce na Twoją reklamę

Kontakt

Tygodnik Regionalny 7 dni

Al. Wolności 22 lok. 12
42-217 Częstochowa

Redakcja

tel. 34 374 05 02
redakcja@7dni.com.pl
redakcja7dni@interia.pl

Biuro reklamy

tel. 34 374 05 02
kom. 512 044 894
marketing7dni@gmail.com
redakcja7dni@interia.pl

Edit Template

W obronie spraw lokalnych każdego dnia staje Monika Fajer, prezes Okręgu 28. Solidarnej Polski. W comiesięcznych raportach z działalności biura poznajemy, pełne trudu i determinacji, działania prezes Fajer.

W obronie spraw lokalnych każdego dnia staje Monika Fajer, prezes Okręgu 28. Solidarnej Polski. W comiesięcznych raportach z działalności biura poznajemy, pełne trudu i determinacji, działania prezes Fajer.

Sierpień 2021
 
* W hołdzie powstańcom Warszawy

1 sierpnia, w 77. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego, prezes Solidarnej Polski Okręgu 28. Monika Fajer złożyła kwiaty pod Grobem Nieznanego Żołnierza w Alei Sienkiewicza w Częstochowie. „W walkach o Warszawę w sierpniu 1945 roku, życie straciło ponad 150 tys. polskich cywili. Cześć i chwała Bohaterom. Wieczna pamięć poległym!”

* Zawody strzeleckie

Monika Fajer miała przyjemność gościć na zawodach strzeleckich, poświęconych św. p. Markowi Ziomkowi, organizowanych przez Polski Związek Łowiecki Zarząd Okręgowy w Częstochowie. Zawody odbyły się na Strzelnicy w Kochcicach (powiat lubliniecki).

* Spotkanie z niepełnosprawnymi

Jest już tradycją, że Prezes Okręgu 28. Solidarniej Polski odwiedza Ośrodek Rehabilitacyjny w Rusinowicach Pw. Św. Rafała Archanioła. Sierpniowa wizyta miała na celu zasięgniecie informacji, jakie są bieżące potrzeby podopiecznych ośrodka, tak by udzielić im koniecznego wsparcia, zgodnie z wyrażonymi potrzebami. 

* Kardynał Wyszyński na monetach

„Kardynał Stefan Wyszyński na monetach i medalach świata” to tytuł wystawy, która została otwarta w Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II w Częstochowie. Wystawa wpisuje się w przygotowanie do zbliżającej się beatyfikacji kardynała Wyszyńskiego. Na otwarciu wystawy obecna była Monika Fajer, długoletni przyjaciel Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II w Częstochowie. 

* O Koniecpolu w ministerstwie

W biurze sekretarza stanu Ministerstwa Sprawiedliwości, Monika Fajer spotkała się z ministrem Michałem Wosiem. W rozmowach dotyczących spraw mieszkańców gminy Koniecpol uczestniczył również burmistrz Koniecpola, Ryszard Suliga.

* Bohaterom ojczyzny

W dniu 15 sierpnia, w 101. rocznicę Bitwy Warszawskiej, a zarazem Święto Wojska Polskiego, członkowie Solidarnej Polski Okręgu Częstochowskiego, złożyli kwiaty pod pomnikiem Marszałka Józefa Piłsudskiego na placu Biegańskiego w Częstochowie.

* Nagrody za wybitną osobowość

Na Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się uroczysta gala, podczas której wręczono statuetki zwycięzcom Plebiscytu Osobowość Roku. Monika Fajer zdobyła aż dwa tytuły: Osobowość Roku Województwa Śląskiego oraz III. Miejsce w Plebiscycie Osobowość Roku Polski. Oba wyróżnienia w kategorii „Polityka, Samorządność i Społeczność Lokalna”. 
– Gratuluję wszystkim nominowanym i cieszę się, że moja i nasza wspólna praca została doceniona. Jest to zasługa nie tylko moja, ale całego sztabu ludzi, którzy są razem ze mną. Ja przede wszystkim lubię pracować z ludźmi. Każdy człowiek ma inną sytuację życiową, każdy ma inny problem i uważa, że jego sprawa jest najważniejsza. Musimy tak działać, byśmy mogli wesprzeć jak największą liczbą osób, by ci, którzy zwracają się do nas z różnymi problemami, nie byli pozostawieni sami sobie – mówiła podczas oficjalnej gali wzruszona Monika Fajer.

DOŁĄCZ DO DRUŻYNY SOLIDARNEJ POLSKI

Zapraszamy do współpracy:

– działaczy i sympatyków Solidarnej Polski w Częstochowie, którzy chcą aktywnie włączać się w poprawę bytu i wizerunku Częstochowy oraz okolic;
– wszystkie osoby zainteresowane losem naszego subregionu i kraju;
– młodzież chętna do tego, by działać wspólnie, pomagać innym i tym samym przyczyniać się do powiększania struktur Solidarnej Polski.

Jeżeli chcesz do nas dołączyć zadzwoń!
Prezes Okręgu 28 – Monika Fajer tel. 514 173 411

Adres:
Solidarna Polska
Al. NMP 51
42-200 Częstochowa

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dołącz do nas!

Zapisz się do Newsletera

Udało się zasubskrybować! Ups! Coś poszło nie tak...
Archiwum gazety
Edit Template
Materiały audio
Materiały wideo

Kontakt

Tygodnik Regionalny 7 dni

Al. Wolności 22 lok. 12
42-200 Częstochowa

Biuro reklamy

tel. 34 374 05 02
kom. 512 044 894
e-mail: marketing7dni@gmail.com
e-mail: redakcja7dni@interia.pl

 
Redakcja

tel. 34 374 05 02
e-mail: redakcja@7dni.com.pl
e-mail: redakcja7dni@interia.pl

Wydawca 7 dni

NEWS PRESS RENATA KLUCZNA
Al. Wolności 22 lok. 12
42-200 Częstochowa
NIP: 949-163-85-14
tel. 34/374-05-02
mail: redakcja@7dni.com.pl

Media społecznościowe

© 2023 Tygodnik Regionalny 7 dni
Skip to content