Skontaktuj się z nami!

Reklama

To jest miejsce na Twoją reklamę

Kontakt

Tygodnik Regionalny 7 dni

Al. Wolności 22 lok. 12
42-217 Częstochowa

Redakcja

tel. 34 374 05 02
redakcja@7dni.com.pl
redakcja7dni@interia.pl

Biuro reklamy

tel. 34 374 05 02
kom. 512 044 894
marketing7dni@gmail.com
redakcja7dni@interia.pl

Edit Template

VI Wigilijny Turniej Halowej Piłki Nożnej

Już po raz szósty odbył się na hali widowiskowo-sportowej w Częstochowie „Wigilijny Turniej Halowej Piłki Nożnej”, zorganizowany przez Samodzielny Pododdział Prewencji Policji w Częstochowie. 

W tych cyklicznych zawodach biorą udział drużyny policji oraz zaprzyjaźnionych jednostek służb mundurowych. W tym roku do rywalizacji pod okiem sędziego Sebastiana Bachniaka przystąpiło 12 ekip: OPP Wrocław, OPP Łódź, OPP Kielce, OPP Katowice, SPPP Bielsko Biała, SPPP Opole, SPPP Częstochowa, KMP Częstochowa, WK i PS KWP w Katowicach Referat Częstochowa, ZK w Sierakowie Śląskim, CS Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie i KMP Częstochowa pod patronatem IPA Region Częstochowa. 

Rywalizacja w zawodach była bardzo zacięta, o czym świadczyć może to, że w fazie finałowej wszystkie mecze kończyły się remisami i zwycięstwo rozstrzygały rzuty karne. Podczas turnieju prowadzono również akcję charytatywną w postaci zbiórki pieniędzy dla policjanta z SPPP w Płocku i jego 10 letniego syna, którzy zmagają się z bardzo ciężkimi chorobami. 

Po zakończeniu rywalizacji głos zabrał dowódca SPPP w Częstochowie Dariusz Kondas, który podziękował za pomoc w organizacji turnieju: Zarządowi Głównemu, Zarządowi Wojewódzkiemu oraz Zarządowi Terenowemu NSZZ Policjantów, IPA Region Częstochowa, Przedsiębiorstwu Wodociągów i Kanalizacji w Częstochowie, cukierni Michaś, hurtowni Wafelek, Starostwu Powiatowemu w Częstochowie oraz gminom: Mstów, Rędziny, Kłomnice i Olsztyn. Specjalne podziękowania w postaci tortu wręczono dla kierownictwa Hali Sportowej za udostępnienie obiektu do zawodów. 

Po podziękowaniach przedstawiciele organizatorów i związków zawodowych policji wręczyli puchary i dyplomy najlepszy drużynom oraz zawodnikom turnieju. Najlepszym zawodnikiem został Andrzej Bogucki z KMP w Częstochowie, Aleksander Pluta z WK i PS KWP w Katowicach okazał się najlepszym bramkarzem, natomiast królem strzelców został Dawid Kręciwilk (6 bramek) z CS Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie. To właśnie drużyna tego ostatniego zwyciężyła w całym turnieju, wygrywając mecz finałowy z WK i PS KWP w Katowicach 4:3 w karnych (sam mecz zakończył się remisem 1:1). Ostatnie miejsce na podium zajęła drużyna z KMP w Częstochowie, wygrywając mecz z OPP Katowice.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dołącz do nas!

Zapisz się do Newsletera

Udało się zasubskrybować! Ups! Coś poszło nie tak...
Archiwum gazety
Edit Template
Materiały audio
Materiały wideo

Kontakt

Tygodnik Regionalny 7 dni

Al. Wolności 22 lok. 12
42-200 Częstochowa

Biuro reklamy

tel. 34 374 05 02
kom. 512 044 894
e-mail: marketing7dni@gmail.com
e-mail: redakcja7dni@interia.pl

 
Redakcja

tel. 34 374 05 02
e-mail: redakcja@7dni.com.pl
e-mail: redakcja7dni@interia.pl

Wydawca 7 dni

NEWS PRESS RENATA KLUCZNA
Al. Wolności 22 lok. 12
42-200 Częstochowa
NIP: 949-163-85-14
tel. 34/374-05-02
mail: redakcja@7dni.com.pl

Media społecznościowe

© 2023 Tygodnik Regionalny 7 dni
Skip to content