
25 maja odeszła Jolanta Urbańska, radna miasta Częstochowy VII i VIII kadencji (w latach 2014-2024), prezes Stowarzyszenia Demokratyczna RP oraz pomysłodawczyni częstochowskiego Marszu Równości, Marszów w Obronie Praw Kobiet i wielu innych ważnych społecznie inicjatyw.







