Skontaktuj się z nami!

Reklama

To jest miejsce na Twoją reklamę

Kontakt

Tygodnik Regionalny 7 dni

Al. Wolności 22 lok. 12
42-217 Częstochowa

Redakcja

tel. 34 374 05 02
redakcja@7dni.com.pl
redakcja7dni@interia.pl

Biuro reklamy

tel. 34 374 05 02
kom. 512 044 894
marketing7dni@gmail.com
redakcja7dni@interia.pl

Edit Template

Monika Fajer: „Pomaganie to najwyższa wartość”

W obronie spraw lokalnych każdego dnia staje Monika Fajer, prezes Okręgu 28. Solidarnej Polski. W comiesięcznych raportach z działalności biura poznajemy, pełne trudu i determinacji, działania prezes Fajer.

Lipiec 2021

* Spotkania na Jasnej Górze

Prezes Okręgu 28. Solidarnej Polski Monika Fajer spotkała się na Jasnej Górze z Ministrem Edukacji i Nauki Przemysławem Czarnkiem oraz Łukaszem Pachem, dyrektorem Wojewódzkiego Pogotowia Ratunkowego w Katowicach.
Ponadto wzięła udział w uroczystej mszy świętej odprawionej na błoniach jasnogórskich, z okazji odbywającej się 33. Pielgrzymki Rodziny Radia Maryja. – To piękne świadectwo wiary katolickiej i troski o Polskę – powiedziała Monika Fajer.

* Solidarna Polska działa w Myszkowie

W nowo otwartym biurze Solidarnej Polski w Myszkowie odbywają się już dyżury dla zainteresowanych lub potrzebujących pomocy. – Serce rośnie po kolejnym dyżurze i możliwości pomocy mieszkańcom. Dziękuję pani Jadwidze za prowadzenie biura – mówiła prezes M. Fajer.

* Z leśnikami

Prezes Okręgu 28. Solidarnej Polski Monika Fajer wzięła udział w uroczystości wręczenia Nadleśniczemu Nadleśnictwa Kłobuck Jerzemu Sądlowi, Złotego Krzyża Zasługi Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej. Gratulacje od prezes Fajer otrzymali także wszyscy pozostali odznaczeni.

* Domek dla domu dziecka

Do jednego z rodzinnych domów dziecka w Częstochowie Monika Fajer przywiozła wyjątkowy prezent – domek zabaw, który stanął na placu przed ośrodkiem. Prezes Fajer poinformowała, że domek i zjeżdżalnia są prezentem od pana Jacka z Warszawy, który bardzo lubi pomagać. – Cieszę się bardzo, że mogę uczestniczyć w ustawianiu domku, wraz z własnymi dziećmi. Jestem pełna podziwu i szacunku dla tych, którzy decydują się na opiekę nad dziećmi, które z różnych powodów nie mogą być wychowywane przez biologicznych rodziców. Chciałabym byśmy wszyscy doceniali trud i pracę, jakę te osoby wykonują. Dziękuję Pani Joli, że stworzyła tym dzieciom prawdziwy dom. Jestem pod ogromnym wrażeniem, tego, co tu zobaczyłam – mówiła wzruszona Monika Fajer.

* Spotkanie i rozmowy w sprawach lokalnych

W lipcu Monika Fajer odbyła spotkanie w Ministerstwie Sprawiedliwości. Z ministrem Zbigniewem Ziobro rozmawiała o ważnych sprawach lokalnych dotyczących subregionu częstochowskiego.

* Pieniądze z licytacji na budowę pomnika

Prezes Solidarnej Polski Okręgu 28. wsparła finansowo budowę Pomnika Żołnierzy Wyklętych Niezłomnych w Mielcu. Pieniądze pochodzą z licytacji wyjątkowej statuetki. Bowiem statuetka ta to część serii limitowanej, zawierającej fragment granitu z pomnika. Na statuetce umieszczono rzeźbę z brązu przedstawiającą rogatywkę wz. 36 z napisem „Pomnik Żołnierzy Wyklętych w Mielcu”.

* Pomoc w remoncie

Monika Fajer przegotowuje się do remontu domu jednej z rodzin potrzebującej pomocy. Farby konieczne do renowacji przekazał Michał Wilk. – W imieniu swoim i rodziny, bardzo dziękuję. Cieszy mnie, że jest tak wiele osób, które chętnie i bezinteresownie pomagają innym – powiedziała Monika Fajer.

* Nowe Stowarzyszenie

W miesiącu lipcu powstało Stowarzyszenie Moniki Fajer. Stowarzyszenie będzie się zajmowało głównie pomocą samotnym matkom oraz dzieciom niepełnosprawnym.

DOŁĄCZ DO DRUŻYNY SOLIDARNEJ POLSKI

Zapraszamy do współpracy:

– działaczy i sympatyków Solidarnej Polski w Częstochowie, którzy chcą aktywnie włączać się w poprawę bytu i wizerunku Częstochowy oraz okolic;
– wszystkie osoby zainteresowane losem naszego subregionu i kraju;
– młodzież chętna do tego, by działać wspólnie, pomagać innym i tym samym przyczyniać się do powiększania struktur Solidarnej Polski.

Jeżeli chcesz do nas dołączyć zadzwoń!
Prezes Okręgu 28 – Monika Fajer tel. 514 173 411

Adres:
Solidarna Polska
Al. NMP 51
42-200 Częstochowa

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dołącz do nas!

Zapisz się do Newsletera

Udało się zasubskrybować! Ups! Coś poszło nie tak...
Archiwum gazety
Edit Template
Materiały audio
Materiały wideo

Kontakt

Tygodnik Regionalny 7 dni

Al. Wolności 22 lok. 12
42-200 Częstochowa

Biuro reklamy

tel. 34 374 05 02
kom. 512 044 894
e-mail: marketing7dni@gmail.com
e-mail: redakcja7dni@interia.pl

 
Redakcja

tel. 34 374 05 02
e-mail: redakcja@7dni.com.pl
e-mail: redakcja7dni@interia.pl

Wydawca 7 dni

NEWS PRESS RENATA KLUCZNA
Al. Wolności 22 lok. 12
42-200 Częstochowa
NIP: 949-163-85-14
tel. 34/374-05-02
mail: redakcja@7dni.com.pl

Media społecznościowe

© 2023 Tygodnik Regionalny 7 dni
Skip to content