Skontaktuj się z nami!

Reklama

To jest miejsce na Twoją reklamę

Kontakt

Tygodnik Regionalny 7 dni

Al. Wolności 22 lok. 12
42-217 Częstochowa

Redakcja

tel. 34 374 05 02
redakcja@7dni.com.pl
redakcja7dni@interia.pl

Biuro reklamy

tel. 34 374 05 02
kom. 512 044 894
marketing7dni@gmail.com
redakcja7dni@interia.pl

Edit Template

List Czytelnika: „Ten koronawirus jest bardzo inteligentny, atakuje w sklepach i komunikacji, ale nie na wiecach wyborczych”

„To już jest przegięcie na maksa. Państwo z Ministerstwa Zdrowia, o jakiej pandemii wy mówicie? Pierwsze Komunie Święte zagrożone wirusem, do sklepów nie wolno wchodzić bez maseczek, w komunikacji nie wolno jechać bez maseczek. To co widzimy na zdjęciach to jakiś matriks? Inny świat? Czy panowie Duda i Trzaskowski mają jakiś cudowny wpływ na wirusa na swoich wiecach, konferencjach?

Czy policja jest tak nieudolna, czy może boi się interweniować w obecności prezydenta Polski i prezydenta stolicy? A może jednak prawda jest taka, że nie ma żadnego zagrożenia pandemią COVID-19? Jest tylko wprowadzona psychoza strachu i czerpanie zysków z niesłusznie nakładanych mandatów i kar administracyjnych?”

Dodatkowa informacja od Czytelnika:

„W dniu 04.07.2020 r wieczornym e-mailem próbowałem ostrzec policję przed rozprzestrzenianiem wirusa COVID-19 na wiecu Trzaskowskiego w Częstochowie. Niestety nic to nie dało. Wiec, jak wiele innych w całej Polsce odbył się ze złamaniem rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 20 czerwca 2020 roku w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii. Na wiecu osobiście rozdałem kilka kartek z wydrukowanym art. 304 Kpk. Kartki dostali przedstawiciele tvn24, polsat news, tvp3 i jakaś stacja, której nazwy nie pamiętam, strażnik miejski, posłanka PO Leszczyna, redaktorka lokalnej Gazety Wyborczej, chyba nikt z nich nie zareagował. Pani posłanka tłumaczyła się, że organizator ogłaszał przez głośniki o zachowanie dystansu, ale większość uczestników wiecu tego nie uszanowała. Na nagraniach telewizyjnych wyraźnie widać było, że zgromadzenie przekracza dozwoloną ilość osób, brak zachowania odstępu między uczestnikami zgromadzenia, brak maseczek lub innych środków zakrywających usta i nos. Poprosiłem też komendę policji o informację zwrotną, dlaczego nie podjęto odpowiednich środków, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się wirusa COVID-19?

To jest wstyd, aby cała POLSKA widziała w relacjach telewizyjnych, jak władza danego miasta i prezydent POLSKI przyzwala na łamanie prawa, a policja nie reaguje, co widać dobitnie na ekranach telewizorów. Ten koronawirus jest bardzo inteligentnym wirusem, atakuje ludzi w sklepach i komunikacji miejskiej, ale nie atakuje na wiecach wyborczych. 

Dlaczego policja nie dba o zdrowie POLAKÓW? A dlaczego Służba Ochrony Państwa [SOP] nie dba o zdrowie i życie prezydenta POLSKI? Może jednak SOP wie coś więcej niż obywatel, może SOP jednak wie, że żadnej pandemii nie ma? Ale to już widocznie ich tajemnica.

Pozdrawiam
Czytelnik”.

Udostępnij:

1 Komentarz

  • Asp

    Wirus przeszkadzał PO gdy Kidawa miała marne szanse na wygraną,Gdy Trzaskowskemu podskoczyły notowania wybory stały się bezpiecznie a koperty już nie zabójcze

  • Asp

    Wirus przeszkadzał PO gdy Kidawa miała marne szanse na wygraną,Gdy Trzaskowskemu podskoczyły notowania wybory stały się bezpiecznie a koperty już nie zabójcze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dołącz do nas!

Zapisz się do Newsletera

Udało się zasubskrybować! Ups! Coś poszło nie tak...
Archiwum gazety
Edit Template
Materiały audio
Materiały wideo

Kontakt

Tygodnik Regionalny 7 dni

Al. Wolności 22 lok. 12
42-200 Częstochowa

Biuro reklamy

tel. 34 374 05 02
kom. 512 044 894
e-mail: marketing7dni@gmail.com
e-mail: redakcja7dni@interia.pl

 
Redakcja

tel. 34 374 05 02
e-mail: redakcja@7dni.com.pl
e-mail: redakcja7dni@interia.pl

Wydawca 7 dni

NEWS PRESS RENATA KLUCZNA
Al. Wolności 22 lok. 12
42-200 Częstochowa
NIP: 949-163-85-14
tel. 34/374-05-02
mail: redakcja@7dni.com.pl

Media społecznościowe

© 2023 Tygodnik Regionalny 7 dni
Skip to content