Skontaktuj się z nami!

Reklama

To jest miejsce na Twoją reklamę

Kontakt

Tygodnik Regionalny 7 dni

Al. Wolności 22 lok. 12
42-217 Częstochowa

Redakcja

tel. 34 374 05 02
redakcja@7dni.com.pl
redakcja7dni@interia.pl

Biuro reklamy

tel. 34 374 05 02
kom. 512 044 894
marketing7dni@gmail.com
redakcja7dni@interia.pl

Edit Template

Kontrowersyjna decyzja Mercedes-Benz Polska

„Szanowni Klienci,Zgodnie z przekazaną przez Mercedes-Benz Polska informacją, firma Stanmot Sp. z o.o. [z Poczesnej] od dnia 31.03.2014 roku zaprzestała wieloletniej współpracy z przedstawicielami marki Mercedes Benz w Polsce, co w konsekwencji oznacza zakończenie działalności spółki, jako autoryzowanego serwisu.

Chcemy, aby informacja ta, (dotąd rozpowszechniana za pośrednictwem różnego rodzaju środków przekazu) została sformułowana przez spółkę, z którą współpracowaliście Państwo przez wiele lat.
Czujemy się odpowiedzialni za naszych Klientów. Uważamy jednocześnie, że niestosowne jest pozbawianie Kontrahentów z  naszego regionu nie tylko autoryzowanej stacji, ale także punktu sprzedaży marki Mercedes-Benz, który to zaprzestał działalność również z dniem 31 marca bieżącego roku.

Zaistniała sytuacja może być dla Państwa, jako użytkowników luksusowej marki pojazdów, nie tylko niezwykle niekomfortowa, ale również niewytłumaczalna. Mamy nadzieję, że Mercedes Benz Polska, który podjął tę decyzję, poinformuje Państwa o przyczynach zakończenia współpracy z firmą Stanmot.
W świetle zaistniałych zmian nasza firma pozostaje niezależnym, samodzielnym zakładem świadczącym usługi sprzedaży części zamiennych, serwisu mechanicznego oraz blacharsko- lakierniczego na dotychczasowych zasadach, ze specjalizacją marki Mercedes-Benz. Chcielibyśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom Klientów, gdyż nasza działalność wkracza w nowy etap. Usługi przez nas świadczone będą atrakcyjne cenowo. Dotąd Mercedes Benz Polska ingerował w cenę i dystrybucję części zamiennych oraz eksploatacyjnych, także olejów, jak również w cenę świadczonych dla Państwa usług. Praktyki takie nie są mile widziane wśród Klientów z innych krajów UE. Uregulowania w traktatach Unii Europejskiej dają możliwość prowadzenia niezależnego warsztatu samochodowego na tych samych zasadach, co stacja autoryzowana. W ten sposób Klient ma możliwość wyboru, kto i z użyciem jakich materiałów będzie troszczył się o jego samochód.

„Stanmot Serwis Mercedesa” chce sprostać oczekiwaniom swoich Klientów. Czekają na Państwa doświadczeni pracownicy Działu Obsługi Klienta oraz pracownicy serwisu. Nasze dotychczasowe usługi napraw, usługi blacharsko-lakiernicze w rozliczeniu bezgotówkowym pozostają na niezmienionych zasadach.

W trosce o szybkie udzielenie pomocy na drodze udostępniamy dotychczasowy SERWIS 24h pod bezpośrednim numerem 502 732 603 oraz całodobową POMOC DROGOWĄ –
502 107 900.
Zapraszamy do odwiedzenia „ Stanmot Serwis Mercedesa” i skorzystania z naszych usług .

Niezawodność i profesjonalizm to cechy, które nas wyróżniają.

Zarząd i Pracownicy Stanmot
Kolonia Poczesna, ul. Spadowa 4”.

Udostępnij:

1 Komentarz

  • Anonim

    życie. Zmieniają się układy zmieniają się przyjaciele

  • Anonim

    życie. Zmieniają się układy zmieniają się przyjaciele

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dołącz do nas!

Zapisz się do Newsletera

Udało się zasubskrybować! Ups! Coś poszło nie tak...
Archiwum gazety
Edit Template
Materiały audio
Materiały wideo

Kontakt

Tygodnik Regionalny 7 dni

Al. Wolności 22 lok. 12
42-200 Częstochowa

Biuro reklamy

tel. 34 374 05 02
kom. 512 044 894
e-mail: marketing7dni@gmail.com
e-mail: redakcja7dni@interia.pl

 
Redakcja

tel. 34 374 05 02
e-mail: redakcja@7dni.com.pl
e-mail: redakcja7dni@interia.pl

Wydawca 7 dni

NEWS PRESS RENATA KLUCZNA
Al. Wolności 22 lok. 12
42-200 Częstochowa
NIP: 949-163-85-14
tel. 34/374-05-02
mail: redakcja@7dni.com.pl

Media społecznościowe

© 2023 Tygodnik Regionalny 7 dni
Skip to content