Skontaktuj się z nami!

Reklama

To jest miejsce na Twoją reklamę

Kontakt

Tygodnik Regionalny 7 dni

Al. Wolności 22 lok. 12
42-217 Częstochowa

Redakcja

tel. 34 374 05 02
redakcja@7dni.com.pl
redakcja7dni@interia.pl

Biuro reklamy

tel. 34 374 05 02
kom. 512 044 894
marketing7dni@gmail.com
redakcja7dni@interia.pl

Edit Template

Kalendarz imienin – do 16. listopada

Wszystkim solenizantom najlepsze życzenia od “”.10.XI. – Leona, Leny11.XI. – Marcina, Bartłomieja12.XI. – Renaty, Witolda13.XI. – Benedykta, Mikołaja14.XI. – Agaty, Judyty15.XI. – Alberta, Artura16.XI. – Edmunda, Marii

Imię Renata – pochodzi od męskiej formy imienia Renat. Renata posiada dość zrównoważony charakter, najczęściej jest miła i wesoła, ale potrafi nagle wybuchnąć i dotkliwie zranić słowami. Żyje bardzo intensywnie. Gdy wbije sobie coś do głowy, pracuje po cichu i wytrwale, aż udaje jej się osiągnąć cel. Jest prawdziwą perfekcjonistką z niebagatelnymi pomysłami. Niestety to bardzo pamiętliwa osoba. Cierpliwie czeka na dogodną chwilę do rewanżu. Przyjaciółką, jeśli zostaje, to na zawsze. Potrafi szybko i trafnie ocenić człowieka, dzięki zaskakującej intuicji. Lubi błyszczeć w towarzystwie, przyjmować wystawnie gości i wywierać piorunujące wrażenie. Renata to ponadto kobieta zmysłowa i pełna kokieterii. 
Zdrobnienia: Rena, Renia, Renatka. 
Znane imienniczki: Renata Dancewicz – aktorka, Renata Gabryjelska – modelka i aktorka, Renata Mauer – mistrzyni olimpijska w strzelectwie sportowym, Reni Jusis – wokalistka i kompozytorka.

Leon – to imię męskie pochodzenia łacińskiego. Wywodzi się od słowa leo (lew) i oznacza mężczyznę silnego i odważnego jak lew. Leon to zdecydowany w swym działaniu, beztroski lekkoduch. Bardzo aktywny, ale tylko wewnętrznie. Prowadzi bogate życie duchowe, często rozważając istotne kwestie egzystencjalne. Świetnie ogarnia najdrobniejsze szczegóły problemów, ale pracę pozostawia innym. Jest artystą wrażliwym na piękno i posiada niezwykle analityczny oraz twórczy umysł. W jego duszy uśpiony został ogromny potencjał. Niestety ciężko rozruszać tę flegmatyczną osobowość. Ożywia się wyłącznie w towarzystwie. Potrzebuje radosnych kompanów, tłumu wielbicielek, a przede wszystkim nie chce być samotny. Jest bardzo otwarty, rozmowny i wesoły. Potrafi się zachować i oczarować. 
Zdrobnienia: Leo, Leoncik, Leonek, Leonuś, Leosiek, Leoś. 
Znani imiennicy: Leon Kruczkowski – pisarz i dramaturg, Leon Niemczyk – aktor filmowy i teatralny, Leon Schiller – reżyser teatralny, Leo Beenhakker – holenderski piłkarz i trener piłkarski
Lew Tołstoj – rosyjski pisarz, Lionel Messi – argentyński piłkarz Lionel Richie – amerykański wokalista i kompozytor.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dołącz do nas!

Zapisz się do Newsletera

Udało się zasubskrybować! Ups! Coś poszło nie tak...
Archiwum gazety
Edit Template
Materiały audio
Materiały wideo

Kontakt

Tygodnik Regionalny 7 dni

Al. Wolności 22 lok. 12
42-200 Częstochowa

Biuro reklamy

tel. 34 374 05 02
kom. 512 044 894
e-mail: marketing7dni@gmail.com
e-mail: redakcja7dni@interia.pl

 
Redakcja

tel. 34 374 05 02
e-mail: redakcja@7dni.com.pl
e-mail: redakcja7dni@interia.pl

Wydawca 7 dni

NEWS PRESS RENATA KLUCZNA
Al. Wolności 22 lok. 12
42-200 Częstochowa
NIP: 949-163-85-14
tel. 34/374-05-02
mail: redakcja@7dni.com.pl

Media społecznościowe

© 2023 Tygodnik Regionalny 7 dni
Skip to content