Skontaktuj się z nami!

Reklama

To jest miejsce na Twoją reklamę

Kontakt

Tygodnik Regionalny 7 dni

Al. Wolności 22 lok. 12
42-217 Częstochowa

Redakcja

tel. 34 374 05 02
redakcja@7dni.com.pl
redakcja7dni@interia.pl

Biuro reklamy

tel. 34 374 05 02
kom. 512 044 894
marketing7dni@gmail.com
redakcja7dni@interia.pl

Edit Template

Jak Kościoła Jezusa SHINCHEONJI rośnie w Europie w czasie pandemii i sceptycyzmu religijnego

18. lutego odbyła się internetowa konferencja prasowa Kościoła Jezusa SHINCHEONJI z przedstawicielami mediów i wyznań chrześcijańskich z 48 krajów europejskich. Wydarzenie to było kolejną rundą konferencji, które wcześniej odbyły się na Filipinach, w Stanach Zjednoczonych i Afryce. Konferencja została przeprowadzona z pytaniemi od przywódców kościelnych i dziennikarzy w Europie oraz wyjaśnieniemi przez przewodniczącego Man Hee Lee z Kościoła Jezusa SHINCHEONJI.

Odpowiadając na pytanie dotyczące tendencji spadkowej populacji chrześcijan w krajach europejskich, przewodniczący Lee zwrócił uwagę, że dzisiejsze kościoły nie dostarczają wystarczających wyjaśnień na temat słów Biblii, które są ściśle związane z codziennym życiem jednostek i społeczności. Ogólnie rzecz biorąc, powiedział uczestnikom, że szczegółowe proroctwa biblijne zostały napisane jako znaki, które pojawią sie w przyszłosci, a świadczenie o spełnieniu się proroctw doprowadzilo do wzrostu liczby członków Kościoła Jezusa SHINCHEONJI w Europie. 

W sprawie tajemnicy dotyczącej liczby “666” zapisanej w Księdze Objawienia (rozdział 13), która pozostawiła wieki argumentów i interpretacji, przewodniczący Lee wyjaśnił zgodnie z Biblią, że liczba ta nie dotyczy COVID-19, ale przypowieść o królu Salomonie, reprezentowanie osoby, która zdradza Boga w czasie Objawienia. Powiedział dalej, że “cała Księga Objawienia jest napisana w przypowieściach”, co może być zrozumiałe “kiedy to, co jest prorokowane (w przypowieściach) spełnia się w rzeczywistości fizycznej”.

Obok dziennikarzy przywódca Kościoła zapytał, w jaki sposób Przewodniczący Lee zrozumiał konkretny rok, miesiąc, dzień i godzinę w Objawieniu 9 jako słowa proroctwa. “Ponieważ widziałem to w miejscu, w którym miało miejsce wydarzenie. Mówię, co przyszedłem zobaczyć i usłyszeć” – odpowiedział.

“Byłem pod wielkim wrażeniem, że Przewodniczący Lee zeznawał, nawet nie patrząc na Księgę Objawienia. A jesli chodzi o pewne wydarzenia, takie jak szósta trąba, znowu była data. Skąd znał tę datę z taką precyzją, aż do czasu? powiedział Samuel Kabo, pastor Kościoła Ewangelicko-Reformowanego w Ales we Francji.

Urzędnik z Kościoła Jezusa SHINCHEONJI w Europie powiedział: “Pandemia COVID-19 przyniosła choroby, katastrofy i trudności na całym świecie, jednocześnie ograniczając działalność religijną. Przewodniczący Lee podkreśla, że najważniejsza jest wzajemna interakcja poza religiami. Mamy nadzieję, że to wydarzenie będzie okazją do przywrócenia chrześcijaństwa w Europie.

materiał sponsorowany

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dołącz do nas!

Zapisz się do Newsletera

Udało się zasubskrybować! Ups! Coś poszło nie tak...
Archiwum gazety
Edit Template
Materiały audio
Materiały wideo

Kontakt

Tygodnik Regionalny 7 dni

Al. Wolności 22 lok. 12
42-200 Częstochowa

Biuro reklamy

tel. 34 374 05 02
kom. 512 044 894
e-mail: marketing7dni@gmail.com
e-mail: redakcja7dni@interia.pl

 
Redakcja

tel. 34 374 05 02
e-mail: redakcja@7dni.com.pl
e-mail: redakcja7dni@interia.pl

Wydawca 7 dni

NEWS PRESS RENATA KLUCZNA
Al. Wolności 22 lok. 12
42-200 Częstochowa
NIP: 949-163-85-14
tel. 34/374-05-02
mail: redakcja@7dni.com.pl

Media społecznościowe

© 2023 Tygodnik Regionalny 7 dni
Skip to content