Skontaktuj się z nami!

Reklama

To jest miejsce na Twoją reklamę

Kontakt

Tygodnik Regionalny 7 dni

Al. Wolności 22 lok. 12
42-217 Częstochowa

Redakcja

tel. 34 374 05 02
redakcja@7dni.com.pl
redakcja7dni@interia.pl

Biuro reklamy

tel. 34 374 05 02
kom. 512 044 894
marketing7dni@gmail.com
redakcja7dni@interia.pl

Edit Template

Horoskop 2019

Horoskop 2019

Baran
Rok 2019 przygotował dla Baranów wiele niespodzianek. Ogólnie sytuacja będzie stabilna, chociaż z pewnością nie będziesz się nudzić. Co prawda szykują się drobne kłopoty finansowe, ale pokonasz je dzięki pomocy rodziny i wiernych przyjaciół. Praca cię nie rozczaruje, a twoje osiągnięcia w końcu zaimponują komu trzeba. Nie zepsuj tego, bo twoje notowania wciąż systematycznie rosną – awans jest pewien. Samotne Barany będą miały szansę spotkać na swojej drodze tego lub tę jedyną.

Byk
Pojawienie się Merkurego w Raku sprawi, że Byk ogromnie zapragnie nowych informacji oraz wiedzy. Obudzi się w tobie nieznana ci dotąd ciekawość świata. Z chęcią będziesz eksperymentować i próbować nowych rzeczy. Z chęcią będziesz się również dzielić swoimi przeżyciami. Ten rok będzie prawdziwą mieszanką wybuchową! Czasem słońce, a czasem deszcz zawitają zarówno do twoich finansów, jak i życia miłosnego. Nie skupiaj się na błahostkach, a wszystko skończy się dobrze.

Bliźnięta
Gwiazdy wyraźnie pokazują, że 2019 rok jest dla Bliźniąt bardzo pozytywny. Będą kwitnąć w życiu osobistym i w pracy. W sprawach zawodowych wreszcie się coś ruszy lub zmieni na dobre. Otrzymasz awans i zostaniesz doceniony. Finanse skoczą w górę, więc wystarczy na wszystko łącznie z podróżami i odłożeniem na czarną godzinę. Poczujesz, że nareszcie panujesz nad własnym życiem. Korzystaj z okazji, bo los nie zawsze bywa aż tak łaskawy. Czeka na Ciebie nowa miłość.

Rak
Na początku roku 2019, Raka czeka wiele nowych wydarzeń. W drugiej połowie roku natomiast, możesz spodziewać się spokojnego oraz pozytywnego okresu. To pozwoli ci wyciszyć się i zwolnić tempo życia. Z wewnętrznego spokoju Raków czerpać będą ich przyjaciele i rodzina. Nie pozwól jednak, by weszli ci na głowę. Dla samotnych Raków to dobry czas, by zrobić sobie drobną przerwę od związków i w spokoju popracować nad sobą. W pracy sukces za sukcesem.

Lew
Początek 2019 roku nie będzie łatwy dla Lwów, szczególnie w karierze zawodowej. Z drugiej strony jednak będzie to stabilny okres dla związków. Lwy mają szansę na wzmocnienie zaufania do partnera oraz podjęcie następnego kroku zakończonego małżeństwem lub potomstwem. Tak czy inaczej w życiu osobistym oraz w sferze zawodowej możesz spodziewać się wielu wydarzeń. Postaraj się zadbać o swoje zdrowie, wykonaj wszystkie niezbędne badania, by ustrzec się poważnej choroby.

Panna
W 2019 roku, każda Panna może spodziewać wielkiego wzrostu siły wewnętrznej. Wszystko dzięki wygodnej pozycji Merkurego. W tym okresie będziesz dysponować dużym potencjałem. Jeśli marzysz o awansie w pracy, teraz jest odpowiedni moment. Końcówka roku upłynie Ci pod znakiem miłości. Jeśli jesteś w stałym związku, to teraz przeżyjesz drugą miłość, choć z tym samym partnerem. Samotne Panny natomiast zakochają się bez pamięci w kimś poznanym w wakacje.

Waga
W przeciwieństwie do zeszłego roku, 2019 będzie dla Wagi spokojny. Nawet kryzys w rodzinie nie będzie w stanie wyprowadzić Wagi z równowagi. To moment, by postawić nie na samego siebie, a na innych. Odśwież stare kontakty, bo zostawiłeś za sobą kogoś bardzo wyjątkowego. Masz też szansę zbliżyć się do tych, z którymi nie zawsze było Ci po drodze. Warto również otworzyć swój dom i serce dla zbłąkanego zwierzaka. Ten stan rzeczy możliwy jest dzięki stabilnej sytuacji zawodowej.

Skorpion
2019 rok upłynie Skorpionom bez zmian. Dla jednych to dobra wiadomość, dla innych niekoniecznie. Jeśli liczyłeś, że w tym roku Twoje życie zmieni się – to nic z tego. Wpływ Księżyca w Rybach może przeszkodzić Ci w koncentracji. Dodatkowo, będziesz uciekać od rzeczywistości, pogrążając się we własnych myślach i fantazjach. Dla Skorpiona, uczucia są teraz ważniejsze niż racjonalne myślenie. Dlatego, podejmowanie ważniejszych decyzji powinno być zostawione na później.

Strzelec
2019 rok dla Strzelca będzie toczył się głównie dookoła pracy. Dzięki pozytywnej energii tego czasu, nie zabraknie Ci interesujących pomysłów. Nie bój podzielić się nimi z przyjaciółmi lub przełożonymi. Ale zmiana pracy może okazać się rozwiązaniem większości problemów, również tych w domu. Jeśli chodzi o związki, nie będzie to raczej rok obfitujący w wydarzenia. Sam dojdziesz do wniosku, że zamiast udawać kogoś kim nie jesteś, wolisz się uczyć, np. czytając książki.

Koziorożec
2019 to czas szalonych i burzliwych miłości. Koziorożce, zarówno ten zajęte, jak i całkiem samotne, mogą stracić głowę dla kogoś zupełnie dla nich nieodpowiedniego. Miłość jednak nie wybiera, a cała historia może skończyć się wcale nie najgorzej. Według gwiazd, 2019 rok będzie dla Koziorożców bardzo energetyczny, szczególnie pierwsza połowa roku. Jeśli na drodze Koziorożca pojawi się jakaś przeszkoda, to z łatwością ją pokona. Rodzina będzie wielką podporą w trudnych chwilach.

Wodnik
2019 będzie dla Wodnika bardzo pozytywny, szczególnie w życiu prywatnym. Od samego początku roku, samotne Wodniki mogą spodziewać się wielkiej zmiany. Według horoskopu, pozycja Wenusa w Strzelcu będzie wyjątkowo mocna. Teraz czeka cię okres pełen nowych doświadczeń oraz odkryć. Będą cię przyciągać ludzie z takimi samymi intencjami. Czeka cię mnóstwo różnych przygód. Stereotypy nic dla ciebie nie znaczą, przed tobą mnóstwo zabawy oraz świeża miłość.

Ryby
2019 przygotował dla Ryb optymistyczny czas. Kuszą Cię nowe szanse oraz początki, więc będziesz dosłownie przeładowany energią. Najlepiej jeśli wykorzystasz tę energię do pracy. Z całą pewnością wiele Ryb zostanie ugodzonych strzałą amora. Prawdziwa miłość zapuka do twoich drzwi. Możesz spodziewać się namiętnej znajomości, a jeśli wytrwasz, romantycznego związku. Zostaniesz doceniony w pracy, a twoje życie prywatne obfitować będzie w liczne niespodzianki.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dołącz do nas!

Zapisz się do Newsletera

Udało się zasubskrybować! Ups! Coś poszło nie tak...
Archiwum gazety
Edit Template
Materiały audio
Materiały wideo

Kontakt

Tygodnik Regionalny 7 dni

Al. Wolności 22 lok. 12
42-200 Częstochowa

Biuro reklamy

tel. 34 374 05 02
kom. 512 044 894
e-mail: marketing7dni@gmail.com
e-mail: redakcja7dni@interia.pl

 
Redakcja

tel. 34 374 05 02
e-mail: redakcja@7dni.com.pl
e-mail: redakcja7dni@interia.pl

Wydawca 7 dni

NEWS PRESS RENATA KLUCZNA
Al. Wolności 22 lok. 12
42-200 Częstochowa
NIP: 949-163-85-14
tel. 34/374-05-02
mail: redakcja@7dni.com.pl

Media społecznościowe

© 2023 Tygodnik Regionalny 7 dni
Skip to content