Skontaktuj się z nami!

Reklama

To jest miejsce na Twoją reklamę

Kontakt

Tygodnik Regionalny 7 dni

Al. Wolności 22 lok. 12
42-217 Częstochowa

Redakcja

tel. 34 374 05 02
redakcja@7dni.com.pl
redakcja7dni@interia.pl

Biuro reklamy

tel. 34 374 05 02
kom. 512 044 894
marketing7dni@gmail.com
redakcja7dni@interia.pl

Edit Template

HOROSKOP 2018 ROK

Baran (21.03. – 19. 04.)

Dla osób urodzonych pod znakiem Barana rok 2018 upłynie pod znakiem przeżyć duchowych. Wskazane byłoby podjęcie próby zrozumienia samego siebie, ponieważ to stanowi klucz do zrozumienia innych. Nadszedł czas docenić przyjaźń. Dodatkowo, zaleca się, aby zodiakalne Barany zrobiły analizę swojej sytuacji zawodowej. Warto pomyśleć, czy jest się dobrym szefem (o ile piastuje się kierownicze stanowisko), czy zajmuje się dobrą pozycję w firmie, czy przypadkiem nie nastał czas na zmiany. W sprawach uczuciowych różnie. Wiele będzie zależało od podejścia samych Baranów, które – jak wszyscy – oprócz zalet posiadają także wady, nad którymi należy popracować. Rok 2018 raczej nie będzie lepszy od poprzednich, ale też nie będzie gorszy.

Byk (20.04. – 22. 05.)

Dla Byka, rok 2018 będzie zwiastować zmiany w mentalności. W całkiem odmienny sposób spojrzą na otaczający ich świat i ludzi. Nareszcie odnajdą satysfakcję z wykonywanej pracy, optymistycznie spojrzą na swoje życie osobiste, zarobią godne pieniądze. Cechami charakterystycznymi, które doprowadzą Byki do sukcesu będzie konsekwencja oraz upór. Jest wysoce prawdopodobne, że Byki zapanują nad rozwojem negatywnych cech, które niehamowane mogą przerodzić się w zawziętość. U Byków będzie wręcz odwrotnie, zmiana nastawiania zapewni im poczucie bezpieczeństwa, spokoju i szczęścia. Gwiazdy wróżą, że rok 2018 będzie czasem, w którym warto rozejrzeć się za nową miłością. 2018 to bardzo dobry rok dla Byka, a trudności będą tylko pozorne.

Bliźnięta (23.05. – 21. 06.)

Osoby urodzone pod tym znakiem mogą spodziewać się w 2018 roku samych pozytywnych wydarzeń w swoim życiu. Wszystko, co sobie zaplanują będzie szło po ich myśli, choć czasami niektóre sprawy na początku wydawać się mogą trudne i skomplikowane. I kwartał będzie wymagał od Bliźniąt sporej dawki wysiłku, ale osiągnięty sukces przerośnie ich oczekiwania, nawet na lata.
Wraz z początkiem kwietnia Bliźnięta powinny zwrócić większą uwagę na swój związek. Trzeba w końcu zająć jakieś stanowisko. A może czas odnowić relacje z partnerem? Dla samotnych Bliźniąt II kwartał będzie obfitował w miłosne emocje. Jedynie w sprawach zdrowotnych Bliźnięta będą uskarżać się na przeziębienia. 2018 to dla Bliźniąt zdecydowanie najlepszy rok od wielu, wielu lat.

Rak (22.06. – 22.07.)

Zodiakalne Raki dojdą do wniosku, jak istotną rzeczą jest zabezpieczenie materialne. I będą robić, co tylko możliwe, aby walczyć o nie ze wszystkich sił. Niewykluczone, że osoby urodzone pod znakiem Raka zostaną hojnie obdarowane przez spadek. Rok sprzyja poważnym planom finansowym, rachunkom i porządkom. Raki mogą liczyć na stabilny rozwój, choć pozbawiony nagłych przypływów wielkiej gotówki. Wszystko będzie układać się dobrze i można (a nawet trzeba) pomyśleć o długoterminowych inwestycjach. Kariera zawodowa wymagać będzie poświęcenia, niestety kosztem rodziny. Samotne Raki nie mają zbytnich szans na znalezienie swojej połówki, bo na randki trzeba mieć czas, którego Raki nie mają. 2018 to wyśmienity rok dla Raków.

Lew (23.07. – 23.08.)

Dla Lwa, nadchodzący rok będzie oparty w dużej mierze na sprawach związanych z miłością. Małżeństwo czy partnerstwo będą pojęciami bliższymi niż kiedykolwiek wcześniej. Samotne Lwy bez chwili wytchnienia będą uparcie szukać drugiej połówki, podczas gdy Lwy w stałych związkach będą starali się zbliżyć do swoich ukochanych osób. W relacjach z innymi osobami wskazane jest okazywanie dobrego serca, dlatego dumę, która towarzyszy Lwom odkładamy na bok i okazujemy więcej empatii. Lwy będą też więcej czasu spędzać na rozmyślaniach o własnym zdrowiu oraz pracy, niestety nie przyniesie to nic dobrego. Z samego myślenia pieniędzy nie przybędzie, a jedynie nabawić się można chronicznego stresu. Rok 2018 będzie dla Lwa taki sobie. 

Panna (24.08. – 22.09.)

Wraz z nowym rokiem u Panien pojawi się okazja do zweryfikowania swoich cech charakteru:
oszczędność, która jest cechą charakterystyczną dla Panien w niektórych momentach będzie przeistaczać się w skąpstwo; systematyczność w dokuczliwy pedantyzm; a żarty w złośliwe uwagi. Prace nad swoim charakterem najlepiej będzie zacząć już w pierwszej połowie roku. Przed Pannami pojawi się okazja, aby w tym roku spełnić pewne, dawno skrywane marzenie dotyczące sfery zawodowej. W zasadzie tylko od Panien będzie zależało, czy owe przedsięwzięcia zakończą się sukcesem. A satysfakcja może być ogromna. Saturn jest ułożony po stronie Panien i pomaga odrzucać błahostki dnia codziennego. 2018 to bardzo dobry rok dla zodiakalnych Panien.

Waga (23.09. – 22.10.)

Zodiakalne Wagi mogą przygotować się, że nadchodzący rok będzie obfitował w wiele harmonijnych wydarzeń, jakie pojawią się w życiu zawodowym i osobistym. Jest wysoce prawdopodobne, że to właśnie w tym roku w ich życiu zatriumfują takie wartości, jak miłość, szczęście i radość. Aby tak się stało, Wagi muszą wykazać się energią oraz inicjatywą. Powinny bardziej starać się o rozszerzanie swoich kontaktów i wykazywać się większym zdecydowaniem w działaniu. Wysiłek będzie godny podjęcia, bo są wielkie szanse na sukces. Zodiakalne Wagi powinny pozostać wierne swojej naturze i zawsze mieć czyste intencje. Samotne Wagi będą miały powodzenie w miłości, nawet takiej na całe życie. 2018 to wyśmienity rok dla Wag.

Skorpion (23.10. – 21.11.)

W Nowym Roku Skorpiony powinny wykorzystać wrodzoną siłę duchową, fizyczną i dynamizm. To właśnie te cechy umożliwią im zamknąć niewygodne dla nich sprawy bądź te, które stanowiły dla nich problem. Skorpionom należy uświadomić, że najważniejszą kwestią jest umiejętność pozytywnego myślenia oraz ograniczenie swych życiowych ambicji. Dla nikogo podejmowanie lekkomyślnych i nieprzemyślanych działań nie okaże się strzałem w dziesiątkę, dlatego zanim cokolwiek Skorpiony postanowią, powinny to dokładnie przemyśleć bez emocji. Sprawy sercowe zaczną rozwijać się w drugiej połowie roku, wtedy największe szanse na miłość mają samotne Skorpiony, a „zajęte” pogłębią więzi z parterem. 2018 rok będzie o wiele lepszy niż poprzedni.

Strzelec (22.11. – 21.12.)

Zodiakalni Strzelcy odczują silną potrzebę dzielenia się swoimi doświadczeniami z otaczającymi ich ludźmi i dodatkowo ochotę do zbliżenia się do rodziny – dzieci czy partnera. To, jaka będzie ich kondycja w ogromnym stopniu jest uzależnione od tego, jakie stosunki panują u nich w pracy czy w rodzinie. Strzelce powinny być uważne, w jakie sprawy się angażują i powinni zastanowić się, czy gra jest warta świeczki. Posiadają duszę społeczników, mimo to nie powinni zapominać, że rodzina jest najważniejsza. Już czas bardziej przyłożyć się do spraw związanych z obowiązkami służbowymi. To, co Strzelcy planują, ma szansę się udać, o ile wykażą się potrzebną inicjatywą. Proces polepszania swojej sytuacji materialnej warto zacząć od początku roku. 2018 to dobry rok.

Koziorożec (22.12. – 19. 01.)

Zrównoważone Koziorożce w Nowym Roku będą miały wiele okazji, aby nieco zaszaleć. Zasilą swój budżet i z tego powodu odczują wiele radości, ponieważ już od dłuższego czasu walczyły o jakiś zastrzyk finansowy. Zodiakalne Koziorożce powinny więcej uwagi poświęcać sprawom związanym z pracą, która w ich życiu zajmuje wysoką pozycję. Niewykluczony awans lub podwyżka. Są też całkiem duże szanse na znalezienie innej, bardziej satysfakcjonującej pracy, która otworzy bramy do osobistego rozwoju. W II kwartale single spod znaku Koziorożca spotkają miłość. Osoby w stałych związkach powinny skupić się na odświeżeniu swoich uczuć, aby jak najlepiej umocnić relacje, jakie łączą je z partnerem. 2018 to super rok dla Koziorożca. 

Wodnik (20. 01. – 18. 02.)

Przed Wodnikami otworzą się nowe horyzonty. Zodiakalne Wodniki powinny robić wszystko, aby wykonywanej działalności nie nadawać na siłę jakiegoś większego rozmachu. O wiele milej widziane są rozważne posunięcia oraz racjonalne podejście do codziennych spraw. Choć z drugiej strony Wodniki nie będą narzekać na brak obowiązkowych i dodatkowych zajęć, a także na brak pieniędzy. Zodiakalne Wodniki nie mogą zapominać, że poważnym zagrożeniem jest dla nich pracoholizm oraz pośpiech. Singlom w połowie roku nadarzy się okazja na spotkanie swojej drugiej połówki i stworzenie wymarzonego związku. Pozostali podejmą ważne partnerskie decyzje, kupno mieszkania lub powiększenie rodziny. 2018 to rok sukcesów i dobrej passy dla Wodników.

Ryby (19.02. – 20.03.)

Dla osób urodzonych pod znakiem Ryb nadchodzący rok będzie bardzo pomyślny. Zrealizują wszystkie swoje marzenia, nawet te od dawna skrywane. W pracy zapowiada się cicho i spokojnie. Gwiazdy pomogą Rybom ustabilizować sytuację finansową, dadzą szansę na szczęście w miłości i sprawach rodzinnych, zapewnią pomoc przyjaciół, wyjście cało z kłopotów, powrót do zdrowia i osiągnięcie życiowej równowagi. Ryby rozpoczną nowy projekt – w założeniu dochodowy, a w praktyce… niezwykle korzystny. Tak dobrego interesu Ryby jeszcze nigdy nie zrobiły. To może być największy (pozytywny) szok tego roku. To dobry czas na rozważenie różnych opcji związanych z oszczędzaniem oraz inwestycjami długoterminowymi. 2018 rok z pewnością należy do Ryb.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dołącz do nas!

Zapisz się do Newsletera

Udało się zasubskrybować! Ups! Coś poszło nie tak...
Archiwum gazety
Edit Template
Materiały audio
Materiały wideo

Kontakt

Tygodnik Regionalny 7 dni

Al. Wolności 22 lok. 12
42-200 Częstochowa

Biuro reklamy

tel. 34 374 05 02
kom. 512 044 894
e-mail: marketing7dni@gmail.com
e-mail: redakcja7dni@interia.pl

 
Redakcja

tel. 34 374 05 02
e-mail: redakcja@7dni.com.pl
e-mail: redakcja7dni@interia.pl

Wydawca 7 dni

NEWS PRESS RENATA KLUCZNA
Al. Wolności 22 lok. 12
42-200 Częstochowa
NIP: 949-163-85-14
tel. 34/374-05-02
mail: redakcja@7dni.com.pl

Media społecznościowe

© 2023 Tygodnik Regionalny 7 dni
Skip to content