Skontaktuj się z nami!

Reklama

To jest miejsce na Twoją reklamę

Kontakt

Tygodnik Regionalny 7 dni

Al. Wolności 22 lok. 12
42-217 Częstochowa

Redakcja

tel. 34 374 05 02
redakcja@7dni.com.pl
redakcja7dni@interia.pl

Biuro reklamy

tel. 34 374 05 02
kom. 512 044 894
marketing7dni@gmail.com
redakcja7dni@interia.pl

Edit Template

Dobry materac to postawa zdrowego snu. Poznaj zalety materacy Grupy Hilding Anders

Materac to absolutna podstawa zdrowego snu. Dowiedz się więcej na ten temat i spraw, by Twój wypoczynek zawsze był doskonały!

Czy odpowiedni materac jest ważny?

Najczęstsze skutki posiadania nieodpowiedniego materaca to przede wszystkim pogorszenie komfortu snu i naszego zdrowia. Mowa tu nawet o takich kwestiach jak przybieranie na wadze, problemy z cerą, problemy z koncentracją, bezsenność czy problemy z kręgosłupem. Lista jest długa. Nie trzeba więc nikogo przekonywać, jak kluczową kwestią jest wybór najlepszego materaca. Taki zakup bez wątpienia się nam zwróci – będziemy bardziej produktywni, wypoczęci, chętni do działania, skupieni i szczęśliwi! Sen reguluje wiele różnych procesów, które zachodzą w naszym organizmie. Noc to nie tylko czas na odprężenie i regenerację – to też czas na konsolidację pamięci i przystosowanie gospodarki hormonalnej do sprawnego działania przez kolejny dzień. Bez snu nie ma zdrowego trybu życia – należy to sobie powiedzieć wyraźnie i dobitnie. Wiele aktywności wymaga od naszego organizmu wręcz idealnej regeneracji, na przykład trening siłowy i wszelkie sporty – tradycyjne i ekstremalne.

Jak wybrać dobry materac – na co zwrócić uwagę?

W wyborze materaca istotne są kwestie takie jak jakość wykonania, trwałość, okres gwarancji, zastosowane materiały i technologie, a także twardość i gabaryty. Wszystkie modele mają jednak pewną wadę – każdy z nas potrzebuje czegoś innego. Skomplikowany układ, jakim jest ludzkie ciało, wymaga szczególnych rozwiązań. Jesteśmy inaczej zbudowani, różni nas masa ciała, preferencje, pozycja, w której śpimy, i wiele innych biologicznych kwestii. Nie istnieje materac, który spełni te wszystkie wymogi. Przynajmniej nie w przypadku każdego człowieka. Dlatego podczas kierowania się wyborem musimy stawiać przede wszystkim na własny gust i upodobania, opinie innych użytkowników sieci, recenzje materacy i renomowane marki, które od lat dostarczają najlepsze rozwiązania. Do takich producentów należy Hilding Anders – szwedzka marka, która od 1939 roku realizuje filozofię zapewniania światu bezpiecznego, komfortowego snu. Materace Hilding charakteryzują się dużą trwałością i wysoką odpornością na zmiany właściwości w trakcie eksploatacji. Są to produkty hipoalergiczne, które charakteryzują się pozytywnym wpływem na zdrowie człowieka.

Hilding Anders – materace tworzone od lat

Marka Hilding Anders zajmuje się tworzeniem najlepszych materacy, które sprawdzą się w każdej sypialni. Jest to marka, która stara się na bieżąco dostosować do potrzeb współczesnego klienta. W osiągnięciu tego celu pomagają liczne submarki, które stanowią solidne wsparcie dla rozwoju technologii w służbie zdrowego snu. Wszystkie materace mają spełniać wymogi ergonomii – zapewniać wygodę i idealny mikroklimat. Zapobiega to gromadzeniu się wilgoci i wspiera cyrkulację materaca, pozwalając na idealną higienę snu. Wszystkie modele Hilding są łatwe w czyszczeniu, a także bardzo trwałe (co potwierdza długi okres gwarancji) i tworzone zgodnie z normami ochrony środowiska. To wszystko, czego potrzeba do perfekcyjnego odpoczynku. Jeśli jednak chcemy więcej – Hilding daje nam taką możliwość. Widać to szczególnie w przypadku materacy specjalistycznych Sleepmed – wspierają one rekonwalescencję po wypadkach i codzienne funkcjonowanie osób przewlekle chorych. Jeśli interesuje nas tematyka urządzania sypialni, na pewno powinniśmy odwiedzić poradnik Kolory do sypialni – 10 inspiracji, które pomogą urządzić wymarzone wnętrze

Natomiast w poszukiwaniu idealnego materaca pomoże nam artykuł czy liczba sprężyn wpływa na komfort snu?

*** 

Założona w 1939 r. w Szwecji firma Hilding Anders jest wiodącym producentem materacy na rynku. Obecna na Polskim rynku od 2001 roku firma podbiła serca Polaków wysoką jakością I skandynawskim stylem. W swoim portfelu firma posiada marki takie jak Hilding, Curem, Jansen, Bedding oraz Carpe Diem. Poza własną produkcją Hilding tworzy również materace dla marek takich jak Agata, Amazon BRW, Sleepmed i wiele innych.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dołącz do nas!

Zapisz się do Newsletera

Udało się zasubskrybować! Ups! Coś poszło nie tak...
Archiwum gazety
Edit Template
Materiały audio
Materiały wideo

Kontakt

Tygodnik Regionalny 7 dni

Al. Wolności 22 lok. 12
42-200 Częstochowa

Biuro reklamy

tel. 34 374 05 02
kom. 512 044 894
e-mail: marketing7dni@gmail.com
e-mail: redakcja7dni@interia.pl

 
Redakcja

tel. 34 374 05 02
e-mail: redakcja@7dni.com.pl
e-mail: redakcja7dni@interia.pl

Wydawca 7 dni

NEWS PRESS RENATA KLUCZNA
Al. Wolności 22 lok. 12
42-200 Częstochowa
NIP: 949-163-85-14
tel. 34/374-05-02
mail: redakcja@7dni.com.pl

Media społecznościowe

© 2023 Tygodnik Regionalny 7 dni
Skip to content