Skontaktuj się z nami!

Reklama

To jest miejsce na Twoją reklamę

Kontakt

Tygodnik Regionalny 7 dni

Al. Wolności 22 lok. 12
42-217 Częstochowa

Redakcja

tel. 34 374 05 02
redakcja@7dni.com.pl
redakcja7dni@interia.pl

Biuro reklamy

tel. 34 374 05 02
kom. 512 044 894
marketing7dni@gmail.com
redakcja7dni@interia.pl

Edit Template

Częstochowskie Targi Weselne

Częstochowskie Targi Weselne to wydarzenie, którego nie mogą przegapić osoby przygotowujące imprezę celebrującą zawarcie związku małżeńskiego. Przedsięwzięcie będzie miało miejsce 11 listopada w Centrum Imprez Okolicznościowych „Kleopatra”.

Suknia jednolicie biała czy z kolorowymi wzorami? Smoking czy garnitur klasyczny? Poznaj ofertę branży ślubnej! Częstochowskie Targi Weselne to niepowtarzalna okazja, aby zapoznać się z najnowszymi trendami w modzie ślubnej: kolorystyce i kroju kreacji, wzorach obrączek, fryzur i makijażu. Zainteresowani będą też mogli zorientować się w cenach usług fotograficznych, kosmetycznych czy gastronomicznych, skorzystać z rabatów i porad specjalistów. Dzięki poradom fachowców młodej parze łatwiej będzie stworzyć przydatne kalendarium przygotowań do ślubu i wesela. Listopadowe targi zostaną zorganizowane w nowoczesnej formie eventu w komfortowych wnętrzach i miłej atmosferze. Na zwiedzających będą czekać liczne pokazy: mody ślubnej, sztuki fryzjerstwa oraz występy muzyczne. Częstochowskie Targi Weselne to szansa, aby skorzystać z porad fachowców oraz z pomocy w organizacji przyjęcia weselnego. Dla zwiedzających został także przygotowany konkurs na profilu Facebook.com/Weselne.
Gwiazdą targów będzie Angelika Kiepura – częstochowska wokalistka, uczestniczka telewizyjnych show, takich jak półfinał III edycji „Mam Talent” oraz tegorocznej edycji „X-Factor”. Występowała na polskich i europejskich scenach muzycznych. Miała również przyjemność zaśpiewać w krakowskiej „Piwnicy Pod Baranami”. Jest jedyną częstochowianką, która zdobyła nagrodę Grand Prix na międzynarodowym festiwalu „Majowa Nutka”. Obecnie z własnymi muzykami pracuje nad debiutancką płytą. Angelika wystąpi wraz ze swoim zespołem i  zaprezentuje kilka piosenek autorskich oraz kilka znanych wszystkim przebojów.

Organizatorem targów jest Agencja Bimage specjalizująca się w organizacji targów i produkcji filmów promocyjnych oraz kampanii promocyjnych event&film. Sponsorem Targów jest Centrum Imprez Okolicznościowych KLEOPATRA oraz Obiady u Sytego.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie: www.targi-wesele.pl

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dołącz do nas!

Zapisz się do Newsletera

Udało się zasubskrybować! Ups! Coś poszło nie tak...
Archiwum gazety
Edit Template
Materiały audio
Materiały wideo

Kontakt

Tygodnik Regionalny 7 dni

Al. Wolności 22 lok. 12
42-200 Częstochowa

Biuro reklamy

tel. 34 374 05 02
kom. 512 044 894
e-mail: marketing7dni@gmail.com
e-mail: redakcja7dni@interia.pl

 
Redakcja

tel. 34 374 05 02
e-mail: redakcja@7dni.com.pl
e-mail: redakcja7dni@interia.pl

Wydawca 7 dni

NEWS PRESS RENATA KLUCZNA
Al. Wolności 22 lok. 12
42-200 Częstochowa
NIP: 949-163-85-14
tel. 34/374-05-02
mail: redakcja@7dni.com.pl

Media społecznościowe

© 2023 Tygodnik Regionalny 7 dni
Skip to content