Skontaktuj się z nami!

Reklama

To jest miejsce na Twoją reklamę

Kontakt

Tygodnik Regionalny 7 dni

Al. Wolności 22 lok. 12
42-217 Częstochowa

Redakcja

tel. 34 374 05 02
redakcja@7dni.com.pl
redakcja7dni@interia.pl

Biuro reklamy

tel. 34 374 05 02
kom. 512 044 894
marketing7dni@gmail.com
redakcja7dni@interia.pl

Edit Template

CEMEX zakończył wdrażanie CEMEX Go wśród klientów na całym świecie

CEMEX z powodzeniem zakończył wdrażanie platformy CEMEX Go, tym samym tworząc podstawy dla wyższego standardu obsługi klienta w światowym przemyśle materiałów budowlanych. 

CEMEX jest zaangażowany w proaktywne opracowywanie innowacyjnych produktów i najnowocześniejszych rozwiązań, które pomagają spełnić potrzeby biznesowe klientów. Sukces CEMEX Go jest świadectwem zaangażowania firmy i nieustannej pracy nad innowacjami i ulepszeniami. 

CEMEX Go to najnowocześniejsze rozwiązanie cyfrowe stworzone w odpowiedzi na wymagania biznesowe klientów. CEMEX Go jest potwierdzeniem zaangażowania firmy CEMEX w zapewnienie najwyższej jakości obsługi klienta dzięki technologii cyfrowej. Jest to projekt z zakresu badań i rozwoju, innowacji i rozwoju działalności gospodarczej CEMEX, opracowany przez globalną sieć współpracy badawczo-rozwojowej, kierowaną przez centra badawcze CEMEX z siedzibą w Szwajcarii.

– Jesteśmy niezwykle dumni, że nasza wizja zapewnienia najwyższej jakości obsługi klienta dzięki technologii cyfrowej została wdrożona i jest dostępna dla naszych klientów na całym świecie. Platforma CEMEX Go okazała się być rewolucyjnym, uznanym i niezbędnym narzędziem dla naszych klientów. Jest ona dostępna w każdym miejscu i o każdej porze dnia, dzięki czemu usprawnia prowadzenie działalności biznesowej i zwiększa wydajność pracy – powiedział Fernando A. González, Prezes CEMEX.

Prezes CEMEX dodał: „Nie spoczywamy na laurach. Nadal jesteśmy w początkowej fazie transformacji cyfrowej w CEMEX. Chcemy zapewnić klientom niezrównane, wielokanałowe usługi i unowocześnić branżę materiałów budowlanych. Będziemy nadal rozwijać CEMEX Go, aby ulepszać usługi świadczone naszym klientom”.

Do tej pory kluczowe osiągnięcia w ramach CEMEX Go obejmują: dostępność platformy w 21 krajach, 96% stałych klientów firmy korzysta z CEMEX Go, 45% całkowitej sprzedaży CEMEX na świecie jest generowane poprzez CEMEX Go, ponad 500 000 płatności w ujęciu rocznym zostało zrealizowanych za pośrednictwem platformy, 1,5 miliona dostaw w ujęciu rocznym zrealizowano za pomocą CEMEX Go.

CEMEX Go to rewolucyjne, najnowocześniejsze rozwiązanie cyfrowe, które automatyzuje rozliczenia z klientami, umożliwia klientom CEMEX zakup produktów, monitorowanie dostaw na mapie i płynne zarządzanie zamówieniami w czasie rzeczywistym. Platforma zapewnia doskonałą obsługę klienta w porównaniu do wszystkich usług świadczonych w przeszłości i jest jedyną tego typu platformą w światowej branży materiałów budowlanych. CEMEX Go wpływa na rolę przedstawicieli sił sprzedaży w firmie, pozwalając im poświęcić więcej czasu na współpracę z klientami.

Dzięki CEMEX Go klienci mogą kontrolować wszystkie aspekty swoich relacji biznesowych z CEMEX, gdyż platforma daje im pełną niezależność i możliwość kontroli zamówień 24/7. CEMEX Go jest w pełni bezpiecznym i zaufanym rozwiązaniem cyfrowym, które ułatwia klientom pracę, gwarantuje szybki dostęp do szczegółowych informacji oraz zapewnia dokładne statystyki i wiedzę biznesową, umożliwiając podejmowanie bardziej świadomych decyzji oraz zdobycie nowych doświadczeń.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dołącz do nas!

Zapisz się do Newsletera

Udało się zasubskrybować! Ups! Coś poszło nie tak...
Archiwum gazety
Edit Template
Materiały audio
Materiały wideo

Kontakt

Tygodnik Regionalny 7 dni

Al. Wolności 22 lok. 12
42-200 Częstochowa

Biuro reklamy

tel. 34 374 05 02
kom. 512 044 894
e-mail: marketing7dni@gmail.com
e-mail: redakcja7dni@interia.pl

 
Redakcja

tel. 34 374 05 02
e-mail: redakcja@7dni.com.pl
e-mail: redakcja7dni@interia.pl

Wydawca 7 dni

NEWS PRESS RENATA KLUCZNA
Al. Wolności 22 lok. 12
42-200 Częstochowa
NIP: 949-163-85-14
tel. 34/374-05-02
mail: redakcja@7dni.com.pl

Media społecznościowe

© 2023 Tygodnik Regionalny 7 dni
Skip to content