Skontaktuj się z nami!

Reklama

To jest miejsce na Twoją reklamę

Kontakt

Tygodnik Regionalny 7 dni

Al. Wolności 22 lok. 12
42-217 Częstochowa

Redakcja

tel. 34 374 05 02
redakcja@7dni.com.pl
redakcja7dni@interia.pl

Biuro reklamy

tel. 34 374 05 02
kom. 512 044 894
marketing7dni@gmail.com
redakcja7dni@interia.pl

Edit Template

CEMEX Polska – ponadprzeciętność

Wyróżnienie, za przyczynianie się do wzrostu zatrudnienia i rozwoju gospodarczego Polski otrzymała firma CEMEX Polska. Organizator – Fundacja Kronenberga przy Citi Handlowy, przyznaje prestiżowe nagrody w ramach konkursu Emerging Market Champions. Tegoroczną galę połączono z Europejskim Forum Nowych Idei.

CEMEX Polska znalazł się w grupie przedsiębiorstw, które z sukcesem dokonują ekspansji na zagranicznych rynkach oraz podmiotów energicznie inwestujących w Polsce i przyczyniających się do likwidacji bezrobocia oraz stymulujących rozwój gospodarczy kraju. Prestiżowa nagroda zobowiązuje, zwłaszcza że firmy uczestniczące w Konkursie są rekomendowane przez Radę Ekspertów zrzeszającą osoby z różnych środowisk, istotnych dla życia publicznego i gospodarczego w Polsce, m.in.: byłych i obecnych ministrów, prezydentów miast, rektorów uczelni wyższych, ambasadorów państw z emerging markets w Polsce, przedstawicieli izb gospodarczych i mediów. 

– W naszej działalności przykładamy ogromną wagę do bezpieczeństwa i higieny pracy, gdzie jesteśmy jednym z liderów w przemyśle w tym  zdobywcą I miejsca w polskiej edycji Europejskiego Konkursu Dobrych Praktyk BHP. Jesteśmy też liderem w przemyśle w zakresie zrównoważonego rozwoju, którego elementami jest m.in. produkowanie w sposób zrównoważony (przykładem takiej produkcji jest ponad 80 % udział paliw alternatywnych w Cementowni Chełm, które zastąpiły węgiel). Prowadzimy otwarty i regularny dialog z lokalnymi społecznościami wokół naszych głównych zakładów, starając się wspólnie omawiać i rozwiązywać zaistniałe problemy. Poprzez naszą Fundację CEMEX Budujemy Przyszłość regularnie i systemowo wspieramy lokalne inicjatywy i NGO-sy – mówi Włodzimierz Chołuj, Członek Zarządu CEMEX Polska ds. Prawnych i Ochrony Środowiska podczas odbierania nagrody.

„Zagraniczne inwestycje w Polsce” – w takie kategorii został nagrodzony CEMEX Polska. Firma działa na polskim rynku od 2005 roku i aktualnie zatrudnia blisko 1.200 osób w swoich dwóch zakładach cementowych, 42 wytwórniach betonu, siedmiu kopalniach kruszyw oraz biurze w Warszawie. To właśnie skala inwestycji w Polsce oraz liczba miejsc pracy stworzonych na terenie kraju zostały dostrzeżone i bardzo wysoko ocenione przez Kapitułę Konkursową.

Podczas 11 lat działalności w Polsce, CEMEX Polska stał się jednym z czołowych producentów cementu, betonu towarowego i kruszyw w Polsce. Dostarczane na potrzeby budownictwa materiały i świadczone na najwyższym poziomie usługi sprawiły, że firma stała się zaufanym partnerem przy realizacji wielu inwestycji o krajowym znaczeniu.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dołącz do nas!

Zapisz się do Newsletera

Udało się zasubskrybować! Ups! Coś poszło nie tak...
Archiwum gazety
Edit Template
Materiały audio
Materiały wideo

Kontakt

Tygodnik Regionalny 7 dni

Al. Wolności 22 lok. 12
42-200 Częstochowa

Biuro reklamy

tel. 34 374 05 02
kom. 512 044 894
e-mail: marketing7dni@gmail.com
e-mail: redakcja7dni@interia.pl

 
Redakcja

tel. 34 374 05 02
e-mail: redakcja@7dni.com.pl
e-mail: redakcja7dni@interia.pl

Wydawca 7 dni

NEWS PRESS RENATA KLUCZNA
Al. Wolności 22 lok. 12
42-200 Częstochowa
NIP: 949-163-85-14
tel. 34/374-05-02
mail: redakcja@7dni.com.pl

Media społecznościowe

© 2023 Tygodnik Regionalny 7 dni
Skip to content