Skontaktuj się z nami!

Reklama

To jest miejsce na Twoją reklamę

Kontakt

Tygodnik Regionalny 7 dni

Al. Wolności 22 lok. 12
42-217 Częstochowa

Redakcja

tel. 34 374 05 02
redakcja@7dni.com.pl
redakcja7dni@interia.pl

Biuro reklamy

tel. 34 374 05 02
kom. 512 044 894
marketing7dni@gmail.com
redakcja7dni@interia.pl

Edit Template

Pomóżmy bohaterowi

Poprzez fundację wspierającą chorych, na stronie  https://skarbonka.alivia.org.pl/krzysztof-jawor  żona Krzysztofa Jawora apeluje o pomoc dla męża. Nawrót choroby nowotworowej spowodował konieczność szukania ratunku w terapii nie refundowanej przez NFZ.

Krzysztof Jawor, zwykły, skromny urzędnik samorządowy, był jednym z najwspanialszych i najodważniejszych działaczy „Solidarności”, w czasach walki o wolność. W 1980 r zakładał związek w Wełnopolu, Od grudnia 1981 r zaangażował się w działania „podziemnej” „S”. Zapłacił za to internowaniem w 1982 r i półrocznym aresztowaniem w 1984 r. Mimo represji, po zwolnieniu z aresztu odważył się kontynuować działania, jako redaktor, kolporter, drukarz pism podziemnych i jako działacz Komitetu Obrony Interesów Społecznych.  

W 1989 r prowadził kampanie wyborczą kandydatom Komitetu Obywatelskiego „Solidarności”. Dzięki niemu we wszystkich gminach województwa częstochowskiego powstały lokalne Komitety Obywatelskie. Pracując po wyborach w Biurze Pełnomocnika ds Reformy Samorządowej., Krzysztof walnie przyczynił się do odrodzenia idei samorządności terytorialnej. Obecnie w Urzędzie Miasta Częstochowy zajmuje się przygotowywaniem i wdrażaniem zasad gwarantujących obywatelom równe szanse udziału w demokratycznych wyborach.

Nasz skromny, lecz wyjątkowo zasłużony bohater, ma prawo liczyć na solidarność, gdy doświadczyła go ciężka choroba. Proszę wszystkich Czytelników o wsparcie. Nawet najskromniejsze wsparcie ma w tym wypadku znaczenie; jest dowodem, że Solidarność Żyje w Częstochowie.
Jarosław Kapsa    

Apel żony
Krzysztof jest moim mężem, ojcem dwójki naszych dzieci i dziadkiem urodzonego w 2015 r. wnuczka. Naszym ogromnym wspólnym pragnieniem jest cieszyć się nim jak najdłużej.

Rak jelita grubego został zdiagnozowany u mojego męża w 2013 roku. Wrażenie, że świat się zawalił jest chyba tym co wszyscy odczuwają po takiej diagnozie. Mimo to staramy się, walcząc z tą straszną, bezwzględną chorobą, żyć, na ile to możliwe normalnie.

Mąż przeszedł w Gliwicach operację oraz wszystkie trzy dostępne refundowane linie chemioterapii. Obecnie zastosowano w monoterapii lek z pierwszej linii leczenia. Choroba jest w czwartym stadium. Jest to dla naszej rodziny bardzo ciężki i trudny okres. Choroba jeśli odpuszcza, to tylko na chwilę.

Po skończeniu tej chemioterapii możliwy do zastosowania w chorobie męża jest już tylko lek regorafenib (stivarga) dopuszczony u nas do sprzedaży, ale nie refundowany przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

Miesięczny koszt tego leku wynosi 14.000,00 zł. 

Zdajemy sobie sprawę, że z tak ogromnym kosztem bez pomocy Fundacji nie damy rady.

Jeśli ktoś życzliwy chciałby nam pomóc w zbieraniu funduszy na dalsze leczenie będziemy bardzo wdzięczni za każdą wpłaconą złotówkę, 

Dziękuję Stanisława Jawor

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dołącz do nas!

Zapisz się do Newsletera

Udało się zasubskrybować! Ups! Coś poszło nie tak...
Archiwum gazety
Edit Template
Materiały audio
Materiały wideo

Kontakt

Tygodnik Regionalny 7 dni

Al. Wolności 22 lok. 12
42-200 Częstochowa

Biuro reklamy

tel. 34 374 05 02
kom. 512 044 894
e-mail: marketing7dni@gmail.com
e-mail: redakcja7dni@interia.pl

 
Redakcja

tel. 34 374 05 02
e-mail: redakcja@7dni.com.pl
e-mail: redakcja7dni@interia.pl

Wydawca 7 dni

NEWS PRESS RENATA KLUCZNA
Al. Wolności 22 lok. 12
42-200 Częstochowa
NIP: 949-163-85-14
tel. 34/374-05-02
mail: redakcja@7dni.com.pl

Media społecznościowe

© 2023 Tygodnik Regionalny 7 dni
Skip to content